NOW Foods Iron Complex 100tab.

NOW Foods Iron Complex 100tab. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

NOW FOODS IRON COMPL

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 26 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,78 zł.

26,85 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

NOW Foods Iron Complex 100tab.

NOW Foods Iron Complex 100tab.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

NOW FOODS IRON COMPLEX 100TAB jest suplementem diety stosowanym w celu uregulowania ilości żelaza w organizmie. Posiada bogaty skład wspierający wchłanianie się żelaza i brak powstawania jakichkolwiek skutków ubocznych. W jednym opakowaniu znajduje się aż 100 sztuk tabletek, które stosowane poprawnie powinny wystarczyć na ponad 3 miesiące użytkowania. Mieszczą się one w małej biało-pomarańczowej buteleczce, szczelnie zamykanej i nieprzepuszczającej światła. Suplement dostępny jest do kupienia w aptekach i różnych sklepach farmakologicznych – w tym sklepach zielarskich, bez okazywania recepty. Za jedno opakowanie trzeba zapłacić około 30 złotych, choć cena w poszczególnych punktach sprzedaży może się od siebie różnić. Produkcją tego preparatu zajmuje się firma Swanson.

Zastosowanie

Iron Complex z serii New Food w ilości 100 tabletek ma zastosowanie w poniższych sytuacjach

 • Anemia – brak żelaza odpowiada za powstanie anemii czyli niedokrwistości. Zastosowanie suplementu ma temu zapobiec.
 • Słaba przyswajalność zamienników – na rynku jest wiele preparatów z żelazem, ale w wielu przypadkach większość zawartego w nich żelaza ulega wydaleniu. Tylko jego niewielka część zostaje wchłonięta przez organizm. Tutaj jest odwrotnie.
 • Problemy z układem krążenia – na układ krążenia wpływa wiele czynników, w tym brak niektórych witamin i składników mineralnych – jak żelazo. Stosując ten suplement obniża się poziom problemu.
 • Podrażnianie układu pokarmowego przez inne suplementy – brak przyswajalności innych preparatów to nie jedyny problem. Często zdarza się im również podrażnić układ pokarmowy. Jeśli takie sytuacje wystąpiły, Iron Complex będzie mieć tu pozytywne zastosowanie
 • Niedobór innych witamin i składników mineralnych – wyróżnia się tutaj witaminę C, witaminę B12 oraz kwas foliowy.

Korzyści

Zażywając New Food Iron Complex w ilości 100 tabletek uzyskuje się następujące korzyści:

 • Duża ilość żelaza w jednym miejscu – jest go aż 27mg, czyli 1,5 raza więcej niż zalecana dzienna porcja. Inne produkty w jednej tabletce maja go mniej więc trzeba brać ich więcej.
 • Dodatkowa porcja innych witamin i minerałów – Oprócz samego żelaza, w suplemencie diety znaleźć można również witaminy C i B12 oraz kwas foliowy.
 • Lepsza przyswajalność – oprócz wspomnianych minerałów i witamin dodano również Dong Quai, które gwarantują, że produkt łatwo się przyswaja.
 • Synergia działania wszystkich elementów – w suplemencie znaleźć można także Malinę Właściwą. Wszystko razem współgra ze sobą.
 • Brak podrażnionego układu pokarmowego – dzięki zmieszaniu składników w odpowiednich proporcjach.
 • Poprawny metabolizm – żelazo bierze udział w przemianie składników odżywczych. Im go mniej tym metabolizm przestaje odbywać się w sposób poprawny.
 • Więcej energii – również dzięki żelazu, które pomaga zachować poprawne wartości gospodarki energetycznej.
 • Odporność – jak wyżej.
 • Brak zaparć – z powodu przyjmowanego suplementu. Wszystko przez użycie aminokwasowego chellatu żelaza.
 • Zapobieganie anemii – inaczej niedokrwistości powstającej na skutek zbyt małej ilości żelaza w organizmie. Zwykle spowodowane jest niedostarczaniem go z pożywienia, co jest bardzo groźne dla zdrowia i życia człowieka.
 • Wydajność – jedno opakowanie wystarcza na ponad 3 miesiące ciągłego użytkowania go.

Zalecenia

Zaleca się stosowanie Now Foods Iron Complex przy wystąpieniu powyższych zastosowań. Ponadto jeśli u kogoś stwierdzono niedobór żelaza zaleca się by ta osoba skontaktowała się z lekarzem w cel ustalenia maksymalnej dawki przyjmowania preparatu.

Uwagi

Iron Complex 100 tabletek to suplement diety i może być stosowany wyłącznie jako dodatek. Stosując go należy spożywać zdrowe i zbilansowane posiłki. Zalecana dawka przyjmowania nie powinna zostać przekroczona. Produktu nie mogą pobierać ciężarne i kobiety w czasie karmienia. Trzymać z dala od dzieci! Chcąc by preparat długo nadawał się do jedzenia należy trzymać go w miejscu suchym, ciemnym i o temperaturze maksymalnej 25 stopni Celsjusza.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Jedną tabletkę popijamy wodą. Najlepiej jeśli przyjmowanie nastąpi w czasie posiłku.

SKŁADNIKI
Zawartość w  1 kapsułce

 

Zawartość

% wartości dziennej

Witamina C (kwas askorbinowy)

50mg

84%

Kwas foliowy

200mcg

50%

Witamina B-12

50mcg

833%

Żelazo

27mg

150%

Dong Quai (dzięgiel chiński)

100mg

Nie określony

Czerwona malina

100mg

Nie określony

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

 • al. Niepodległości 152
 • Sabały 55
 • Chmielna 104
 • KEN 90
 • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu