Dymatize L-Carnitine Xtreme 60 kaps

Dymatize L-Carnitine Xtreme 60 kaps kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

DYMATIZE CARNITINE E

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 43 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,29 zł.

43,89 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Dymatize L-Carnitine Xtreme 60 kaps

Dymatize L-Carnitine Xtreme 60 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

     We współczesnym świecie szybkie tempo życia oraz przetworzona żywność szkodzą zarówno sportowcom, jak i zwykłym ludziom pragnącym zachować zdrowie i ładną sylwetkę pomimo przymusu prowadzenia siedzącego trybu życia. Gospodarka tłuszczowa w naszym organizmie wymaga niekiedy wspomagania, gdy dostarczane mu pożywienie nie jest przekształcane w pożyteczną energię, a służy raczej gromadzeniu zapasów w postaci tkanki tłuszczowej. W suplementach diety pomagających wyregulować te procesy główna rola przypada zwykle L-karnitynie, która skutecznie uczestniczy w przemianie tłuszczów  w energię dzięki swojej właściwości transportowania kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórek. Nic zatem dziwnego, że w suplemencie diety Dymatize Nutrition L-Carnitine X-Treme 60 kaps. substancja ta została umieszczona na poczesnym miejscu w składzie. L-karnityna jest substancją witaminopochodną, całkowicie naturalną, a zatem bezpieczną dla zdrowia. Dymatize L-Carnitine XTREME 60 kaps. zawiera L-karnitynę syntezowaną w wątrobie i nerkach z lizyny i metioniny. Najskuteczniej działa ona jednak, gdy regularnie uprawiamy ruch fizyczny. Przed treningiem aerobowym wpływa ona na zwiększenie produkcji energii pochodzącej z tłuszczu poprzez nasilenie jego transportu do mitochondriów.

    Dzięki L-karnitynie zawartej w  Dymatize L-Carnitine XTREME 60 kaps. można osiągnąć znaczące korzyści. Dzięki niej prawidłowo funkcjonują mięśnie szkieletowe i mięsień serca. Uregulowaniu ulega gospodarka tłuszczowa, a ograniczeniu tworzenie i magazynowanie tłuszczu w ciele. Dzięki usprawnieniu procesów energetycznych poprawia się ogólna wydolność i wytrzymałość organizmu. L-karnityna przeciwdziała ponadto zmęczeniu i posiada zdolność oszczędzania glikogenu oraz aminokwasów proteogennych. Zażywając ją możemy uniknąć miażdżycy i zawałów serca, a nasz układ odpornościowy będzie pracował sprawniej niż dotąd dzięki zwalczaniu przez L-karnitynę szkodliwych wolnych rodników. 

   1 opakowanie Dymatize L-Carnitine XTREME zawiera 60 kapsułek, a ponieważ na 1`porcję preparatu składają się 2 kapsułki zawartość blistrów wystarczy na 30 porcji. . 

 Zastosowanie

     Dymatize L-Carnitine XTREME 60 kaps. jest suplementem skutecznym w terapiach odchudzających, ponieważ aktywnie spala tłuszcz oraz zabezpiecza przed "efektem jo-jo". Jest także dobrym rozwiązaniem dla kulturystów pragnących zredukować tkankę tłuszczową, a rozbudowywać masę mięśniową. Działa wzmacniająco dzięki usprawnianiu wydolności ciała. Niebagatelny jest także wpływ preparatu na ogólną poprawę samopoczucia.

   Jeśli naszym celem jest odchudzanie i podniesienie zdolności wysiłkowych, to L karnitynę można zażywać samodzielnie lub w połączeniu z innymi związkami, na przykład z witaminami z grupy B, resweratrolem lub wyciągiem z zielonej herbaty. Działanie Dymatize L-Carnitine XTREME 60 kaps. można zwiększyć także dzięki przyjmowaniu tego suplementu wraz z preparatami choliny i kofeiny, ewentualnie kwasu alfa-liponowego. Z suplementacji mogą także korzystać wegetarianie.

 Uwagi

    Preparat nadaje się do użytku codziennego. L-karnityna ma pozytywny wpływ na organizm, a badania wykazały, że nie przyczynia się ona do rozwoju nowotworów.  Podczas zażywania Dymatize L-Carnitine XTREME 60 kaps. mogą się natomiast pojawić efekty uboczne, zależne od indywidualnej tolerancji na ten składnik. Należą do nich biegunki, nudności i bóle brzucha. L-karnityna jest substancją uznaną za nieszkodliwą dla ludzkiego płodu, ale mimo to nie zaleca się suplementowania nią kobiet w ciąży oraz karmiących matek. Przeciwwskazaniem może być także skłonność do alergii. na  jakikolwiek składnik preparatu. 

    Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania, które należy przechowywać w suchym, chłodnym i dalekim od światła miejscu, a także w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Zaleca się zwykle przyjmowanie 500-2000 mg. suplementu na dobę. Można to robić niezależnie od wysiłku fizycznego, ale najlepsze efekty uzyskuje się stosując Dymatize L-Carnitine XTREME 60 kaps. w okresie treningów aerobowych. W tym ostatnim przypadku zażywa się 2 kapsułki razem ze śniadaniem, a a następne 2 kapsułki  na 30-60 minut przed treningiem. W przypadku, gdy planujemy zażywanie suplementu w celach nietreningowych - lub trenując dajemy swojemu organizmowi wolne dni na wypoczynek -zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek razem ze śniadaniem, a kolejne 2 kapsułki powinny być zażyte w czasie obiadu. Preparat jest bezpieczny dla zdrowia, ale nie powinno się na własną rękę przekraczać podanej dawki. 

    Dawka Dymatize L-Carnitine XTREME 60 kaps. jest jednak zależna od celu suplementowania. W programach wspomagających odchudzanie zaleca się przyjmowanie 1-2 kapsułek dziennie, najlepiej wraz z posiłkiem. W programach sportowych dawkę można zwiększyć do 6 kapsułek dziennie, podzielonych na 3 porcje serwowane w czasie posiłków głównych. W takim przypadku suplementacja powinna być nadzorowana przez lekarza sportowego. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety, a zatem może być tylko jej uzupełnieniem.

W skład preparatu  Dymatize L-Carnitine XTREME 60 kaps. wchodzą takie substancje jak L-karnityna, witamina B1 oraz metionina. Oprócz nich w kapsułkach znajdują się także żelatyna, celuloza i dwutlenek krzemu. Udział substancji czynnych w preparacie kształtuje się następująco:


   Substancja

1 kapsułka

  1 porcja (2 kapsułki)

2 porcje (4 kapsułki)

 

L-karnityna

 

500 mg

1000 mg

 2000 mg

 

Witamina B1

 

25 mg

50

100 mg

 

Metionia

25 mg

50

100 mg

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Może cię zainteresuje

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu