POWIĄZANE PRODUKTY

Ostrovit L-CARNITINE 1000 90tabs

Kupując teraz ten produkt otrzymasz
24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,08 zł


OstroVit L-carnitine to jeden z najsilniejszych naturalnych spalaczy tłuszczu, który gwarantuje skutecznie spalanie tkanki tłuszczowej. Preparat nie zawiera GMO, glutenu i dodatków pochodzenia zwierzęcego. Przyśpiesza także regenerację po treningu, wpływa na zmniejszenie zmęczenia oraz zapewnia dodatkowe źródło energii.

More details

Ten produkt nie jest już dostępny

24,90 zł brutto

Produkt niedostępny - Skontaktuj się z nami

OstroVit L-carnitine 90 tabs

OstroVit L-carnitine to jeden z najsilniejszych naturalnych spalaczy tłuszczu, który gwarantuje skutecznie spalanie tkanki tłuszczowej zarówno u sportowców, jak i osób prowadzących mniej aktywny tryb życia. Preparat nie zawiera GMO, glutenu i dodatków pochodzenia zwierzęcego!

Ostrovit L-CARNITINE 1000 90tabs

OstroVit L-carnitine – sposób na bezpieczną redukcję tkanki tłuszczowej!

L-karnityna to podstawowy suplement w czasie redukcji, dzięki któremu szybko osiągniesz pożądany efekt stosowania diety oraz przyśpieszysz efekty treningowe. W suplementacji sportowej L-karnityna stanowi związek wykorzystywany przez zawodników wszystkich dyscyplin w celu wsparcia redukcji wagi oraz poprawy proporcji ciała w czasie treningu na rzeźbę.

OstroVit L-carnitine skutecznie wspomaga odchudzanie także w przypadku zwykłych śmiertelników i w przeciwieństwie do „cudownych” i często szkodliwych preparatów posiada udowodnioną skuteczność działania!

Wśród substancji zaliczanych do grupy spalaczy tłuszczu L-karnityna cieszy się niesłabnącą popularnością. Stosują ją zarówno zawodnicy sportów wydolnościowych i wytrzymałościowych, jak i kulturyści i zawodnicy innych sportów sylwetkowych. OstroVit L-carnitine doskonale wspomaga redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, zapobiega ponownemu jej magazynowaniu oraz stanowi skuteczne wsparcie w procesie rzeźbienia sylwetki!

Stosowanie L-karnityny przyśpiesza także regenerację po treningu, wpływa na zmniejszenie zmęczenia oraz zapewnia dodatkowe źródło energii, która pomoże Ci osiągnąć więcej w znacznie krótszym czasie, dzięki czemu poprawisz dotychczasowe efekty treningowe!

Preparat OstroVit L-carnitine odznacza się najwyższą na rynku dawką czystego winianu L-karnityny 1000 mg, którą dostarczy Ci jedna tabletka suplementu! Skoncentrowana moc doskonale przyswajalnej formy karnityny to Twoja recepta na szybkie i skuteczne odchudzanie niezależnie od celów, które chcesz osiągnąć!

OstroVit L-carnitine – ekstremalna siła spalania zbędnego tłuszczu

Dostępna w formie skoncentrowanych tabletek L-karnityna OstroVit wspomaga tempo procesów spalania tłuszczu, który zachodzi we wnętrzu mitochondriów. Te miniaturowe „elektrownie” naszego organizmu produkują energię z uwolnionych z tkanki tłuszczowej komórek tłuszczowych. Aby proces ten był efektywny, konieczne jest rozbicie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych na mniejsze frakcje tak, by mogły one przeniknąć przez błonę komórkową mitochondriów i zostać zredukowane w procesie beta-oksydacji, której niezbędnym składnikiem jest L-karnityna. Dzięki stosowaniu L-karnityny i rozbiciu długołańcuchowych kwasów tłuszczowych możliwe jest ich połączenie z powstałą w czasie procesu beta-oksydacji acylo-L-karnityną będącą transmiterem kwasów tłuszczowych do wnętrza mitochondriów, gdzie zostają one przetworzone na zwiększającą wytrzymałość i wydolność organizmu energię.

L- karnityna usprawnia także procesy transportu pozyskanych z komórek tłuszczowych tłuszczów do tkanki mięśniowej, co widocznie poprawia proporcje sylwetki i pozwala zyskać idealną rzeźbę! Stosując L-karnitynę OstroVit, zyskasz:

  •  Lepsze spalanie tkanki tłuszczowej, poprzez pobieranie energii bezpośrednio z magazynowanego w Twoim ciele tłuszczu
  •  Szybszą i efektywniejszą regenerację po wysiłku
  •  Ochronę tkanki mięśniowej przed spalaniem
  •  Dodatkową energię
  •  Lepszą wytrzymałość i wydolność organizmu w czasie wysiłku fizycznego
  •  Efekt hamowania ponownego magazynowania tkanki tłuszczowej
  •  Idealnie wyrzeźbioną sylwetkę

Działanie L-karnityny usprawnia także transport kwasów tłuszczowych do mięśnia sercowego oraz komórek układu immunologicznego, co w pozytywny sposób wpływa na poprawę ogólnego stanu Twojego zdrowia!

Unikalna formuła L-karnityny marki OstroVit pozwoli Ci szybciej i skuteczniej zredukować wagę ciała oraz zapewni Ci dodatkowe korzyści – obecny w preparacie winian L-karnityny w czystej formie pozwoli Ci do maksimum wykorzystać każdą sekundę treningu i szybko zauważyć efekty jego działania!

Sprawdź i przekonaj się, że maxi dawka to maxi efekt dla każdego, kto dąży do redukcji wagi ciała, bez zgubnych dla zdrowia i wyglądu sylwetki skutków ubocznych!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Dawkowanie: Stosować 1 porcję (1 tabletkę) dziennie, przed pierwszym posiłkiem.

Informacje żywieniowe:

Porcja :1 tabletka
Porcji w opakowaniu:90
     Składniki aktywne1 porcja
(1 tabletka)
%ZDS*
Winian L-Karnityny1000 mg

    * ZDS %: Procent zalecanego dziennego spożycia
    † - Dawka dzienna nie została określona w UE


Pozostałe składniki: Substancje wypełniające (fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), Substancje przeciwzbrylające (Sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).
 

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Dawkowanie: Stosować 1 porcję (1 tabletkę) dziennie, przed pierwszym posiłkiem.

Informacje żywieniowe:

Porcja :1 tabletka
Porcji w opakowaniu:90
     Składniki aktywne1 porcja
(1 tabletka)
%ZDS*
Winian L-Karnityny1000 mg

    * ZDS %: Procent zalecanego dziennego spożycia
    † - Dawka dzienna nie została określona w UE


Pozostałe składniki: Substancje wypełniające (fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), Substancje przeciwzbrylające (Sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).
 

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Potrzebujesz pomocy?

Infolinia
22 379 76 23
Porady na email
hurt@centrumodzywek.net
Gadu Gadu - 50992960
Rozpocznij rozmowę

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

POWIĄZANE PRODUKTY