MuscleTech Vitakic - 150 kap.

MuscleTech Vitakic - 150 kap. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MT VITAKIC

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 111 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 111 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,33 zł.

111,11 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

MuscleTech Vitakic - 150 kap.

MuscleTech Vitakic - 150 kap.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Co to za produkt?

Najbardziej zaawansowany kompleks witaminowo-mineralny dla kulturystów na świecie

Krótka charakterystyka

    * Pierwsza witaminowo-mineralna formuła anaboliczna z wykorzystaniem technologii nanopartykulacji
    * Potężna anaboliczna kombinacja ponad 100 mikroelementów, silnych antyoksydantów, aminokwasów, koenzymów, pierwiastków śladowych oraz najważniejszych witamin i minerałów
    * Błyskawicznie buduje masę i siłę na soriomie komórkowym

W jakim celu jest stosowany?

Cegiełki wielkiej masy mięśniowej
Budowanie ogromnej masy mięśniowej porównać można do budowania domu. Wszystko zaczyna się od odpowiednich fundamentów. Jeśli naprawdę zależy Ci na pokryciu szkieletu płatami twardych jak granit mięśni, musisz zadbać o dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Oznacza to oczywiście spożywanie dużych ilości najwyższej jakości białek, węglowodanów i niezbędnych tłuszczów. Nie należy jednak zapominać, że budowa solidnych fundamentów rozpoczyna się wraz z rozpoczęciem stosowania zaawansowanego kompleksu witaminowo-mieralnego.

Ogromna liczba kulturystów nie zdaje sobie sprawy, jak wielką rolę w trakcie budowania masy mięśniowej odgrywa tego typu suplement. Nastał już czas nowego gatunku kulturysty. A to wszystko za sprawą innowacji prosto z kwatery głównej MuscleTech.

Dlaczego Anabolic VITAKIC sorostawia daleko w tyle inne multiwitaminy dostępne na rynku

Formuła Anabolic VITAKIC jest tak niezwykle skuteczna dzięki zastosowaniu wysoce anabolicznego związku budującego mięśnie. Naukowcy z Team MuscleTech to najwyższej klasy specjaliści, dlatego wiedzieli, jak ważną rolę w procesach budowania masy mięśniowej odgrywa ten związek.

„W Anabolic VITAKIC zastosowano precyzyjną dawkę kluczowego związku o silnym działaniu anabolicznym. By przyśpieszyć jego wchłanianie został on dodatkowo rozdrobniony do nano-rozmiarów!”

Tak naprawdę związek ten wpływa na przebieg procesów wewnątrzkomórkowych, co sorwala na szybki wzrost masy mięśniowej i siły! Dokładnie tak! Suplement nie tylko pokryje zapotrzebowanie Twojego organizmu na mikroelementy; Anabolic VITAKIC zmusi go również do budowy nowych mięśni – i to w ułamku sekundy!

Nowy typ multiwitamin
Wiesz już zapewne, że codzienne przyjmowanie multiwitamin to mądry wybór. Dlatego Anabolic VITAKIC zaprojektowany został tak, by dostarczyć najwyższej jakości witamin i mikroelementów przede wszystkim ciężko trenującym kulturystom. W suplemencie znalazło się wiele kluczowych mikroelementów ochraniających komórki przed uszkodzeniami spowodowanymi niestabilnymi molekułami, znanymi pod nazwą wolnych rodników. Dlatego jest on tak cenny dla kulturystów! To jeszcze nie koniec, Anabolic VITAKIC zawiera w sobie składnik odgrywający kluczową rolę w procesach budowania masy mięśniowej. Dzięki temu staje się doskonałym fundamentem, na którym możesz oprzeć szybką budowę swoich mięśni!

Dlaczego również i Ty będziesz chciał doświadczyć działania Anabolic VITAKIC
Anabolic VITAKIC pokryje zapotrzebowanie Twojego organizmu na mikroelementy. W tym samym czasie zawarty w nim kluczowy związek odpowiedzialny za budowanie mięśni zapewni Ci możliwość dalszego ich rozbudowywania. Ale to nie wszystko! Dzięki najnowszej technologii transportu, wzorowanej na procesach wykorzystywanych przy produkcji środków farmakologicznych, jego precyzyjnie odmierzona dawka dostanie się bezpośrednio do Twoich mięśni!

„Anabolic VITAKIC to zaprojektowana specjalnie dla kulturystów potężna anaboliczna kombinacja ponad 100 mikroelementów, silnych antyoksydantów, aminokwasów, koenzymów, pierwiastków śladowych oraz najważniejszych witamin i minerałów!”

Naukowcy z Team MuscleTech™ nie spoczęli na laurach dopóki nie stworzyli potężnej anabolicznej kombinacji ponad 100 mikroelementów, silnych antyoksydantów, aminokwasów, koenzymów, pierwiastków śladowych oraz najważniejszych witamin i minerałów. Dopiero wtedy mieli pewność, że Anabolic VITAKIC sprosta ich najwyższym wymaganiom. Z tego rewolucyjnego suplementu korzystają dziś zawodowcy IFBB, np. Jay Cutler, Dexter Jackson i David Henry. Anabolic VITAKIC jest tak potężny, że już wkrótce zaczną go stosować kulturyści na całym świecie, budując tony nowych, wspaniałych mięśni!

Na zawsze odmieni oblicze suplementacji!

Naukowe podejście do kulturystyki zmieniło się raz jeszcze, i to na zawsze! Lata badań, różnorodne mieszanki firmowe i najnowocześniejsze technologie doprowadziły do stworzenia najbardziej zaawansowanego kompleksu multiwitaminowo-mineralnego dla kulturystów na świecie! Dlatego jeśli chcesz przyśpieszyć rozrost swoich mięśni do prędkości, o jakich nie śmiałeś nawet śnić, to potrzebujesz właśnie  najbardziej zaawansowanego kompleksu multiwitaminowo-mineralnego, zaprojektowanego specjalnie dla współczesnych kulturystów. Jest nim VITAKIC™. A oto dlaczego:

Pokrycie zapotrzebowania na mikroelementy skutkuje maksymalizacją wzrostu mięśni

Jako ciężko trenujący kulturysta na pewno każdego dnia robisz wszystko, co tylko możliwe, by zmaksymalizować wzrost tkanki mięśniowej. Spożywasz tony protein i skupiasz się nad najdrobniejszymi detalami swojej harówki na siłowni. Dlaczego więc Twoje mięśnie nie rosną w tempie, w jakim powinnyω Jedna z możliwych odpowiedzi brzmi: nie przyśpieszasz do maksimum działania mechanizmów biochemicznych i procesów wewnątrzkomórkowych zachodzących w Twoim ciele. Z pomocą przyjdą Ci jednak naukowcy z Team MuscleTech™ - to najwyższej klasy specjaliści, którzy postanowili rozwiązać ten problem raz na zawsze. W skład formuły Anabolic VITAKIC™ wchodzą nie tylko mikroelementy i witaminy, ale również specjalny składnik o silnym działaniu anabolicznym! Naukowcy z Team MuscleTech™ dołożyli wszelkich starań, by każda porcja Anabolic Vitakic zawierała odpowiednią dawkę tego naukowo opracowanego komponentu. Dzięki temu Twoja masa mięśniowa i siła zaczną w końcu rosnąć!

Rapid Delivery Technology doskonale wpływa na rozrost mięśni

Anaboic VITAKIC to prawdziwe dzieło sztuki. Suplement nie służy jedynie pokryciu zapotrzebowania na mikroelementy, ale zawiera również zaawansowany składnik wpływający na wzrost masy mięśniowej, który wpływa na przebieg procesów wewnątrzkomórkowych, przyśpieszając tempo wzrostu! Formuła ta jest tak nowoczesna, że chroni ją aż siedem patentów. Opracowana została w oparciu o technologie stosowane przy tworzeniu systemów transportujących środki farmakologiczne bezpośrednio do odpowiednich organów ciała. Połączenie nowatorskiej technologii z szybkim dostarczeniem składników bezpośrednio do twoich mięśni zaowocowało powstaniem Anabolic Vitakic - najbardziej zaawansowanego kompleksu witaminowo-mineralnego dla kulturystów na świecie!

Team MuscleTech™ składa się z najlepiej wykwalifikowanych badaczy suplementów, którzy od dawna byli świadomi niesamowitego wpływu pewnego komponentu na wzrost mięśni. Stał się on jednym z kluczowych składników Anabolic VITAKIC. Naukowcy całe lata spędzili zamknięci w murach kwatery głównej MuscleTech, gdzie mogli spokojnie oddać się żmudnemu analizowaniu najnowszych odkryć z dziedziny nutraceutyków. Dzięki temu mieli pewność, że wyniki ich badań były nie do podważenia. Mimo to wciąż im było mało! Dopiero niedawno członkowie Team MuscleTech wypuścili na światło dzienne produkt, który zmieni oblicze przemysłu kulturystycznego na zawsze!

„Badacze z Team MuscleTech znaleźli sposób na szybkie dostarczenie anabolicznego związku zawartego w Anabolic VITAKIC bezpośrednio do Twoich mięśni – i to na soriomie komórkowym!”

Mikroelementy różnią się strukturami chemicznymi i funkcjami, jednak wszystkie one są kluczowymi składnikami diety każdego kulturysty, pomagają bowiem ciału pracować na optymalnym soriomie. Oczywiście naukowcy z Team MuscleTech od dawna o tym wiedzieli, a rezultatem ich ciężkiej pracy jest Anabolic VITAKIC - najbardziej zaawansowany kompleks witaminowo-mineralny na świecie! Ta przełomowa formuła zawiera w sobie potężną kombinację ponad 100 mikroelementów, silnych antyoksydantów, aminokwasów, koenzymów, pierwiastków śladowych oraz najważniejszych witamin i minerałów. Jest także naładowana kluczowym składnikiem wpływającym na rozrost mięśni. Bierze on udział w procesach odbywających się wewnątrz komórek mięśniowych, co w sposób drastyczny optymalizuje ich regenerację i przyśpiesza syntezę białek. Anabolic VITAKIC to suplement przełomowy; historię badań nad rozwojem umięśnienia trzeba będzie teraz napisać od nowa!
 

1. Czym jest Anabolic VITAKIC?

Anabolic VITAKIC to prawdziwe dzieło sztuki. To suplement przeznaczony nie tylko do pokrycia zapotrzebowania każdego kulturysty na mikroelementy. Zawiera również zaawansowany składnik, który promuje wzrost masy mięśniowej, uczestnicząc w procesach zachodzących wewnątrz komórek mięśniowych. A to wpływa na ich szybki wzrost! Formuła ta jest tak nowoczesna, że chroni ją aż siedem patentów. Opracowana została w oparciu o technologie stosowane przy tworzeniu systemów transportujących środki farmakologiczne bezpośrednio do odpowiednich organów ciała.

2. Z czego składa się Anabolic VITAKIC?

Anabolic VITAKIC to potężna anaboliczna kombinacja ponad 100 mikroelementów, silnych antyoksydantów, aminokwasów, koenzymów, pierwiastków śladowych oraz najważniejszych witamin i minerałów. Jest także naładowana kluczowym składnikiem wpływającym na rozrost mięśni. Bierze on udział w procesach odbywających się wewnątrz komórek mięśniowych, co w sposób drastyczny optymalizuje ich regenerację.

3. Czy Anabolic VITAKIC działa w oparciu o nowoczesne technologie transportowe?

Tak. Formuła Anabolic VITAKIC napędzana jest rewolucyjną technologią, stworzoną, by jak najszybciej dostarczyć wszystkie składniki bezpośrednio do komórek mięśniowych. Nanomolekularna, wielozadaniowa kapsułka o szybkim działaniu została dodatkowo wzbogacona precyzyjną dawką budującego mięśnie składnika oraz odpowiednio wyliczonym bukietem witamin i minerałów, które zostały rozdrobnione do wielkości aż 8800 razy mniejszej niż ma to miejsce w innych tego typu produktach. Ten wyjątkowy proces opracowany został po to, by w jak najkrótszym czasie dostarczyć organizmowi wszystkich składników zawartych w Anabolic VITAKIC.

4. Czym jest technologia nanopartykulacji?

Nanopartykulacja jest to proces zmniejszania składników do rozmiaru mikroskopijnego tak, aby ułatwić ich ultraszybkie wchłonięcie przez organizm.

5. Czy zostały przeprowadzone jakieś badania, które potwierdzają skuteczność Anabolic VITAKIC?

Tak. Wszystkie składniki Anabolic VITAKIC zostały opracowane w oparciu o opublikowane wyniki badań naukowych. Powstało również wiele prac naukowych opisujących zawarty w formule składnik oddziaływujący bezpośrednio na komórki mięśniowe.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu