Hurtownia suplementów i odżywek

Centrum Odżywek – Twój partner w zdrowym stylu życia.

Jesteśmy wiodącym dostawcą hurtowym suplementów i odżywek od 2005 roku. Oferujemy wyłącznie produkty wiodących marek na światowym rynku. Wspieramy Twoje cele  dostarczając szeroki wybór produktów, które przyczyniają się do osiągnięcia wspaniałych rezultatów. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę ponad 70 czołowych producentów suplementów i odżywek dla sportowców, jak i wielbicieli sportu i fitnessu. Importujemy je m.in. z USA i Kanady.

Hurtownia suplementów i odżywek -  centrumodzywek.net

Jako producent odżywek i suplementów, chcemy osiągnąć najwyższą jakość i skuteczność.  Słuchamy podpowiedzi naszych Klientów – trenerów, siłowni, klubów fitness, sportowców i nieustannie poszerzamy swoją ofertę.  Dzięki temu możesz kupić swoje ulubione odżywki i suplementy w konkurencyjnych cenach, które przyczynią się do realizacji celów treningowych i poprawy jakości życia. Nasza pasja do zdrowia i wiedzy w dziedzinie suplementacji sprawia, że ​​jesteśmy nie tylko hurtownią  suplementów, ale także wartościowym źródłem informacji. W sekcji blog przeczytasz informacje nie tylko ze świata odżywek dla sportowców, czy zastosowań naszych suplementów, ale i porad i ciekawostek ze świata sportu i fitnessu.

Producent odżywek i suplementów – sprzedaż hurtowa

Jesteś zainteresowany zakupem odżywek i suplementów w hurcie? To wspaniale! Daj się poznać jako lider w dostarczaniu odżywek i suplementów, które napędzają sukces Twoich klientów. Nasze zrozumienie potrzeb branży fitness oraz pasji do zdrowego trybu życia sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego biznesu. Naszą misją jest tworzenie hurtowni odżywek z najlepszą ofertą w Polsce i budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Jesteśmy wiodącym producentem suplementów z którym Twój Klub Fitness będzie miejscem, gdzie pasja  i efektywność spotykają się w doskonałej jakości.

W celu rozpoczęcia współpracy zapraszamy do wypełnienia formularzu kontaktowego na stronie:

http://i-nc.pl/

REAL PHARM GROUP SP. Z O.O.
SZKOLNA 41 CZAPLINEK
05-530 GÓRA KALWARIA
Tel: (22) 379 76 23

Masz pytania? Napisz do nas:

grzesiek@centrumodzywek.net

 


Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu