Swanson Koenzym Q10 100mg 100sgels

Swanson Koenzym Q10 100mg 100sgels kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

SWANSON Q10 100CAPS

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 96 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 96 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,32 zł.

96,00 zł

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

Swanson Koenzym Q10 100mg 100sgels

Swanson Koenzym Q10 100mg 100sgels

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

Koenzym Q10, czyli ubichinon, jest niezwykle potrzebny ludzkiemu organizmowi do właściwego funkcjonowania. Ten związek organiczny odpowiada m.in. za transport elektronów pomiędzy ogniwami łańcucha oddechowego w procesie oddychania komórkowego, podczas którego powstaje energia w postaci adenozynotrifosforanów. Oprócz aktywnego udziału w produkcji energii w naszym ciele jest on także kofaktorem wielu enzymów uczestniczących w metabolizmie innych związków biochemicznych. Stężenie ubichinonu niestety maleje wraz z wiekiem i u osób po 30 r.ż można już zauważyć pierwsze objawy jego niedoboru. Warto rozpocząć wtedy odpowiednią suplementację, aby na nowo odzyskać wigor i energię oraz utrzymać młody wygląd. Jednym z najlepszych preparatów suplementujących dostępnych na rynku jest koenzym Q10 firmy Swanson. W opakowaniu znajduje się sto miękkich kapsułek o zawartości aż 100 mg ubichinonu w jednej z nich. Kapsułki te należy zażywać wraz z posiłkami, najlepiej zawierającymi tłuszcz, dzięki czemu będą one lepiej rozpuszczalne, a sam koenzym stanie się łatwiejszy w przyswajaniu. Co dobrego możemy właściwie dzięki takiej prawidłowej suplementacji koenzymu Q10 i jak należy go stosować?

Jakie korzyści daje suplementacja ubichinonu?

Koenzym Q10 bierze udział w wielu niezwykle ważnych procesach biochemicznych zachodzących nieustannie w organizmie, dlatego właśnie jego odpowiednia suplementacja przynosi nam wyraźne profity. Głównymi korzyściami, jakie zauważymy w trakcie uzupełniania niedoborów ubichinonu, będą:

 • poprawa i stymulacja metabolizmu poprzez wspomaganie przemian i procesów energetycznych, a przez to także ułatwienie spalania tkanki tłuszczowej i zrzucania wagi,
 • obniżenie poziomu wolnej glukozy we krwi dzięki aktywnemu transportowi do komórek,
 • ochronne działanie antyoksydacyjne - czyli ochrona komórek i tkanek przed wolnymi rodnikami powodującymi przedwczesne starzenie się organizmu,
 • wspomaganie działania witaminy E, która także należy do przeciwutleniaczy, dzięki czemu dłużej zachowamy piękno i młodość,
 • zmniejszenie utraty wartości odżywczych dzięki stabilizacji błon komórkowych,
 • zwiększenie potencjału obronnościowego komórek, a przez to ich mniejsza wrażliwość na drobnoustroje chorobotwórcze,
 • wspomaganie eliminacji toksyn z organizmu, co przełoży się na dużo lepsze samopoczucie i większą witalność organizmu.

Jak widać, zalet ubichinonu jest bardzo wiele, dlatego zgromadził on tak wielu swoich zwolenników. Sprawdzi się szczególnie dobrze np. u sportowców i osób ćwiczących na siłowni oraz ciężko pracujących, których organizm narażony jest na ogromne wydatki energetyczne. Dzięki odpowiedniej suplementacji proces uzyskiwania energii będzie mógł łatwiej zachodzić na preferowanej przez organizm i korzystniejszej drodze oddychania komórkowego tlenowego, którego etapem jest właśnie warunkowany obecnością ubichinonu łańcuch oddechowy. Dodatkowo koenzym Q10 napełni nas energią i witalnością, dzięki czemu każdy dzień stanie się nową przygodą, a nie tylko przykrą koniecznością.

Koenzym Q10 - zastosowanie. 

Ubichinon nazywany jest często "eliksirem młodości" ze względu na swoje unikalne i bezcenne właściwości wykorzystywane nie tylko w medycynie, ale kosmetologii. Jak już wspominaliśmy, z uwagi na swoje właściwości antyoksydacyjne, jest on chętnie stosowany jako składnik kremów opóźniających procesy starzenia i niwelujących jego oznaki. Koenzym Q10 chroni bowiem komórki przed działaniem wolnych rodników oraz znacząco poprawia gęstość i elastyczność skóry, a także przywraca jej młodzieńczą jędrność i blask. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że jest on bardzo dobrze tolerowany przez skórę i nie powoduje jej podrażnienia lub zaczerwienienia. W medycynie zaś, oprócz produktów w postaci samodzielnego suplementu, dostępny jest także w różnego rodzaju multiwitaminowych preparatach poprawiających kondycję i odporność organizmu.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Składniki:

koenzym Q10, organiczny olej sojowy, otoczka kapsułki: żelatyna, nośnik: żółty wosk pszczeli, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny żółty barwnik: koncentrat oleju Annatto.

Składnik aktywny 1 kapsułka żelowa
Koenzym Q10 100 mg

Dobowa dawka koenzymu Q10 potrzebna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu wynosi od ok. 80 do 200 mg.Należy przyjmować go wraz z posiłkiem, aby uzyskać jak najlepsze wchłanianie. Doskonałym produktem do suplementacji będzie SWANSON KOENZYM Q10 100MG 100SGELS, który w zależności od potrzeb może być zażywany raz lub dwa razy dziennie najlepiej do posiłku zawierającego tłuszcz. Działania niepożądane występujące po spożyciu preparatu są niezwykle rzadkie i występują zazwyczaj pod postacią szybko ustępującej niestrawności. Z uwagi na właściwości obniżające stężenie glukozy we krwi, osoby cierpiące na cukrzycę powinny pamiętać, aby przed zastosowaniem preparatu, skonsultować się z lekarzem.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

 • al. Niepodległości 152
 • Sabały 55
 • Chmielna 104
 • KEN 90
 • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu