Nutrabolics Anabolic Window - 2,27 kg

Nutrabolics Anabolic Window - 2,27 kg kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 189 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 189 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,67 zł.

189,81 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Nutrabolics Anabolic Window - 2,27 kg

Nutrabolics Anabolic Window - 2,27 kg

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Wstrzel się w Okno Anaboliczne z Anabolic Window

Potreningowe “Okno Anaboliczne” to bardzo ograniczony przedział czasowy zaraz po treningu, w którym organizm posiada wybitne zdolności przyswajania składników pokarmowych dla spowodowania jak największego wzrostu komórek mięśniowych.. Tylko firmie Nutrabolics udało się rozwiązać zagadkę maksymalnej hipertrofii mięśni dzięki wstrzeleniu się w anaboliczne okno organizmu z najnowszym potreningowym suplementem.

Anabolic Window to prawdziwie rewolucyjne i przełomowe odkrycie w dziedzinie suplementów potreningowych, którego podstawą są dwa bardzo szybko przyswajalne białka - Ultra High D.H. jako kompletne spektrum Hydroizolatów Białka Serwatki i Mikrofiltrowanych Krzyżowo Izolatów Białka Serwatki. Nasze opatentowane połączenie Anabolic Shock Matrix oraz zaawansowana mieszanka Multi State Insulinotropic Carbohydrate Blend stanowi anaboliczne turbodoładowanie, które dosłownie zmienia Twoją sylwetkę!

Idealnie nadaje się do stosowania zarówno po treningu oporowym, jak i wytrzymałościowym. Natychmiast wprowadza organizm w maksymalnie anaboliczny stan. Każda porcja powoduje zwiększone wydzielanie anabolicznych hormonów jak insulina, GH czy IGF-1. Oznacza to natychmiastową odnowę zapasu glikogenu i przyśpieszona syntezę białek mięśniowych. Okres regeneracji zostanie skrócony do absolutnego minimum, dzięki czemu Twoje mięśnie staną się większe i silniejsze, by na następnym treningu dysponować jeszcze większa mocą.

Anabolic Window: Najnowsze Rozwiązanie na Szybszą Regenerację Mięśni
Dział Badań i Rozwoju w firmie Nutrabolics dzięki wielogodzinnym badaniom I testom opracował w końcu jedyny w swoim rodzaju suplement. Według przeprowadzonych badań Anabolic Window przyśpiesza regenerację mięśni i przyczynia się do drastycznych przyrostów beztłuszczowej masy ciała. Unialne działanie Anabolic Window komórkach mięśniowych możliwe jest dzięki natychmiastowemu uzupełnieniu zapasów glikogenu, zwiększeniu wydzielania hormonu wzrostu (GH), insulino-podobnego czynnika wzrostu 1 (IGF1) oraz podnoszeniu soriomu wolnego testosteronu w organizmie. Anabolic Window działa naprawdę, ponieważ, zawiera doskonałą mieszankę protein, wysokiej jakości szybko przyswajalne źródło węglowodanów i innych składników pokarmowych o naukowo potwierdzonym działaniu skracających czas potrzebny na regenerację mięśni, przyśpieszających anabolizm przekładający się na wzrost siły i masy mięśniowej.

Po morderczym treningu lub wyczerpujących zawodach niezbędne dla zdrowia sportowców jest uzupełnieni glikogenu w mięśniach i wątrobie, jak również, utraconego podczas wysiłku białka. Badania dowodzą, że wpływ na odpowiedź anaboliczna ma zarówno ilość i jakość spożytych składników pokarmowych, jak i czas ich podania.

Tak jak odpowiedni posiłek przed treningiem może wpływać na lepsze wyniki na treningu, tak precyzyjnie dobrane składniki pokarmowe i płyny po mogą w znaczny sposób skrócić czas potrzebny na regenerację mięśni po treningu. Nie trzeba chyba wspominać, że w pełni zregenerowane mięśnie sorwolą uzyskać lepsze wyniki na kolejnym treningu niż mięśnie dochodzące do siebie po ostatniej sesji treningowej.

Co ważniejsze, odpowiednia regeneracja mięśni sorwala na zaadaptowanie się mięśni do co raz to większego obciążenia treningowego, czyli do wzrostu ich siły i masy. Ponieważ przemiany hormonalne i enzymatyczne usprawniające wychwytywanie glukozy przez komórki mięśniowe i wątrobowe nasilają się zaraz po wysiłku fizycznym, głównym celem diety zaraz po treningu powinno być dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości energii, węglowodanów do uzupełnienia zapasów glikogenu w mięśniach i odpowiedniej ilości białka dla szybkiej regeneracji uszkodzonych włókien mięśniowych . Nawet najcięższy trening i najlepsze składniki pokarmowe nie spowodują wzrostu mięśni, jeśli organizm nie będzie w stanie anabolizmu. To właśnie, dlatego stworzono Anabolic Window – pierwszy produkt, który spełnia te wymogi w 100%

Anabolic Window to najlepszy suplement potreningowy, ponieważ składa się z mieszanki 30g białka najwyższej jakości, 43g łatwo przyswajalnych węglowodanów zawierających jedynie 3g cukrów i innych potrzebnych składników wszystko to w łatwym do przygotowania i smacznym szejku. Wystarczy wymieszać 3 miarki z 350-450 ml wody i spożyć wciągu 45 od zakończonego treningu, wstrzelić się w anaboliczne okno i jest na dobrej drodze do maksymalnej regeneracji i jeszcze większych mięśni.

Anabolic Window to Twoja odpowiedz na najlepszą potreningową regenerację mięśni ponieważ pobudza i potęguje stan anaboliczny. Dzięki 30 g najwyższej jakości białka Anabolic Window sprzyja korzystnemu bilansowi azotu w organizmie. Przeprowadzone badania na wyże wspomnianych frakcjach białkowych Anabolic Window sugerują, że korzystnie wpływają one na potreningową regenerację mięśni i przyrosty siły i masy mięśniowej (3). Według doniesień naukowych koncentracja białka wynosi 90% lub więcej w wyniku dwóch procesów, mikro-filtracji i wymiany jonowej . W formule wykorzystano hydrolizat białka serwatki ponieważ proces hydrolizy rozbija cząsteczkę białka na mniejsze części zwane peptydami (krótkie łańcuchy aminokwasów), zwiększając przyswajalność i dzięki czemu mogą być wykorzystane znacznie szybciej

Co więcej, analiza kliniczna dowiodła, że izolaty białka serwatki zawarte w Anabolic Window posiadają doskonały profil aminokwasowy zawierający największe ilości aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA),takich jak leucyna, izoleucyna I walina . Białko wykorzystane w Anabolic Window posiada najwyższy soriom BCAA: około 26% swoje profilu aminokwasowego ( w porównaniu z 22% białka jajek, 20% izolatu białka z mleka i 17% białka soi)

Anabolic Window jest kompletnym źródłem protein, co oznacza, że zawiera wszytskie aminokwasy niezbędne dla ludzkiego organizmu. Badania wskazują, że komsorycja aminokwasów wpływa na sposób, w jaki zmieni się bilans białka w mięśniach po treningu oporowym oraz na wyniki syntezy białka, w szczególności po przyjęciu niezbędnych aminokwasów . Jako kompletne źródło protein, Anabolic Window zawiera duże ilości argininy i lizyny, które według badań pobudzają wydzielanie hormonu wzrostu (GH) i czynnika 1 insulino podobnego (IGF1) . Hormon wzrostu to anaboliczny regulator promujący wzrost mięśni bez przyrostu tkanki tłuszczowej. Wysoki soriom tego hormonu daje niesamowicie wiele korzyści wszystkim ciężki ćwiczącym sportowcom będąc jednocześnie alternatywą dla środków anaboliczno-androgennych. Ta sama mieszanka białkowa jest ponadto doskonałym źródłem glutaminy, niezbędnego aminokwasu odgrywających ważną rolę w ochronie tkanki mięśniowej, zapobieganiu zmęczeniu i przetrenowaniu (1). Glutamina pomaga w uzupełnianiu glikogenu i chroni przed osłabieniem układu odpornościowego. Co więcej, hydrolizat i izolat mikrofiltracji krzyżowej białka serwatki znajdujący się w Anabolic Window są źródłem białka, ubogiego w tłuszcz i cholesterol oraz praktycznie nie zawierającego laktozy.

Dzięki Anabolic Window nie tylko dostarczysz najbardziej zaawansowanej mieszanki białkowej dla wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej, ale będziesz w stanie dużo szybciej uzupełnić niedobory glikogenu w mięśniach. Włączona do składu Anabolic Window opatentowana przez Nutrabolics mieszanka Anabolic Shock Matrix oraz wielostopniowa mieszanka Insulinotropic Carbohydrate Blend służąca jako naturalny system dostarczania sprawią, że będzie to możliwe. Podczas treningów głównym źródłem energii jest glukoza krążąca we krwi oraz jej zmagazynowana forma, czyli glikogen . Standardowo zaleca się, aby normalnie trenujący sportowcy spożywali od 6 do 10 g węglowodanów na kilogram wagi (4). Według przeprowadzonych prób klinicznych dla jak najszybszej regeneracji potreningowej, niezbędne jest uzupełnienie zapasów glikogenu zaraz po treningu (2, 4) ponieważ przez pierwsze 30 minut po wysiłku występują nasilone reakcje hormonalne i enzymatyczne w organizmie (2,4). Idąc dalej, odpowiednia ilość wysoko glikemicznych węglowodanów po treningu oszczędza i ogranicza wykorzystanie białka na cele energetyczne, co oznacza, że ulegnie ono wbudowaniu w mięśnie w maksymalnym stopniu.

Anabolic Window to najbardziej zaawansowany i rewolucyjny suplement w swojej kategorii dostępny dzisiaj na rynku. Anabolic Window raz na zawsze zmienił wyobrażenie o regeneracji, jak zostało potwierdzone w badaniach drastycznie przyśpiesza anabolizm komórek mięśniowych po treningu. Nie ma nic ważniejszego niż odpowiednia porcja składników pokarmowych zaraz po treningu, co sorwoliłoby na zapoczątkowanie procesów anabolicznych i przede wszystkim szybkiego wzrostu mięśnie. Każda porcja Anabolic Window zawiera zestaw specjalnej dobranych składników synergistycznie współpracujących dla poprawy bilansu azotowego i budowy beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

Informacja Żywieniowa
(3 miarki - 92 g)

Wartość energetyczna 300 kcal
Tłuszcze nasycone 0 g
Tłuszcze trans 0 g
Cholesterol 65 mg
Sód 105 mg
Potas 170 mg
Węglowodany 43 g
Cukry 3 g
Białko 30 g
Cholesterol 65 mg
Potas 170 mg
Sód 105 mg
Mieszanka Anaboliczna :
Ester etylowy L-Leucyny
Ester etylowy L-Izoleucyny
Ester etylowy L-Waliny
Ester etylowy Argininy
Jabłczan cytruliny
Ester etylowy L-Norwaliny
Chelat magnezowy L-Glutaminy
L-Glutamina
L-Glicyna
Mikronizowana Tauryna
ALA
12 000 mg

Skład szczegółowy Anabolic Window:

    wielostopniowa insulinotopowa mieszanka węglowodanów (zmodyfikowana skrobia ziemniaczana, d-glukoza, rozpuszczona maltodelstryna, trehaloza),
    mieszanka białkowa D.H. (pełne spektrum hydrolizatów białka serwatki, mikrofiltrowanych w przepływie krzyżowym izolatów białka serwatki, częściowo mikrofiltrowanych koncentratów białka serwatki),
    sukraloza,
    naturalne i sztuczne aromy

Sposób dawkowania:
Jako suplement diety spożywaj 1 porcję (3 miarki), rozpuszczoną w 35-450ml wody, w ciągu 45 minut po zakończeniu treningu.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w warunkach pokojowych.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu