FinaFlex Mass 550 60 kaps

FinaFlex Mass 550 60caps kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

FINAFLEX MASS55

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 156 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 156 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,68 zł.

156,48 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

FinaFlex Mass 550 60 kaps

FinaFlex Mass 550 60 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

FinaFlex Mass 550 60 kaps. jest doskonale zbilansowanym suplementem diety, zaliczanym do kategorii boosterów testosteronu. Jego działanie, w dużej mierze oparte o kwas D-asparginowy ma na celu podniesienie ilości testosteronu w organizmie człowieka, w celu uzyskania zwiększonej motywacji do podejmowania zwiększonych wysiłków podczas treningów.

Dla kogo przeznaczony jest FinaFlex Mass 550 60 kaps.

Ten suplement diety jest przeznaczony dla mężczyzn intensywnie ćwiczących, z wyróżnieniem na sporty siłowe. Może być przez nich stosowany prewencyjnie, ale jako booster polecany jest przede wszystkim w okresach występowania zmniejszonej efektywności treningowej.
Każdy ćwiczący staje pewnego dnia na rozdrożu, w punkcie, gdzie następuje stagnacja. Organizm ludzki ciągle dochodzi do tzw. kresu swych możliwości i aby pokonać ową, z pozoru nie do przejścia granicę, potrzebne jest wsparcie anaboliczne. Nie chodzi tu przy tym wyłącznie o zachodzący spadek przyrostu masy mięśniowej, czy wręcz o całkowity jego brak, ale przede wszystkim o zniechęcenie, jakie w związku z tym dopada każdego bez wyjątku ćwiczącego. Bo po cóż ktoś ma ćwiczyć, skoro nie przynosi to żadnych efektów?!
FinaFlex Mass 550 rozwiązuje ten problem, ponieważ dostarcza do organizmu nie tylko budulec dla umożliwienia wzrostu masy mięśniowej, ale także energetyczne środki do tego, aby ćwiczący pozostawał ciągle w stanie wysokiej aktywności psychofizycznej, czyli miał ochotę trenować.

Korzyści wynikające ze stosowania FinaFlex Mass 550 60 kaps.

Jest ich wystarczająco dużo, aby można było podzielić zagadnienie na podpunkty.

Zwiększenie siły, wytrzymałości i przyrostu masy mięśniowej

Każdemu kulturyście wiadome jest to, że aby zapewnić sobie ciągły wzrost masy mięśniowej, konieczne jest podnoszenie coraz większych ciężarów oraz zwiększanie ilości powtórzeń podczas ćwiczeń, czyli ich intensywności. Bez podjęcia takich działań nie ma najmniejszych szans na uzyskanie zadowalających wyników i ich podjęcie czeka każdego, kto poważnie traktuje swoje treningi.
Na pewnym etapie dochodzi się jednak do sytuacji, w której zwykłe odżywki białkowe już nie przynoszą oczekiwanych wyników i trzeba sięgnąć po wsparcie. Sterydy anaboliczne są w dość powszechnym użyciu, ale niestety większość z nich wykazuje skutki uboczne. Ostatnie badania nad kwasem ursulowym natomiast, zwanym także kwasem maslinic, wykazały jego dobroczynny wpływ na organizm człowieka, gdyż oprócz swojej funkcji anabolicznej, chroni on również organizm ćwiczącego przed wieloma chorobami i wspomnienie o tym jedynie z pozoru wydawać się może nie na temat.
Tylko zdrowy organizm może funkcjonować prawidłowo, a zawarty w FinaFlex Mass 550 kwas maslinic w połączeniu ze związkiem Letrosterone, znacznie podnosząc wydolność organizmu, zwiększa jego siłę, a dzięki temu umożliwia wzrost masy mięśniowej.

Wzrost libido

Przypuszczalnie każdy mężczyzna, który to czyta, a uprawiał lub uprawia kulturystykę profesjonalnie albo rekreacyjnie, spotkał się ze zniechęceniem się do treningu. Najzwyczajniej nie ma takiej możliwości, aby komuś to się nie przydarzyło, gdyż życie to nie tylko treningi, ale także praca i szereg czynników wywołujących stres. Wówczas właśnie najczęściej dopada ćwiczącego zniechęcenie, a FinaFlex Mass 550 ma na to receptę, gdyż nic tak nie dodaje wigoru mężczyźnie, jak podniesienie wartości testosteronu w jego organizmie.
Uzyskane to zostaje poprzez wpływ kwasu D-asparginowego oraz wyciągu z kozieradki pospolitej, zażycie czego natychmiast powoduje wzrost dobrego samopoczucia, a mężczyzna dostaje wigoru, jakże niezbędnego w sytuacji, gdy należy przystąpić do treningu z coraz to większymi ciężarami.
Sportowcy wspomagający się suplementem FinaFlex Mass 550 mogą także liczyć na pewien „skutek uboczny”, a mianowicie wzrost popędu seksualnego, a co z całą pewnością zostanie przyjęte za dobrą monetę przez ich partnerki życiowe, nawet te, które patrzą na kulturystyczne zmagania swych mężczyzn niezbyt przychylnym wzrokiem.

Regeneracja powysiłkowa, regulowanie poziomu estrogenów

Skład FinaFlex Mass 550 został dobrany tak, aby nie tylko wspomagać organizm mężczyzny podczas intensywnego wysiłku, dodawać siły i niezbędnej do dźwigania ciężarów energii życiowej, ale także dzięki magnezowi niwelować stres oraz regenerować tkankę mięśniową po treningu.

Jest to bardzo istotne, zważywszy na fakt, że trening kulturystyczny polega na systematyczności, a więc bez odbudowy tkanki mięśniowej może prowadzić do jej degeneracji. Suplement temu zapobiega.

Reguluje także poziom estrogenów, których niedobór bądź nadmiar może być dla człowieka szkodliwy. Przykładowo: może powodować podczas treningu mdłości i odruchy wymiotne, a co przy podnoszeniu dużych ciężarów zdarza się dosyć często.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.
Porcja: 2 kapsułki
Porcji w opakowaniu: 30
Porcji
% DV *
Witamina D3 (kwas askorbinowy) 1,600IU 400%
Beztłuszczowej masy MATRIX
Letrosterone ™ (Brassaiopsis glomerulata ekstrakt standaryzowany na 10% dehydrololiolide i 20% n-benzoilu-l-fenyloalaniny), Oliwa z oliwek z wytłoczyn z oliwek (standaryzowany na 70% maslinic kwasu), narynginy
120 mg **
TESTOSTERON MATRIX
Kwas D-asparaginowy (DAA), kozieradka pospolita (50% saponiny) (Seed)
550 mg **
** Dzienne zapotrzebowanie nie ustalone
Inne składniki: maltodekstryna, żelatyna, krzemionka, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, FD & C Blue # 1

Jako suplement diety, 2 kapsułki 1-2 razy dziennie z jedzeniem. Weź MASS 550 ™ każdego dnia, w tym dni nietreningowe. Zwiększenie spożycia białka podczas cyklu masowego 550 ™ do maksymalizacji wzrostu mięśni i siły. Na ekstremalne wyniki używać 2-3 butelek MASS 550 ™ sukcesywnie przez okres 40-90 dni. Nie stosować MASS 550 ™ o ponad 90 kolejnych dni.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu