MHP Anadrox Pump & Burn - 224 tab

MHP Anadrox Pump & Burn - 224 tab kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MHP ANADROX

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 159 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 159 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,77 zł.

159,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

MHP Anadrox Pump & Burn - 224 tab

MHP Anadrox Pump & Burn - 224 tab

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Ekstremalny przyrost mięśni
Rwąca włókna pompa
Waskularyzacja żył
Nadludzka siła
Szalona energia
Przyspieszone spalanie tłuszczu
Zawiera spalacz tłuszczu o potwierdzonej skuteczności: Advantraz – 7 keto

Czemu wydawać pieniądze na suplementy z tlenkiem azotu i spalacz tłuszczu, gdy możesz kupić ANADROX, który łączy najlepsze cechy obu powyższych?

Anadrox „Pump & Burn”™ to pierwszy suplement na świecie łączący moc tlenku azotu (NO) z zestawem czynników spalających tłuszcz. Anadrox jednocześnie wyzwala ekstremalną pompę i przyrost masy mięśniowej oraz potężną reakcję wasotermiczną. Anadrox zawiera dwie chronione patentami formuły, NitroFolin™ i Thermo-Z7™, łącząc nadzwyczajne właściwości spalania tłuszczu z potężną siłą tlenku azotu!

NitroFolin to najsilniejszy generator tlenku azotu wzmagający wzrost mięśni, pompę i użylenie. Nasilony pod wpływem NitroFolin przepływ krwi pomaga w transporcie silnej mieszanki antytłuszczowej, Thermo-Z7™. Tlenek azotu działa jako katalizator spalania tłuszczu, gdyż zwiększa przepływ krwi w żyłach, co przekłada się na dalsze zwiększenie skuteczności składników wpływających na spalanie tłuszczu. W ten sposób możesz gwałtownie sorbyć się tkanki tłuszczowej i nadać swemu ciału doskonałą rzeźbę.

Richard „Tricky” Jackson przed i po zastosowaniu Anadrox! Mistrz Ameryki Północnej w wadze średniej NPC 2005.
Tricky Jackson osiągnął życiową formę stosując Anadrox w czasie przygotowań do NPC Nationals w 2005 roku, gdzie wygrał i zdobył kartę zawodowca!
Pokonaj inhibitory NO, by zwiększyć siłę jego działania!

Anadrox sprawia, że produkcja tlenku azotu w twoim organizmie przekroczy fizjologiczne normy, sorwalając ci doświadczyć najmocniejszej pompy, jaką kiedykolwiek czułeś. Anadrox zawiera silny booster NO – NitroFolin, jedyny tego typu związek posiadający zdolność przezwyciężania naturalnych antagonistów NO, co sorwala na osiągnięcie bezprecedensowej pompy mięśniowej! Oto jak działa ten zadziwiający środek:
Arginina i jej pochodne, takie jak AAKG to „surowe materiały” używane przez organizm do produkcji NO. Jednak produkcja tlenku azotu uzależniona jest od wielu dodatkowych czynników: homocysteiny, ADMA (asymetrycznej dimetylargininy), SOA (ponadtlenku azotu), SOD (dysmutazy ponadtlenkowej) i najważniejszego z nich wszystkich - NOS (syntazy tlenku azotu). Związki pomiędzy tymi czynnikami mają kluczowe znaczenie dla określenia ilości argininy jaka zostanie przetworzona na tlenek azotu. Tak więc czasem branie dużych ilości argininy lub jej pochodnych (AAKG, jabłczan argininy, ester etylowy) nie ma sensu, gdyż i tak produkcja tlenku azotu ograniczona jest powyższymi czynnikami. Odkrycie zadziwiającego związku, Biofolinu, sorwala na pokonanie antagonistów tlenku azotu i drastyczne zwiększenie produkcji NO.

Biofoiln – iskra rozpalająca produkcję tlenku azotu!

Biofolin to nowoodkryty, rewelacyjny środek posiadający niespotykaną do tej sory zdolność zwiększania produkcji tlenku azotu poprzez hamowanie działania jego antagonistów. Odkrycie Biofolinu uważane jest za większe odkrycie od rozpoczęcia stosowania tlenku azotu w medycynie. A teraz firma MHP ma zaszczyt i przyjemność ofiarować Biofolin sportowcom i kulturystom.

Naukowcy są zdania, że Biofolin to długo poszukiwane ogniwo optymalizujące przetwarzanie L-Argininy na tlenek azotu. Połączenie Biofolinu i argininy daje pompę większą niż jakakolwiek do tej pory. Jednak naukowcy z MHP nie poprzestali na tym. Do NitroFolinu włączyli też inna przełomową dla osiągania pompy mięśniowej technologię: PDE-5 Antigen Technology.

Wydłuż okres działania cząsteczek tlenku azotu przy użyciu PDE-5 Antigen Technology

Nawet w przypadku zagwarantowania stałych dostaw surowców, cząsteczki NO istnieją we krwi przez zaledwie kilka sekund. Jednak PDE-5, zawarte w Anadrox zmienia także i to! Jeśli kiedykolwiek brałeś jakiś booster NO, na pewno jest ci znane uczucie „spuszczania powietrza” z napompowanych mięśni. Nawet przy zastosowaniu wydłużonego czasu uwalniania argininy, pompa wywołana użyciem standardowych środków jest dość nietrwała. Nie może tak być, o ile nie zablokuje się działania stosunkowo mało znanego związku produkowanego przez ludzki organizm – fosfodiestrazy-5 (PDE-5).

Dział badawczy MHP zastosował PDE-5 Antigen Technology, która blokuje PDE-5 przed uruchomieniem konwersji cGMP do kończącego pompę mięśniową GMP, dzięki czemu cGMP utrzymuje się we krwi dłużej. Dzieki Anadrox nie tylko wywindujesz produkcję tlenku azotu dzięki argininie, Biofolinowi i kilku innym stymulatorom NO, ale także przedłużysz okres działania każdej jego cząsteczki. Wywołuje to efekt zwany „nasyceniem nagromadzonym tlenkiem azotu”. Maksymalne nasycenie tlenkiem azotu wymusi na mięśniach wzrost, dając im niespotykaną pompę trwającą jeszcze wiele godzin po treningu!

Jasno udowodniliśmy jak Anadrox i zawarty w nim NitroFolin otwierają nową kartę w historii suplementacji tlenkiem azotu. Stosując Anadrox odczujesz najintensywniejszą pompę i znacznie przyspieszysz wzrost mięśni. Ale to nie wszystkie jego zalety… Nabieranie masy mięśniowej i potężna pompa to wspaniałe rzeczy, ale jeśli chcesz je dobrze zaprezentować, musisz mieć niski soriom tłuszczu w organizmie.

Anadrox to nie tylko pompa. Anadrox to pierwszy suplement łączący zalety boostera NO z potężną siłą rzeźbiących składników, dzięki którym obniżysz soriom tłuszczu do minimum.

Przełomowa technologia wasotermiczna: tlenek azotu działa jak reaktor nuklearny, odpalając moc zawartej w Anadrox mieszanki palącej tłuszcz – Thermo-Z7!

Anadrox zawiera nowoczesną technologię wasotermiczną. Oto jak ona działa. Gdy eksplozja tlenku azotu zwiększa przepływ krwi, woda lub osocze przemieszcza się z twego krwioobiegu, obniżając objętość osocza. W wyniku tego krew staje się gęściejsza i bardziej nasycona spalającymi tłuszcz związkami dostarczanymi przez najpotężniejsza mieszankę na rynku – Thermo-Z7. Ta mieszanka nie przypomina niczego, co widziałeś do tej pory. Thermo-Z7 dosłownie rozpala w tobie palący tłuszcz piec. Duże dawki najnowocześniejszych i najpotężniejszych składników spalających tłuszcz, takich jak 7-Keto® czy AdvantaraZ® dostarczają organizmowi oktopaminę, synefrynę, hordeninę, N-metyltyraminę oraz tyraminę - to tylko część Thermo-Z7. Tlenek azotu działa jak katalizator tych procesów zwiększając przepływ krwi. Zastosowanie technologii wasotermicznej sorwala na ekstremalne spalanie tłuszczu w celu podkreślenia definicji mięśni i potężnych żył. Pompa i spalanie – oto motto Anadrox!

Anadrox – wasotermiczny przełom!

Krok 1. Wywoływana przez NitroFolin zwiększona produkcja NO tworzy idealne środowisko do spalania tłuszczu. Rozszerzenie żył wywołane tlenkiem azotu zwiększa przepływ krwi, tym samym poprawiając transport Thermo-Z7.

Krok 2. Jednoczesne działanie tlenku azotu i Thermo-Z7 zmienia soriom osocza, podnosząc tym samym stężenie i efekty związków spalających tłuszcz. Ta reakcja wasotermiczna sprawia, że Anadrox jest najsilniejszym spalaczem tłuszczu na świecie.

Krok 3. Advantara-Z przedostaje się do beta-receptorów i uwalnia adrenalinę oraz noradrenalinę, rozpalając proces topienia tłuszczu i podkręcając beta-receptory.

Krok 4. Mieszanka silnych składników stymuluje aktywację lipazy wrażliwej na hormony, która wysyła sygnał do uwolnienia zapasów tłuszczu.

Krok 5. Anadrox atakuje uwolniony tłuszcz zapasowy i rozbija go na małe kwasy tłuszczowe, przygotowując się do ich wydalenia.

Krok 6. Zwiększenie termogenicznej aktywności enzymów o 860% dzięki 7-Keto tworzy idealne warunki do spalania tłuszczu.

Krok 7. Nitrofolin i Thermo-Z7 umożliwiają maksymalne utlenianie kwasów tłuszczowych i dosłownie topią twój tłuszcz.

Marzenie o wielkich i wyrzeźbionych mięśniach wreszcie się spełni!

Nie oszukujmy się, każdy kto ćwiczy na siłowni chce mieć piękną, sportową sylwetkę. Nienawidzimy poświęcać rozmiaru mięśni dla ich definicji. Tu właśnie wkracza na scenę Anadrox! Jako pierwszy na świecie booster NO potęgujący spalanie tłuszczu, Anadrox stymuluje wzrost mięśni, pompę, waskularyzację żył, zwiększa siłę i energię ORAZ spala tłuszcz nadając mięśniom definicję. Anadrox to rewelacyjny suplement dający rewelacyjne rezultaty.

 

 

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu