MuscleMeds Enoxide 40 tab.

MuscleMeds Enoxide 40tab. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MUSCLEMEDS ENOX

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 162 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 162 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,86 zł.

162,04 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 21.09.2020 15:00

Zadaj pytanie

MuscleMeds Enoxide 40 tab.

MuscleMeds Enoxide 40 tab.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

BIOMEDYCZNA TECHNOLOGIA TLENKU AZOTU
DOSTARCZA PRAWDZIWY TLENEK AZOTU (NO)
SZYBKA I POTĘŻNA DAWKA NO
 UTRZYMUJE MAKSYMALNĄ POMPĘ PRZEZ DŁUGI CZAS

Naukowcy z MuscleMeds zrewolucjonizowali przemysł suplementów i odmienili przyszłość suplementacji, tworząc pierwszą na świecie supermolekułę tlenku azotu: 2-(nitrooksy)etylo-2-amino-3-metylomaślanu. Ta supermolekuła tlenku azotu dostarcza niespotykane ilości tlenku azotu. Trzykrotnie przeprowadzony test wykazał, że zaledwie 15 mg tego środka pozwala osiągnąć lepsze skutki niż 30 000 mg argininy – to 2000 razy większa skuteczność!

    eNOXIDE jest tlenkiem azotu (NO) przełomowym w suplementacji. eNOXIDE powstał dzięki odkryciu i bioinżynieryjnemu zaprojektowaniu prawdziwej molekuły tlenku azotu. eNOXIDE jest znacznie bardziej zaawansowany od standardowych suplementów NO, które w niewielkim stopniu zwiększają poziom NO przy użyciu jego prekursorów jak arginina, AAKG czy cytrulina, odbywających szereg reakcji biochemicznych, aby w efekcie dać śladową ilość NO. eNOXIDE nie jest zwykłym prekursorem tlenku azotu, to PRAWDZIWY TLENEK AZOTU! Opracowany w formie Fastsorb™, eNOXIDE posiada unikalną zdolność dostarczania potężnych ilości egzogennego NO do krwiobiegu, a stąd prosto do twoich mięśni. Podjęzykowy sposób podania eNOXIDE przy użyciu technologii Fastsorb™ zapewnia błyskawiczne tempo uwolnienia NO do krwiobiegu i podtrzymanie jego poziomu przez długie godziny.

    Żaden suplement nie umożliwiał tak rozrywającej włókna mięśniowe pompy oraz unaczynienia przypominającego pajęczą sieć! Takie doznania zapewni wam jedynie supermolekuła tlenku azotu – eNOXIDE!

    eNOXIDE: supermolekuła tlenku azotu

    W porównaniu do standardowych endogennych prekursorów NO, które działają w oparciu o skromne możliwości produkcji NO, jakie ma ludzki organizm ta specjalna supermolekuła tlenku azotu jest ogromnym przełomem. W odróżnieniu od tych stosowanych dotychczas środków,eNOXIDE gwarantuje największy i najefektywniejszy sposób dostarczania NO do krwiobiegu i mięśni.

Początek nowej ery w stosowaniu tlenku azotu!
Prawdziwy tlenek azotu gwarantuję najszybszą i najpotężniejszą pompę!

Jeśli stosowałeś suplementy NO aby wzmocnić pompę… pomyśl, co by się stało, jeśli zażyłbyś coś 2000 razy mocniejszego! Tego właśnie doświadczysz z eNOXIDE! Do tej pory musiałeś polegać na zwykłych prekursorach tlenku azotu, ale dzięki odkryciu eNOXIDE potężne dawki tlenku azotu wędrują do twoich mięśni i gdzie są podtrzymywane godzinami, dając w efekcie niesamowitą pompę. Kai Greene informuje, że po zażyciu tego środka doświadczył niesamowitej pompy i użylenia jakiego jeszcze nigdy przedtem nie odczuł.

    Testy kliniczne dowodzą, że 15 mg eNOXIDE jest potężniejsze od 30 000 mg argininy!

    W przeciwieństwie do standardowych boosterów NO, które mogą zaledwie zwiększyć poziom NO przy użyciu jego prekursorów jak arginina, AAKG czy cytrulina, odbywających szereg reakcji biochemicznych po to, by w efekcie dać jedynie śladową ilość NO, eNOXIDE dostarcza ci prawdziwy tlenek azotu. Tabletki podjęzykowe, wykorzystujące technologię Fastsorb™ umożliwiają szybki transport środka do krwiobiegu, gdzie na drodze naturalnych reakcji enzymatycznych zostaje oddzielona cząsteczka NO, która w niesamowitej ilości przedostaje się do mięśni. Zaawansowana forma eNOXIDE zapewnia długi okres półtrwania, co gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu NO we krwi przez kilka godzin. Dzięki temu przez następne godziny po treningu doświadczysz zwiększonego przepływu krwi i makroskładników do mięśni. Jeszcze nigdy w historii kulturystyki nie stworzono produktu, który byłby w stanie wywołać tak ogromny i długotrwały wzrost poziomu tlenku azotu w organizmie – aż do teraz! eNOXIDE – prawdziwa nauka… prawdziwy tlenek azotu… prawdziwe rezultaty!


Badania w niezaprzeczalny sposób dowodzą, że eNOXIDE jest bardziej zaawansowanym i skutecznym produktem od argininy czy AAKG. Porównując badania zamieszczone w „British Journal of Clinical Pharmacology” w artykule Rozszerzenie naczyń krwionośnych zdrowych osób wywołane l-argininą z badaniem przeprowadzonym z użyciem eNOXIDE, wykazało, że podjęzykowa dawka 15 mg eNOXIDE wywarła większy efekt niż 30 000 mg argininy podanej dożylnie. Era prekursorów NO minęła. Teraz naszedł czas na prawdziwy tlenek azotu!


 • Zawartość jednej porcji   zaw:
    eNOXIDE 10mg
    2-(nitrooksy)etylo-2-amino-3-metylobutanian

  Suplement diety:
  Nie może być stosowany jako zamiennik/substytut zróżnicowanej diety.
  Nie przekraczać zalecanego, dziennego spożycia.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie - boku opakowania.
  Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 
  Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.
  Chronić przed światłem. 

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

 • al. Niepodległości 152
 • Sabały 55
 • Chmielna 104
 • KEN 90
 • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu