Scitec Creaxin 108 kaps.

Scitec Creaxin 108 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

SCITEC CREAXIN

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 54 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 54 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,62 zł.

54,63 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Scitec Creaxin 108 kaps.

Scitec Creaxin 108 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Creaxin – to stack kreatynowy zaprojektowany z myślą o tych, na których nie działa standardowa suplementacja Kreatyną. Zawiera aż dziewięć najlepszych kreatyn w swoim składzie, dzięki czemu:

    ZWIĘKSZA SIŁE
    WSPIERA ANABOLIZM
    HAMUJE KATABOLIZM
    PRZYSPIESZA REGENERACJĘ


Takie działanie Creaxin jest wynikiem działania:

Creaxin SuperMatrix - wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu:

    Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w fosfokreatynę) uczestniczy, we wspmnianych, transporcie i odbudowie ATP.
    Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.
    Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.
    Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego.
    Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

Kwas ALA – kwas alfa-liponowy. Zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, reguluje poziom cukru we krwi, wpływa na wychwyt glukozy oraz ilość dostarczanego tlenu, stymuluje produkcje tlenku azotu (rozszerza naczynia krwionośne a tym samym poprawia krążenie krwi), zapobiega schorzeniom wzroku (duże stężenie ALA możemy znaleźć właśnie w oku), wykazuje silną aktywność antyoksydacyjną, pozytywnie działa na koncentracje i odporność na stres.

4-Hydroksyizoleucyna - jej działanie polega na pobudzeniu trzustki do optymalnej produkcji insuliny (zależnie od ilości glukozy w krwioobiegu) bądź ochronie przed jej nadmiernym wydzielaniem (w przypadku diety z nadmierną ilością cukrów prostych). Dodatkowo 4-hydroksyizoleucyna zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę, co przekłada się na zwiększony transport związków odżywczych do mięśni. Wpływa również pozytywnie na ogólny poziom androgenów, zwłaszcza testosteronu.
 
SKŁADNIKI AKTYWNE   

Porcja jednorazowa     5 kapsułek           
Ilość porcji w opakowaniu     21           
Opakowanie     108 kapsułek           
Zawartość     w 1 porcji (5 kapsułek)     zaw:     % DZ
      Creaxin SuperMatrix
    4100mg     
      Jabłczan dwu-kreatyny           
      Jabłczan trój-kreatyny           
      Mikronizowany Monowodzian kreatyny MicronTec           
      Ester etylowy kreatyny           
      Oroton trój-kreatyny           
      Fosforan kreatyny           
      Alfa-ketoglutaran kreatyny           
      Glukonian kreatyny           
      Pirogronian kreatyny           
      Kwas alfa-liponowy (ALA)           
      4-hydroksyizoleucyna

Dzień Treningowy: Jedna porcja (5 kapsułek) 30 min przed pierwszym posiłkiem, druga porcja (5 kapsułek) 30 min przed treningiem.


Dzień Nietreningowy: Jedna porcja (5 kapsułek) 30 min przed pierwszym posiłkiem, druga porcja (5 kapsułek) 30 min przed obiadem.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu