San ALC Alcar 750 - 100 caps

San ALC Alcar 750 - 100 caps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

SAN ALCAR CAPS

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,22 zł.

74,06 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

San ALC Alcar 750 - 100 caps

San ALC Alcar 750 - 100 caps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

ALCAR - najbardziej stężona acetylokarnityna na rynku. Ułatwia transport i metabolizm długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium dla procesu ich utlenienia i wyzwalania energii. Acetylo-L-Karnityna jest aminokwasem syntezowanym w wątrobie oraz w nerkach z lizyny i metioniny.

    Polepsza skupienie i koncentrację
    Poprawia procesy zapamiętywania
    Naturalnie podnosi poziom testosteronu
    Farmaceutyczna jakość
    Wysoka dawka w kapsułce


SAN ALCAR jest najczystszą farmaceutyczną formą Acetyl-L-Karnityny. Karnityna to związek chemiczny, który ze względu na swoje specyficzne cechy od dawna stanowi obiekt zainteresowania badaczy i lekarzy. ALC jest farmaceutycznej jakości pochodnąaminokwasu l-karnityny. Związek ten w naturalnej postaci występuje, w ograniczonych ilościach w pożywieniu. Karnityna produkowana jest w wątrobie z aminokwasów lizyny i metioniny przy udziale witaminy C i B6. Pod względem chemicznym klasyfikuje sie ja jako aminokwas, jednak nie bierze bezpośredniego udziału w tworzeniu struktur białkowych jak mięsnie (nieproteogenna - nie wchodząca w skład białek). Jej funkcje określane są jako witaminopodobne i regulujące.

Zarówno karnityna, jak i Acetyl L-karnityna stanowią niezwykle ważny składnik komórek ludzkiego organizmu, pełniąc wiele istotnych funkcji. Acetylowana karnityna znaczaco rózni sie jednak od L-karnityny, gdyż w przeciwieśstwie do l-karnityny posiada zdolność przekraczania bariery krew-mózg. Jest zatem forma o wiele wyższym stopniu dostępności biologicznej, co powoduje szersze spektrum działania przy zdecydowanie mniejszych dawkach niż L-karnityna.
Acetyl L-Karnityna jest niezwykle ważnym ogniwem w kilu najważniejszych przemianach metabolicznych. W ciągu ostatnich badań dowiedziono kolejnym nowym zastosowaniom i cechom pozytywnych tego produktu. Ze względu na kolejne predyspozycje do jego stosowania zajmuje on szczególnego miejsca wśród sprzedawanych obecnie suplementów diety.

ALC odgrywa bardzo ważną rolę w produkcji energii metabolicznej uzyskiwanej zarówno z kwasów tłuszczowych jak i innych substratów takich jak ciał ketonowych, pirogronianów czy aminokwasów. Acetyl l-karnityna poprzez zapewnienie organizmowi dodatkowych reszt acetylowych, pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększa poziom neuroprzekaźnika jakim jest acetylocholina.

ALCAR jest witamino podobną substancją odżywczą, ważną dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, mięśniowego oraz substancją pomagającą odzyskać naturalna, zgrabna i zdrową sylwetkę.

Acetyl L-karnityna zalecana jest w celu:

    Poprawy pracy mózgu i układu nerwowego
    Poprawy pamięci, szybszego uczenia się i zapamiętywania
    Zwiększenia poziomu energii
    W celu przeciwdziałania długotrwałej depresji
    Poprawy kondycji psychicznej i nastroju
    W terapii chorób zwyrodnieniowych mózgu
    W celu poprawy sylwetki i rzeźby
    Pomocny w kuracjach odchudzających
    Zmniejszeniu zmęczenia oraz poprawy wydajności w sporcie


Czy ALC ułatwia odchudzanie?
Kolejną pozytywną funkcją ALC jest pozystywny wpływ na odchudzanie. Między innymi dostarcza L-karnityny, kluczowego związku, który jest odpowiedzialny za proces transportu oraz spalania kwasów tłuszczowych w naszym organiźmie.

Acetyl L-karnityna w bardzo wszechstronny sposób oddziałuje na tempo spalania tłuszczu w organizmie. Między innymi związek ten dostarcza L-Karnityny, kluczowego związku odpowiedzialnego za przyspieszony proces transportu i spalania kwasów tłuszczowych, a także aktywuje działanie enzymów "łańcucha oddechowego", odpowiedzialnych za uzyskiwanie energii z kwasów tłuszczowych. Przyspieszony proces rozkładu i spalania podskórnych lipidów pod wpływem działania tego związku, zmniejsza jednocześnie wykorzystanie innych źródeł energii, jak białka czy glikogen mięśniowy. W ten sposób ujawnia się jeszcze jedno ochronne działanie Acetylo-karnityny w stosunku do tkanki mięśniowej.
 
Wartość odżywcza:     Zawartość w 1 kapsułce
Acetyl-L-Carnitine HCl     750 mg


Wielkość porcji: 1 tab.
Ilość porcji w opakowaniu: 100

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 tab. ALCAR 2-3 razy dziennie w równych odstępach czasowych.
Dawkowanie i sposób użycia: skuteczna dawka ALC to około 2g, w związku z tym należy spożyć 2-3 kap. na godzinę przed aktywnością umysłową, lub przed treningiem. W celu podniesienia efektywności należy łączyć z tyrozyną oraz kofeiną lub guaraną.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu