Lista produktów producenta ACTIVLAB

Activlab


Regis Sp. z o.o. jest producentem wysokiej klasy odżywek i suplementów dla sportowców, osób aktywnych oraz trenujących dyscypliny siłowo-sylwetkowe jak fitness oraz kulturystyka - promowanych pod marką ActivLab.


Po wielu latach szczegółowych badań laboratoryjnych i starań o niezbędne zezwolenia i certyfikaty, Activlab ma ogromną przyjemność zaoferować Państwu NOWE POLSKIE ODŻYWKI I SUPLEMENTY ŻYWNOŚCI. Jakość marki Activlab dorównuje najlepszym tego typu produktom na świecie dzięki odpowiednio dobranym składnikom sprowadzanym od najlepszych dostawców na świecie. Proces selekcji surowców i produkcji suplementów żywności Activita podlega najostrzejszym kryteriom kontroli HACCP.


Ponad 10-letnie doświadczenie marki Activlab (Regis) w technologii żywności i profesjonalne podejście do zarządzania zostało potwierdzone przyznaniem firmie Activilab Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 i Międzynarodowego Certyfikatu Najwyższej Jakości IQNet.


Proces powstawania odżywek i suplementów diety Activlab jest poddawany najostrzejszej kontroli od etapu projektowania receptur przy współpracy z najlepszymi fachowcami w branży, poprzez szczegółowe analizy w dziale badawczo - rozwojowym aż po wysyłkę. Dzięki temu otrzymują Państwo odżywki marki Activlab, które są porównywalne w swojej czystości z farmaceutykami, bezpieczne i świetnie spełniają swoje funkcje preparatów sportowych.


Produkty sportowe Activlab dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach w porównaniu z innymi producentami odżywek z tzw. górnej półki, gdzie wysoka jakość i satysfakcja Klienta są najważniejsze.