Cytogenix Xenadrine RFA-1 130 kaps

Cytogenix Xenadrine RFA-1 120 kaps kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

CYTOGE

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 129 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 129 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,87 zł.

129,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 9.12.2019 15:00

Zadaj pytanie

Cytogenix Xenadrine RFA-1 130 kaps

Cytogenix Xenadrine RFA-1 130 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

To najpotężniejsza formuła stworzona do walki z tłuszczem i powodowania natychmiastowej utraty wagi

Krótka charakterystyka

    * Szybka utrata wagi gwarantowana
    * Spala tłuszcz i kalorie
    * Przyśpiesza metabolizm
    * Składniki przebadane klinicznie
    * Potężny lek odchudzający

 
W jakim celu jest stosowany?

Najwyższy czas na coś potężnego i skutecznego. Czas na zaawansowaną technologię nowej ery odchudzania. Oto nowy, potężny lek odchudzający - Xenadrine® RFA-1. To najpotężniejsza formuła stworzona do walki z tłuszczem i powodowania natychmiastowej utraty wagi. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie doświadczyłaś!

W ciągu dwóch 8-tygodniowych badań średnia utrata wagi przy stosowaniu składników Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™ (garcynia cambogia, chromium polynicotinate, gymnema sylvestre) wyniosła 7,5 kg i 6,2 kg, a w grupie placebo jednie 1,4 i 1,6 kilograma. Wszyscy badani ćwiczyli i sorostawali na diecie. Liczne badania kliniczne pewnych składników (katechiny i kofeina) potężnego Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™ wykazały, że odpowiedzialne są one za spalanie tłuszczu i kalorii oraz przyśpieszenie metabolizmu. W procesie odchudzania niezbędne są odpowiedni trening i prawidłowe odżywianie. Przed użyciem zasornaj się z treścią etykiety.

Potężny lek odchudzający Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™ nie jest zwykłym suplementem diety. Lek współpracuje z metabolizmem Twojego organizmu i jest tak potężny, że jego niezwykłe efekty poczujesz już po przyjęciu pierwszej dawki! Najnowocześniejsze podejście do odchudzania i opatentowana technologia o potrójnym działaniu sprawią, że potężny lek odchudzający Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™ to pewna pomoc przy spalaniu nadmiaru kalorii, przyśpieszeniu metabolizmu i sorbyciu się zbędnego tłuszczu! Doświadcz potrójnej mocy spalania tłuszczu.

„Zanim na własnej skórze przekonałam się o skuteczności potężnego leku odchudzającego Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™ przetestowałam wiele innych produktów. Byłam zdumiona, gdy moja waga spadła aż o 17 kg, a rozmiar ubrań o 3!”
- Cari Kalama

Działania są prawdziwe, rezultaty są prawdziwe. Nowy potężny lek odchudzający Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™  zawiera przebadane klinicznie składniki w ściśle określonych dawkach. Co więcej, skuteczność kluczowych składników preparatu została opisana na łamach prestiżowych magazynów naukowych. Dodatkowo, najważniejsze składniki Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™ są chronione licznymi patentami rządu Stanów Zjednoczonych.

Podsumowując, nikt nie jest w stanie sorostać obojętnym na niezwykłą moc tego potężnego leku, którego działanie zostało udowodnione klinicznie! Gdy poczujesz już działanie tej opracowanej naukowo formuły, nigdy więcej nie zadowolą Cię już żadne półśrodki – Xenadrine i nic innego!


Przyjrzyjmy się, w jaki sposób ta potężna formuła pomaga osiągnąć niezwykłe rezultaty

Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™ to owoc setek godzin skrupulatnych badań w poszukiwaniu najmocniejszych składników. Ich połączenie jest kolejnym krokiem, jaki postawiła nauka w dziedzinie odchudzania, kontroli tkanki tłuszczowej i spalania zbędnych kalorii.+

Jednym ze sposobów, w jakich Clinical Strength Xenadrine® RFA-1™ pomaga Ci osiągnąć sukces, jest zwiększone utlenianie tkanki tłuszczowej i wpływ na procesy termogenezy.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu