San Cm2 Supreme 240 kaps.

San Cm2 Supreme 240 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

SAN CM2 SUPREME

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 115 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 115 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,45 zł.

115,74 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 16.12.2019 15:00

Zadaj pytanie

San Cm2 Supreme 240 kaps.

San Cm2 Supreme 240 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

CM2 Supreme - to produkt zawierający nowoczesną i niezwykle trwała forma kreatyny - azotan kreatyny, który z łatwością przenika do krwiobiegu. Wpływa na wzrost objętości komórki mięśniowej, dając efekt "napompowania mięśni". Reguluje transport i tworzenie się ATP, zapobiega procesom katabolicznym oraz przyspiesza tempo regeneracji.

    Kreatyna dla profesjonalistów!
    Potężna dawka azotanu kreatyny
    Zawiera opatentowaną formę argininy i beta-alaniny
    Doskonała rozpuszczalność w organizmie
    Całodniowa pompa i twardość mięśni
    Zawiera nieprzeceniony jabłczan cytruliny
    Skupienie, nieprzerwana pompa i radykalny wzrost siły

SAN CM 2 Supreme to suplement zawierajacy najczystszy na rynku azotan kreatyny. Dzięki temu działaniu, w przeciwieństwie do zwykłego monohydratu, nie ulega on konwersji do bezwartościowej kreatyny pod wpływem kwasowego pH układu pokarmowego. CM2 Supreme został wzbogacony dodatkowo o Di-L-Arginine-L-Malate oraz beta alanine w najczystszej postaci (CarnoSyn).

San CM 2 Supreme jest suplementem zawierającym zmodyfikowaną - w procesie zwanym chloryfikacją - cząsteczkę kreatyny. Dzięki temu, w przeciwieństwie do tradycyjnego monohydratu, kreatyna nie ulega konwersji do bezwartościowej kreatyniny po wpływem kwasowego pH środowiska układu pokarmowego. Chlorowodorek kreatyny nie powoduje zmiany pH żołądka ani nie podrażnia jego błony śluzowej co pozwala uniknąć nieprzyjemnych problemów gastrycznych powstających niekiedy podczas przyjmowania tradycyjnych form kreatyny.
 
Chlorowodorek kreatyny to najbardziej zaawansonwa i skuteczna forma powstała w procesie połączenia molekuły chlorowodorku z cząstką kreatyny. HCL kreatyny jest jedną z dwóch najbardziej biodostępnych i rozpuszczalnych form. Powoduje ogromne nawodnienie wewnątrzkomórkowe, zamiast poza nimi - czyli nie powoduje retencji wody podskórnej. Azotany stymulują produkcję tlenku azotu NO poprzez zupełnie inne mechanizmy niż tradycyjne stymulatory jak arginina. Substancje zawarte w San CM2 nie wymagają w przeciwieństwie do innych tego typu suplementów enzymu NOS, który reguluje poziom tlenku azotu w organizmie. Szlaki azotanów przebiegają znacznie korzystniej, zwłaszcza w kwaśnych warunkach, warunkach niedotlenienia i według badań chlorowodorki są ważnym mediatorem regulacji przepływu krwi, sygnalizacji komórkowej oraz energetycznej reakcji tkanek na niedotlenienie.

Jednym z najwiekszych problemów związanych z kreatyną jest jej przemiana w kwasowym środowisku pH ukłądu pokarmowej w bezwartościową formę kreatyniny. Dotychczasowe próby powstrzymania tego procesu legały w gruzach, na szczeście został wynaleziony chlorowodorek kreatyny. Jest to połączona cząsteczka kwasu azotowego (łatwo rozpuszczalny w wodzie) z kreatyną. Dzięki temu połączeniu możliwe jest uzyskanie najlepszych cech kreatyny.

HCL Kreatyny - to zaawansowana forma kreatyny, której charakterystyka wygląda następująco:

    Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP - ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w Fosfokreatynę) uczestniczy, we wspmnianych, transporcie i odbudowie ATP.
    Zwiększa tempo syntezy protein - dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.
    Hamuje katabolizm - dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.
    Wykazuje właściwości antyoksydacyjne - pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego.
    Pomaga chronić serce - zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.
 
Kolejnym plusem Chlorowodorku Kreatyny jest jego wpływ na rozszerzanie naczyń krwionośnych, powodując w ten sposób dostarczenie większej ilości składników odżywczych do takanki mięśniowej oraz usunięcie z niej zbędnych produktów wytworzonych podczas intensywnej pracy tkanki mięśniowej. W badaniach opublikowanych przez naukowców udowodniono, że Chlorek Kreatyny pozwala uzyskać "pompę mieśniową" w znacznie większym stopniu niż arginina.

Kolejnym składnikiem zawartym w CM2 Suprem jest Beta-alanina w najczystszej postaci (CarnoSyn) - prekursor karnozyny. Zwiększony poziom karnozyny zwiększają buforowanie kwasu mlekowego w mięśniach szkieletowych, dostosowując się do ujemnych jonów wodorowych. Aby to uprościć: będziesz w stanie trenować i robić więcej powtórzeń z jeszcze cięższymi obciążeniami, ponieważ wysoki poziom karnozyny w mięśniach będzie opóźniać wystąpienie zmęczenia nawet podczas tych najbardziej intensywnych i stresujących treningów. Rezultatem dostarczania beta-alaniny jest zwiększenie siły mięśniowej, wytrzymałości, zwiększenie siły chwilowej oraz szybkości naszego organizmu.
 
Di-L-Arginine-L-Malate (prawdziwy jabłczan cytrulliny) jest kolejnym składnikiem produktu, tym razem mamy do czynienia z prawdziwym jabłczanem cytrulliny. Jabłczan cytruliny jest o wiele skuteczniejszą formą niż wysokie dawki argininy, gdyż jest jej prekursorem. W tej samej dawce co arginina jest bardziej efektywny w zwiększaniu jej ilości w organiźmie niż sama arginina. Jabłczan Cytrulliny uczestniczy w syntezie tlenku azotu (NO) i fosfokreatyny oraz tlenowym metaboliźmie glukozy, tym samym zwiększając pobieranie tlenu, glukozy, aminokwasów oraz kreatyny i produkcję energii poprzez komórki mięśniowe. Ogranicza katabolizm i ułatwia anabolizm białek, a także wpływa na kurczliwość włókien mięśniowych.

Zawiera najlepszą formą Jabłczanu argininy w efektywnej dawce. Najwyższa jakość suplementu, zdecydowanie wyprzedzająca A-AKG i inne formy argininy.
 
Niestety, tradycyjna forma Argininy bardzo łatwo ulega rozpadowi w żołądku i tym samym niewielka jej ilość, dociera do miejsca przeznaczenia. Aby temu zapobiec Nitrous zawiera Jabłczan Argininy, związek, który jest o wiele mniej wrażliwy na działanie kwaśnego środowiska układu trawiennego, co sprawia, że możemy cieszyć się wszystkimi zaletami zwykłej Argininy, przy stosowaniu znacznie mniejszych dawek.
 
CM2 Supreme to suplement zawierający w swoim składzie Jabłczan Argininy, opatentowaną formę aminokwasu zwanego Argininą, pełniącego szereg ciekawych, nie tylko z punktu widzenia osób uprawiających sport, funkcji:
Bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. Dzięki poprawionemu krążeniu krwi uzyskujemy lepsze odżywienie i dotlenienie oraz szybsze usuwanie szkodliwych związków powstających podczas wysiłku.
W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne.

    Wpływa na wydzielanie Hormonu Wzrostu.
    Wspiera proces regeneracji wątroby.
    Jest ważnym prekursorem dla Kreatyny.
    Poprawia jakość wzwodu, gdyż ciała jamiste również reaguje na działanie Tlenku Azotu, którego produkcja stymulowana jest przez Argininę.

Składniki aktywne:

Ilość w porcji (6 kap.)
Creatine HCl 1 000 mg
CarnoSyn® (patented Beta-Alanine) 1 600 mg
Di-L-Arginine-L-Malate 2 000 mgWielkość porcji: 6 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 40

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję CM2 Supreme na 30 minut przed treningiem oraz jedną porcję bezpośrednio po treningu. W dni bez treningowe stosować 1/2 lub 1 porcję po przebudzeniu.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu