Trec S.A.W. 30 kaps.

Trec S.A.W. 30 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

TREC SAW 30 CAP

Nowy produkt

S.A.W. jest suplementem przed treningowym, który wspomaga procesy anaboliczne w organizmie. Jest to najsilniejszy stack przedtreningowy, jaki kiedykolwiek powstał w laboratoriach Trec Nutrition. Zawiera unikalne połączenie beta alaniny, kofeiny, L-argininy oraz kreatyn, odpowiedzialnych za poprawę wydolności podczas serii krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,42 zł.

14,07 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Trec S.A.W. 30 kaps.

Trec S.A.W. 30 kaps.

S.A.W. jest suplementem przed treningowym, który wspomaga procesy anaboliczne w organizmie. Jest to najsilniejszy stack przedtreningowy, jaki kiedykolwiek powstał w laboratoriach Trec Nutrition. Zawiera unikalne połączenie beta alaniny, kofeiny, L-argininy oraz kreatyn, odpowiedzialnych za poprawę wydolności podczas serii krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

TREC S.A.W. - 400 G

S.A.W. SUPER AGGRESSIVE WORKOUT to ultra-skoncentrowany preparat przedtreningowy dla profesjonalistów. 

S.A.W. SUPER AGGRESSIVE WORKOUT zwiera unikalne połączenie beta alaniny, kofeiny, L-argininy oraz kreatyn, odpowiedzialnych za poprawę wydolności podczas serii krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne oraz zapewnia Twoim mięśniom dodatkowe dotlenienie i  odżywienie, co sprawia, że w trakcie ćwiczeń stają się twarde i napompowane. Jednym słowem – S.A.W. pobudza Twoje mięśnie do wzrostu.

Unikalny kompleks beta-alaniny, kofeiny i neurostymulatorów dodaje energii i poprawia koncentrację, zwiększając tym samym Twoją motywację do treningów. S.A.W. wspomaga budowanie siły i masy mięśni, a także podnosi wydolność podczas ciężkiego wysiłku fizycznego.
Preparat może również opóźniać objawy zmęczenia oraz przeciwdziałać nadmiernemu zakwaszeniu tkanek.

trec

ANABOLICZNE WSPARCIE

S.A.W. jest odpowiedzią na potrzeby każdego profesjonalisty poszukującego dobrego produktu przedtreningowego, gdyż wspomaga procesy anaboliczne w organizmie. Są one odpowiedzialne za wzrost masy i rozmiarów ciała – w tym mięśni. Z kolei, jak wiadomo, ich rozbudowa jest kluczowa nie tylko dla kulturystów; dlatego S.A.W. dedykowany jest również fighterom czy strongmanom. Bez względu na dziedzinę sportu, którą się parasz, Twoje mięśnie potrzebują tych samych składników, by osiągnąć pełnię swoich możliwości.

Ilość składników aktywnych zawartych w S.A.W. pomoże Ci zwiększyć możliwości wysiłkowe Twojego organizmu, jednocześnie nie powodując w nim szkód. Końcowy efekt suplementacji zależy od stopnia skoncentrowania produktu oraz właściwego doboru składników aktywnych w nim zawartych, a także – i o tym nie należy zapominać – od prawidłowego dawkowania suplementu.

Odpowiednio użyty S.A.W. stanie się Twoim najlepszym przyjacielem przed każdym treningiem, pomagając Ci w osiągnięciu maksimum Twojego potencjału. I nie są to słowa rzucane na wiatr – jest to najsilniejszy stack przedtreningowy, jaki kiedykolwiek powstał w laboratoriach Trec Nutrition.

SYNERGIA SPRAWDZONYCH SKŁADNIKÓW

S.A.W. będzie pomocny również w sytuacji, gdy nie jest Ci obcy problem z motywacją, który niejednokrotnie może prowadzić do zastoju treningowego. W zwalczeniu ćwiczeniowej stagnacji pomoże Ci niezwykle wysoka koncentracja składników aktywnych (blisko 96% preparatu to substancje czynne), która produkt Trec Nutrition czyni esencją wspomagania, pozbawioną zbędnych cukrów, dodatków czy wypełniaczy.

S.A.W. jest produktem, na który składają się różne składniki, wchodzące ze sobą w synergistyczne reakcje. Dzięki ich współdziałaniu możliwości Twojego organizmu do pracy pod dużym obciążeniem drastycznie wzrastają – tym samym, możesz trenować jeszcze dłużej i intensywniej. S.A.W. pomoże Ci również przyspieszyć procesy anaboliczne w Twoim organizmie.

 S.A.W. – CZYLI?

trec saw


SUPER Pump Vasodilators

Zaawansowany mix niezwykle silnych boosterów tlenku azotu (NO), których działanie zostało potwierdzone w badaniach naukowych. Odpowiednie dawki Alfa-Ketoglutaranu i Jabłczanu L-Argininy w połączeniu z Jabłczanem Cytruliny,  również zawarte w produkcie, przyspieszają syntezę NO w organizmie. Aby w pełni wykorzystać drzemiący w tych składnikach potencjał, do produktu dodano ViNitrox™ – opatentowany ekstrakt z jabłek i winogron. Zawarte w nim naturalne roślinne polifenole aktywują enzym nadzorujący produkcję tlenku azotu w organizmie, dzięki czemu zwiększa się jego wydajność.
Efekty tego działania możesz zaobserwować już od samego początku ćwiczeń, a pełna waskularyzacja nie zanika i utrzymuje się o wiele dłużej, niż w przypadku innych preparatów.

ANABOLIC Energy Maximizer

To specjalna receptura składników zwiększających wytwarzanie energii w trakcie długotrwałych i ciężkich ćwiczeń:

  • wysoka dawka Beta-Alaniny przeciwdziała przedwczesnemu zmęczeniu mięśni i obniża stopień ich zakwaszenia
  • powstająca z niej Karnozyna działa jak naturalny bufor, dzięki któremu zmniejsza się okołotrenigowa obolałość mięśniowa
  • aktywne neurostymulatory pobudzają układ nerwowy i zwiększają koncentrację, co pozwala uzyskać pełną kontrolę mózgu nad pracą mięśni
  • Tauryna i L-Tyrozyna przyspieszają przebieg impulsów nerwowych i opóźniają odczucie zmęczenia
  • Kofeina stymuluje organizm do intensywnej pracy i dodatkowo nasila wytwarzanie energii, a Naryngenina pozwala podtrzymać ten efekt przez długi czas

WORKOUT Creatine Surge

ATP (adenozynotrifosforan) jest niezbędny, by Twój organizm nadążał z wytwarzaniem i transportowaniem energii potrzebnej do skurczów mięśni. Zasoby tego wielofunkcyjnego koenzymu muszą być odtwarzane – a do tego niezbędna jest kreatyna. W S.A.W. znajdziesz trzy synergistycznie działające jej formy – monohydrat, jabłczan i ester etylowy. Ich połączenie optymalizuje jej transport i wchłanianie.

S.A.W. – DLA KOGO?

Polecany dla profesjonalnych sportowców, zwłaszcza w okresie szczególnie wysokiej intensywności ćwiczeń lub treningowej stagnacji.

Regularna suplementacja prowadzi do przyrostu czystej masy mięśniowej i znaczącej poprawy osiąganych wyników sportowych, szczególnie w dyscyplinach wymagających dużego poziomu siły i wytrzymałości siłowej.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

SPOSÓB UŻYCIA: Jednorazowa porcja preparatu to 4 kapsułki. W zależności od zapotrzebowania, intensywności wysiłku i wrażliwości na działanie preparatu stosować 1–3 porcji na 30 min. przed planowanym treningiem. Preparat popić 300 ml wody. Uwaga! Produkt ma silne działanie pobudzające, nie stosować przed snem!

Zawartość jednej porcji   zaw:
  Wartość energetyczna 3kcal
  Białko 0,65g
  Węglowodany 0g
  Tłuszcz 0g
  Matriks pompujący 2080mg
  Alfa-ketoglutara L-argininy  
  Jabłczan cytruliny  
  Jabłczan L-argininy  
  ViNitrox: Ekstrakty winogron i jabłek  
  Matriks energetyzujący 1351mg
  Beta-alanina  
  L-tyrozyna  
  Tauryna  
  Ekstrakt grapefruita  
  Kofeina bezwodna 100mg
  Matriks kreatynowy 1250mg
  Monohydrat kreatyny  
  Jabłczan kreatyny  
  Ester etylowy kreatyny

 

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu