REVOLUTIONS Humanobol 60 kaps.

REVOLUTIONS Humanobol 60 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

REVOLUTIONS HUMANOBO

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 97 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 97 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,91 zł.

97,22 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

REVOLUTIONS Humanobol 60 kaps.

REVOLUTIONS Humanobol 60 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Podnieś Testosteron!! Humanobol wzrost czystej masy mięśniowej, siły i wytrzymałości.
NARESZCIE W POLSCE!!!!

NAJSKUTECZNIEJSZY NA ŚWIECIE WZMACNIACZ TESTOSTERONU!!   

- duży wzrost czystego mięśnia
- wzrost siły
- poprawia jakość snu
- wzmacnia system odpornościowy
- podnosi soriom testosteronu
- podnosi soriom hormonu wzrostu
- podnosi soriom IGF-1
- stymuluje wzrost tkanki mięśniowej
- obniża soriom stresu
- działa jak silny przeciwutleniacz
- podnosi libido
- podnosi wydajność ... oraz intelektualną
- spowalnia proces starzenia
- odnawia naturalny proces produkcji testosteronu już po jednym cyklu zażywania
- reguluje soriom kortyzolu

Hormony mogą mieć niewiarygodny wpływ na twoje ciało. Na przykład, testosteron, hormon wzrostu, insulina mają ogromny wpływ na to jak wyglądasz i jak się czujesz. Spójrz tylko na zawodowego kulturyste oraz kogoś kto ćwiczy tak samo ciężko na siłowni, ale nie zażywa sterydów anabolicznych – czy dostrzegasz wielką różnice?!

Firma REVOLUTION jest znana z tego, że produkuje suplementy, które w bezpieczny sposób, bez efektów ubocznych podnoszą soriomu hormonów anabolicznych.

Testo-Sting (Żądło Testosteronu) to produkt, który, jak zapewne wiesz, podnosi soriom wolnego testosteronu lub jak my go nazywamy, testosteronu budującego mięśnie. Jedak pomino tego, że u prawie wszystkich badanych nastąpił znaczny wzrost wolnego testosteronu, z kolei u większości spadł ogólny soriom testosteronu. Więc podnosząc soriom wolnego testosteronu w rezultacie obniżamy soriom testosteronu związanego, co obniża także soriom ogólny testosteronu. Jak wspomnieliśmy wcześniej zjawisko to nie może zaburzyć naszego rozwoju, ale co by się stało gdybyśmy znaleźli sposób, aby podnieść nie tylko soriom wolnego testosteronu, ale także testosteronu ogólnego. To z pewnością doprowadziłoby do niesamowitych możliwości w budowaniu mięśni.

Rozwiązanie tkwi w ekstrakcie embrionalnym Proteic (Humanoforte), który został odkryty przez rumuńskich naukowców. Ekstrakt ten dostarcza organizmowi różnych czynników wzrostu, które mają silne oddziaływanie stymyujące oraz regulujące, co z kolei może prowadzić do znacznego spadku masy tłuszczowej oraz wzrostu mięśni. W zasadzie efekty spalania tłuszczu są tak silne, że aż 85% badanych straciło średnio od 2,4kg do 8,8 kg w trakcie dwóch miesięcy stosowania preparatu w połączeniu z odpowiedsnimi ćwiczeniami!

Żeby tego było mało, u badanych średio o 68% wzrósł ogólny soriom testosteronu! sora tym, soriom innych hormonów anabolicznych tj. hormonu wzostuu, IGF-1 i DHEA także wzrósł. Ten wzrost hormonów jest czymś naturalnym, jest czymś zdrowym! W zasadzie jest to najlepszy sposób na spowolnienie procesu starzenia. Humanabol jest bezpiecznym i efektywnym środkiem przeznaczonym dla meżczyzn i kobiet powyżej 18 roku życia.

PRZYSŁOWIOWY HACZYK

Przyznajemy, że nie jesteśmy pierwszymi, którzy używają unikalnego ekstraktu Proteic, ale najwyraźniej jesteśmy pierwszymi, którzy spogladają odrobinę dokładniej na dane naukowe, które w zasadzie wszystkie są w języku rumuńskim. Znaleźliśmy w nich coś co inne firmy całkowicie pomineły. Prawie wszyscy badani, którzy wzięli udział w tej ekscytującej próbie zażywali jeszcze jeden suplement w trakcie jego trwania. Był to w gruncie rzeczy bardzo podstawowy składnik, popularny wśród lokalnej ludności. Był to Inositol Hexaphosphate lub IP6. Zażywano go jako środek wspomagajacy zdrowie i chronący przed chorobami. Uważa się, że IP6 zaangażowany jest bezpośrednio w zawiadowanie komórkami i za regulowanie ich wzrostu oraz, co wynika z naszych badań, jest niemalże niezbędny w celu osiągniecia efektu wzrostu hormonów przy użyciu preparatu Humanoforte. Bez IP6 to jak jazda na rowerze bez powietrza w oponach – dotrzemy do celu, ale bardzo powoli i dużo bardziej zmeczeni.

INNE ZASTOSOWANIE

sora budową mięśni i spalaniem tłuszczu, Humanabol ma też inne bardzo interesujące zastosowania. Może on odmłodnić i poprawić wygląd skóry. Ma wyraźny wpływ na jakość naszcego snu. Jako regulator hormonów ma on kilka popularnych zastosowań wśród kulturystów(-ek). Według niepotwierdzonych dowodów środek ten w ciągu kilku tygodni w pełni przywraca zdolność produkcji naturalnego testosteronu po okresie zażywania sterydów anabolicznych, dużo bardziej efektywnie i szybciej niż clomiphene citrate (Clomid). W trakcie zażywania sterydów anabolicznych twoje ciało wytwarza dużą ilość kortyzolu, który odpowiedzialny jest za spadek masy mięśniowej oraz ubytek siły po okresie zażywania. Jeśli w trakcie tego okresu używany będzie Humanabol, wtedy zadziała on jak regulator oraz zapobiegnie gromadzeniu się kortyzolu. W ten sposób zatrzymasz znacznie większy procent masy mięsniowej i zyskanej siły.


ZALECENIA

Weź 1 kapsułkę rano oraz 1-2 przed położeniem się spać. Osoby ważące powyżej 80 kg powinny wziąść 2 przed położeniem się spać. Zażywaj przez maksymalnie 2 miesiące, a nastepnie zrób przerwę na przynajmniej miesiąc

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu