Optimum Tribulus 625mg - 100 kaps.

Optimum Tribulus 625mg - 100 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

OPTIMUM TRIBULIS

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 50 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 50 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.

50,92 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 26.07.2021 15:00

Zadaj pytanie

Optimum Tribulus 625mg - 100 kaps.

Optimum Tribulus 625mg - 100 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Absolutnie Rewolucyjny suplement w dziedzinie produkcji własnego Testosteronu. 100 % naturalny i bezpieczny Tribulus Terrestis 625 efektywnie stymuluje wydzielanie Hormonu Lutenizującego LH odpowiedzialnego za produkcję Hormonu TESTOSTERONU przez własny organizm.

 

Wiadomym jest, że im więcej testosteronu tym większa masa mięśniowa. Wzrasta intensywność wychwytu aminokwasów z krwioobiegu i zdolność wbudowywania ich w tkankę mięśniową. Badania naukowe donoszą o 72 %-owych wzrostach poziomu LH po podaniu Tribulus Terrestis 625 co pociąga za sobą wzrost czystego, własnego testosteronu o 50 % i w przypadku dalszego stosowania utrzymania wysokiego poziomu przez cały czas. Znakomity preparat do zastosowania po cyklach z zastosowaniem sterydów anabolicznych w celu osiągnięcia homeostazy (równowagi hormonalnej)

Podczas stosowania Tribulus Terrestis 625 sportowcy donoszą o znacznych przyrostach czystej masy mięśniowej i wzroście sprawności fizycznej. Tribulus Terrestis 625 powoduje również wzrost libido co w praktyce znacznie poprawia sprawność i efektywność seksualną. Wypróbuj teraz ten suplement a przekonasz się o jego wartości osobiście.

Sformułowanie, że Tribulus Terrestis 625 stanowi alternatywę dla dopingu w kulturystyce jest absolutnie uzasadnione i prawdziwe. Producenci innych suplementów najczęściej nadużywają takiego stwierdzenia, lecz zwykle to tylko "puste reklamowe chwyty" pozbawione praktycznych i teoretycznych podstaw. Uwaga: nie wszystkie preparaty o nazwie tribulus zawierają prawdziwy pełnowartościowy tribulus terrestris. Z Optimum Nutrition Tribulus 625 masz 100 %-ową pewność najwyższej amerykańskiej jakości.

Sugerowane dawkowanie: 1 kapsułkę do śniadania i 1 kapsułkę do kolacji. Stosować w cyklach po 6 do 7 tygodni. Przed powtórzeniem cyklu należy zrobić nie mniej niż 3 tygodniową przerwę aby uniknąć spadku efektywności. Zawsze przed zastosowaniem suplementu należy skonsultować się z kompetentnym lekarzem prowadzącym.

Rezultaty:
- wzrost poziomu własnego testosteronu
- wzrost czystej masy mięśniowej
- wytrzymałości i sprawności fizycznej oraz libido.

1 kapsułka zawiera 625 mg Tribulus Terrestris

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Może cię zainteresuje

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu