Muscletech naNOx9 HARDCORE - 180 kaps

Muscletech naNOx9 HARDCORE - 180 kaps kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MT NANO X 9

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 73 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 73 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,19 zł.

73,15 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Muscletech naNOx9 HARDCORE - 180 kaps

Muscletech naNOx9 HARDCORE - 180 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

- Natychmiast wypełnia mięśnie składnikami rozszerzającymi naczynia krwionośne, co - ułatwia osiągnięcie pompy.
- Wymusza gwałtowny wzrost pompy i rozmiaru mięśni.
- Unikalna formuła o podwójnym działaniu.
- Lepszy niż zwykłe boostery tlenku azotu.
- Najmocniejsza formuła spośród legalnie dostępnych suplementów
 

Jeśli interesuje cię nabranie kilogramów masy mięśniowej, nie możesz niedoceniać znaczenia maksymalnej pompy mięśniowej. Rozszerzające się podczas pompy naczynia krwionośne sorwalają na zwiększenie ilości bogatej w składniki odżywcze krwi docierającej do mięśni, co powoduje ich gwałtowny wzrost. Tworzy to środowisko anaboliczne wewnątrz komórek mięśniowych, co prowadzi do dalszego ich wzrostu. Możliwości tlenku azotu, jeśli chodzi o tworzenie i podtrzymywanie pompy mięśniowej są dobrze znane, jednak do tej pory nie zdawano sobie sprawy z tego, jak potężny jest ten potencjał.
 
Chociaż w swoim czasie były całkiem niezłe, to jednak zwykłe suplementy zwiększające soriom tlenku azotu są ograniczone przez swą gorszą, niekonsekwentną i wolno działającą formułę. Aby rozwiązać ten problem naukowcy pracujący w MuscleTech zaprosili do współpracy światowe autorytety w dziedzinie nanotechnologii, by opracować formułę łamiącą ograniczenia zwyczajnych NO boosterów. Wynikiem tej współpracy oraz lat badań jest naNOx9 - najszybciej działający środek zwiększający produkcję tlenku azotu dostępny legalnie na rynku.
 
Dzięki zastosowaniu nanopartykulacji, precyzyjnie odmierzona dawka czynnika aktywnego naNOx9 jest aż 7400% mniejsza od dawek stosowanych w zwyczajnych suplementach zwiększających soriom tlenku azotu, co sprawia, że absorpcja jest błyskawiczna a rezultaty przechodzą oczekiwania. I to jest właśnie główna zaleta naNOx9. Żaden inny suplement nie podnosi soriomu tlenku azotu szybciej niż naNOx9. To dlatego, że żaden inny suplement nie wykorzystuje Nanomolecular Rapid Explosion Technology™ - Technologii Gwałtownej Eksplozji Nanomolekularnej. Technologia ta dostępna jest tylko firmie MuscleTech i została zaprojektowana, by działać już 9 sekund po zażyciu, przygotowując organizm na największą pompę mięśniową, jakiej doświadczysz w życiu.
 
Zaawansowana formuła rozpoczyna rozpraszanie w 9 sekund po zażyciu dostarczając do twych mięśni potężną falę bogatej w składniki odżywcze krwi, powodując raptowny
i gwałtowny wzrost ich rozmiarów i unaczynienia. Jeśli jesteś gotów poczuć najsilniejsze uderzenie tlenku azotu, jakie można osiągnąć legalnymi środkami oraz wznieść swe osiągi na nowy soriom, już dziś kup naNOx9.
 
Składniki naNOx9 reagują tak silnie, że MuscleTech musiał specjalnie opracować X9 Stabilization POD tak, by pomóc Ci zachować kapsułki w nienaruszonym stanie. X9 Stabilization POD ma za zadanie chronić kapsułki naNOx9 przed wilgocią zawartą
w powietrzu przy okazji będąc wygodnym sposobem ich przenoszenia np. na siłownię. Kapsułki sorostawione zbyt długo luzem, bez butelki lub PODa mogłyby eksplodować! Bez wątpienia, Technologia Gwałtownej Eksplozji Nanomolekularnej to prawdziwy przełom w suplementacji tlenkiem azotu!
 
Zawartość w porcji (3 kaps):
naNOx9 3520 mg
Nikotynian ksantynolu l-argininy
Kwas ketoizokapronianu johimbiny HCL argininy
 
Składniki:
hydroxypropyl celulozy, mikrokrystaliczna celuloza, sód, poliwinylpyrolodina, stearynian, sylika,alkohol poliwinylowy, polietylen glikolu, FD&C red 40, talk, dwutlenek sylikonu, FD&C Blue 2 – składniki kapsułku, staerynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, sztuczne aromaty.
 
Sposób użycia:
Stosuj 3 kaps 2 x dziennie, popijając szklanką wody.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu