Real Pharm Cooking Olive Oil Spray 200ml

Real Pharm Cooking Olive Oil Spray 200ml kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

.REAL PHARM OLIWA Z

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,51 zł.

17,14 zł

Najbliższa wysyłka już
Monday, 20.01.2020 15:00

Zadaj pytanie

Real Pharm Cooking Olive Oil Spray 200ml

Real Pharm Cooking Olive Oil Spray 200ml

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Real Pharm Oliwa z oliwek w sprayu

Oliwa z oliwek do smażenia w sprayu posiada w swoim składzie w przewadze tłuszcze nienasycone, aż 69 g w 100 ml, co znacząco przewyższa zawartość tłuszczów nasyconych, których jest jedynie 14 g w 100 ml. Ponadto w składzie produktu można znaleźć również zdrowe kwasy tłuszczowe wielonienasycone w ilości 9 g na 100 ml. Mała zawartość nasyconych tłuszczy pozwala uniknąć problemów w obrębie układu krwionośnego, jak choćby gromadzenie się cholesterolu w żyłach. Rozpylacz pozwala na kontrolowane dozowanie oliwy na patelni bądź innej gorącej powierzchni, dzięki czemu łatwo uniknąć przesiąknięcia tłuszczem potraw smażonych. Jest to zatem produkt umożliwiający zdrowe odżywianie bez rezygnacji z posiłków smażonych. 100 mililitrów produktu zawiera wartość energetyczną na poziomie 828 kcal.

Przed rozprowadzeniem oliwy na patelni, wskazane jest energicznie wstrząsnąć puszką. Następnie należy przechylić puszkę o 45° od pionu i rozpylać z odległości od 15 cm do 30 cm od powierzchni patelni. Oliwa z oliwek w sprayu doskonale sprawdza się w warunkach domowych jak i na grillu. Opakowania nie powinno wystawiać się na działanie wysokich temperatur (40°C i więcej), gdyż istnieje ryzyko zapłonu, a nawet wybuchu. Ponadto należy unikać używania rozpylacza w pobliżu oczu, gdyż grozi to podrażnieniem narządu wzroku.

Skład

W skład produktu wchodzi naturalnie oliwa z oliwek oraz gaz pędny. Gaz ten jest niezbędny, by możliwe było rozpylenie zawartości, nie wpływa on jednak negatywnie ani na walory smakowe serwowanych na oliwie produktów, ani też nie niesie ze sobą ryzyka uszczerbku na zdrowiu.

Informacje ogólne

Oliwa z oliwek w sprayu jest sprzedawana w puszcze o pojemności 200 ml. W celu bezpiecznego stosowania należy zadbać o odpowiednie przechowywanie produktu. W tym celu warto znaleźć miejsce suche oraz chłodne, dobrze chronione przed światłem. Miejsce to powinno być również niedostępne dla dzieci z uwagi na ryzyko podrażnienia oczu w momencie przypadkowego rozpylenia w okolicach głowy. Warto również zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia w którym puszka z oliwą ma być przechowywana.

 

100 ml

0.22 ml

Energy value / Wartość energetyczna

3404kJ/828kcal

0kJ/ 0kcal

fat / tłuszcz

92 g

0 g

including saturated fatty acids

/ w tym kwasy tłuszczowe nasycone

14 g

0 g

monounsaturated fatty acids

/ kwasy tłuszczowe jednonienasycone

69 g

0 g

polyunsaturated fatty acids

/ kwasy tłuszczowe wielonienasycone

9 g

0 g

carbohydrates / węglowodany

0 g

0 g

including sugars / w tym cukry

0 g

0 g

fibre / błonnik

0 g

0 g

protein / białko

0 g

0 g

salt / sól

0 g

0 g

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Może cię zainteresuje

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu