NVE Stacker NITRO X BOST 240kaps

NVE Stacker NITRO X BOST 240kaps kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

NVE STACKER NITROX

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 108 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 108 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,24 zł.

108,33 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

NVE Stacker NITRO X BOST 240kaps

NVE Stacker NITRO X BOST 240kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Nitro X Bost to nie jest tylko kolejny booster azotowy, zawierający jedynie kombinację argininy i kreatyny. Nitro X bost ma także bardzo mocne działanie anaboliczne. Przugotuj się na niespotykaną dotąd pompę, ekstremalną siłę i przyrost masy mięśniowej.

·         Nieporównywalnie lepszy od innych boosterów azotowych

·         Najmocniejsza pompa mięśniowa

·         Niesamowite ukrwienie

·         Wstrzymuje produkcje estrogenu, stymulując jednocześnie produkcję testosteronu

·         Rezultaty odczuwalne już od pierwszego dawkowania

Rewolucyjny booster azotowy

By skutecznie zwiększyć pompę mięśniową, trzeba znać jej genezę. Arginina zwiększa ilość NO (tlenku azotu) we krwi, który daje informację twojemu ciału by odpowiednio rozszerzył naczynia krwionośne. Dzięki rozszerzonym naczyniom, do krwi trafia więcej tlenu, azotu i składników odżywczych co stymuluje znaczny wzrost mięśni. Na tym właśnie polega działanie boosterów azotowych, ale NITRO X BOST idzie o krok dalej. NITRO X BOST wykorzystuje jeszcze bardziej skuteczny stymulant tzn. Cytrulinę.  Każda porcja suplementu zawiera najczystszą, najlepiej przyswajalną formę cytruliny.

Pomimo tego iż koncentracja NO w twoim organiźmie jest stymulowana głównie przez suplementację argininą i cytruliną, jednak znaczna część w ten sposób uzyskanego tlenku azotu jest neutralizowana przez enzym arginazy. NITRO X BOST posiada norwalinę, która łagodzi działania tego enzymu, przez co  nasze mięśnie otrzymają o 60% większą dawkę NO.

Kombinacja tych trzech składników: argininy, cytruliny i norwaliny, sprawia że NITRO X BOST można sklasyfikować jako lidera w kategorii boosterów azotowych.

Dodatkowe pokłady energii, mniej estrogenu i więcej testosteronu

NITRO X BOOST, to nie tylko booster azotowy. Stymulowanie produkcji tlenku azotu to nie jedyna funkcja jaką spełnia ten suplement.

W ostatnich latach przeprowadzono wiele badań na substancjami które mogą przyczyniać się do produkcji hormonów. Jedną z badanych substancji była izoflawina, formuła ta zawrta jest w składzie NITRO X BOOST. Nie wpływa ona na produkcje testosteronu tak bezpośrednio jak składniki zawarte w TESTO-4HD, ale także w znacznym stopniu zwiększa stężenie testosteronu w naszej krwi. Po pierwsze spowalnia działanie DHT, co skutkuje wzrostem poziomu hormonu LH w naszym organiźmie. Ponadto izoflawony spowalniają rozpad testosterony w wątrobie, przez co hormon jest dłużej aktywny, co natomiast skutkuje wzrostem jeago stężenia. NITRO X BOOST zawiera 500 mg ATC, składający się z 100% naturalnej 7-O-beta-D-glukozyd, 7-O-glukozyd i Ipriflavone.

Ale to jeszcze nie wszystko! By osiągać niesamowite rezultaty na siłowni musisz także dysponować ogromną siłą. Dodatkową siłę uzyskasz przez wzrost ATP w twoich mięśniach, albo przez konwersje ADP w ATP. Konwersję ADP w ATP zapewnia kreatyna, dzięki temu twoje mięsnie są w stanie wytrzymać dłuższe treningi i większe obciążenia. Nieunikniony jest jednak moment w którym ATP jest neutralizowany przez kwas mlekowy, tu wkracza kolejny składnik suplementu NITRO X BOOST – Karmozyna. Karnozyna składa się z histydyny i beta-alaniny i zwalcza nagromadzenie kwasu mlekowego. Wraz z kreatyną, karnozyna jest w stanie poprawić swoje wyniki o 80%.

NITRO X BOOST – optymalizuje pompę mięśniową, podnosi stężenie testosteronu i ATP oraz neutralizuje kwas mlekowy.

SKŁADNIKI AKTYWNE Nitro X Boost  
Porcja 8kap.  
Ilość porcji w opakowaniu 30  
Opakowanie 240kap.  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  NO plasma matrix 2500mg
  AAKK  
  L-arginine Ethyl ester
L-citruline
L-Norvaline
Anabolic trigger complex 500mg
7-isopropoxy-isoflavone
7-O-beta-D-glucoside
7-O-glucoside
Biochanin A
Formononetin
Carnosine x performance matrix 2000mg
L-histidine
Beta alanine
Creatine ethyl ester
Creatine AKG
Creatine monohydrate  
  Peak performance stack 200mg
  Adenosine 5'Triphosphate Disodium  
  Witamin B3 36mg
  Witamin B12 3mcg

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu