FinaFlex Stimul8 154g

FinaFlex Stimul8 154g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 119 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 119 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,57 zł.

119,44 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

FinaFlex Stimul8 154g

FinaFlex Stimul8 154g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

Suplement diety FinaFlex Stimul8 154g jest innowacyjnym połączeniem przedtreningówki ze spalaczem tłuszczu. Dzięki opatentowanej formule składników opisywany przez nas produkt zapewnia doskonałe przygotowanie do treningu połączone z pobudzeniem organizmu do efektywnego pozbywania się tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nim więcej, przeczytaj dalszą część naszego artykułu.

Dla kogo przeznaczony jest suplement diety FinaFlex Stimul8 154g?

Prepat FinaFlex Stimul8 154g przeznaczony jest dla wszystkich ćwiczących na siłowniach, zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Opisywany przez nas produkt doskonale sprawdzi się, dla osób poszukując przed treningiem dodatkowe pobudzenia oraz zastrzyku energii, ale także tych, którzy chcą szybciej i efektywniej redukować swoją tkankę tłuszczową podczas treningów, jak i poza nimi.

Korzyści ze stosowania suplementu diety FinaFlex Stimul8 154g.

FinaFlex Stimul8 154g, jak wcześniej wspominaliśmy, łączy w sobie przedtreningówkę ze spalaczem tłuszczu. Dzięki takiemu połączeniu regularne przyjmowanie opisywanego przez nas preparatu przynosi liczne korzyści. Spośród nich, można wymienić między innymi:

  • Dodatkowa porcja energii przed treningiem - suplement diety FinaFlex Stimul8 154g, dzięki temu, iż w swoim składzie zawiera beta-alaninę stanowi doskonały środek przedtreningowy. Dodatkowo porcja energii, zauważalny wzrost siły oraz większa motywacja do treningu, zauważalne są już kilka minut po przyjęciu opisywanego przez nas produktu FinaFlex Stimul8 154g.
  • Nasilenie procesów termogenezy - nie od dziś wiadomo, że stymulowanie termogenezy jest jednym z najskuteczniejszych sposobów pozbywania się niechcianej tkanki tłuszczowej. Organizm bowiem w warunkach zwiększonej temperatury przyspiesza wszelkie procesy metaboliczne, w tym równie przemiany zgromadzonych zapasów tłuszczowych. Co warte wspomnienia, suplement diety FinaFlex Stimul8 154g zapewnia opisywane wzrost termogenezy na treningu, jak i poza nim. Skutkuje to wydłużonym, bardziej efektywnym procesem redukcji.
  • Przyspieszenie budowania beztłuszczowej masy mięśniowej - suplement diety FinaFlex Stimul8 154g przyspiesza oraz efektywizuje budowanie suchej, beztłuszczowej masy mięśniowej, a co za tym idzie, pozwala na cieszenie się piękną, wyrzeźbioną muskulaturą bez konieczności wcześniejszej mozolnej redukcji nadbudowanej w okresie masowym, tkanki tłuszczowej.
  • Zwiększenie siły i wytrzymałości treningowej - opisywany przez nas produkt, regularnie brany, może powodować istotny wzrost siły oraz wytrzymałości treningowej. Bezpośrednio przekłada się to na możliwość wykonywania cięższych oraz bardziej wymagających treningów, które są silniejszym bodźcem wzrostowym dla mięśni.

Zastosowanie suplementu diety FinaFlex Stimul8 154g.

Suplement diety FinaFlex Stimul8 154g może być stosowany zarówno w okresach budowania masy mięśniowej, jak i w okresach redukcji tkanki tłuszczowej. Bezpośrednio wynika to z jego innowacyjnego składu, łączącego w sobie składniki potrzebne w obu tych okresach cykli treningowych. 

Suplement diety FinaFlex Stimul8 154g - uwagi.

Opisywany przez nas produkt FinaFlex Stimul8 154g jest preparatem w pełni przebadanym oraz bezpiecznym, ale jak każdy środek tego typu może on powodować swoje skutki uboczne. Co za tym idzie, wszystkich użytkownikom, przed pierwszy przyjęciem suplementu diety FinaFlex Stimul8 154g zalecamy konsultacje ze swoim lekarzem prowadzącym. Szczególnie jest to ważne w grupie osób chorujących na choroby przewlekłe oraz przyjmujących jakiekolwiek leki na stałe.

Ponadto, chcieliśmy również zaznaczyć, że w przypadku pojawienia się jakichkolwiek działań niepożądanych przy przyjmowaniu środka FinaFlex Stimul8 154g należy go natychmiast odstawić i jak najszybciej skontaktować się lekarzem. Niezastosowanie się do tego wskazania może skutkować negatywnymi konsekwencja zdrowotnymi.

Ostatnią uwagą, na jaką chcieliśmy zwrócić uwagę, jest fakt, iż suplement diety FinaFlex Stimul8 154g nie może być traktowany jako substytut regularnie przeprowadzonych treningów oraz zdrowej, zbilansowanej diety. Tylko połączenie tych trzech elementów - treningu, diety oraz regularnej suplementacji preparatem FinaFlex Stimul8 154g - jest w stanie przynieść opisywane przez nas wcześniej korzyści treningowe.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Producent suplementu diety FinaFlex Stimul8 154g zaleca jego wyłączne stosowanie w dni treningowe. Produkt należy przyjąć około 30 minut przed planowanymi ćwiczeniami w dawcę 4,5 gramów preparatu. Należy pamiętać, aby po zażyciu suplementu diety, sowicie popić go czystą, niegazowaną wodą. W dni nietreningowe suplementu diety FinaFlex Stimul8 154g nie powinno się stosować.

Skład: porcja 3,83g                    
    Stimul8 Thermogenic Ripping Matrix     2604 mg     
    Xtreme Shredding Matrix 1,3,7-trimethylxanthine (Caffeine), 
        b-phenethylamine HCI, IrisinXD(Green Tea Extract [standardized for 60% EGCG], N-Coumaroyldopamine), 
        Hordenine HCI, Synephrine HCI, Rauwolfia vomitoria (Standardized for 90% Rauwolscine)         
    Ultimate Endurance Matrix Beta Alanine

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu