Pvl Mutant Bcaa 400 kaps

Pvl Mutant Bcaa 400 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

PVL MUT BCAA 400C

Nowy produkt

79,62 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

Pvl Mutant Bcaa 400 kaps

Pvl Mutant Bcaa 400 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Mutant BCAA Caps to specjalna mieszanka najwyższej jakości aminokwasów rozgałęzionych w skoncentrowanej dawce dostosowanej do Twoich potrzeb w szczególnie ekstremalnych warunkach treningowych. Suplement ten pokryje wszystkie potrzeby Twoich mięśni ze względu na wysoką dawkę BCAA w porcji i zachowanej równowadze między składnikami. Ochroni Twoje mięśnie przed katabolicznym wyniszczaniem włókien, a dodatkowo pozwoli na uruchomienie aparatu regeneracji uszkodzonych już włókien mięśniowych przy jednoczesnej stymulacji do dalszego rozrostu.

    natychmiastowa stymulacja do wzrostu Twoich mięśni
    ochrona przez katabolizmem
    lepsza przemiana materii
    efektywna regeneracja i odbudowa Twoich włókien mięśniowych

Mutant BCAA Caps to specjalna mieszanka najwyższej jakości aminokwasów rozgałęzionych w skoncentrowanej dawce dostosowanej do Twoich potrzeb w szczególnie ekstremalnych warunkach treningowych. Suplement ten pokryje wszystkie potrzeby Twoich mięśni ze względu na wysoką dawkę BCAA w porcji i zachowanej równowadze między składnikami. Ochroni Twoje mięśnie przed katabolicznym wyniszczaniem włókien, a dodatkowo pozwoli na uruchomienie aparatu regeneracji uszkodzonych już włókien mięśniowych przy jednoczesnej stymulacji do dalszego rozrostu.
Czego możesz się spodziewać po Mutant BCAA Caps?

    Szybkiej reakcji ochronnej przez katabolizmem.
    Natychmiastowej stymulacji do wzrostu Twoich mięśni.
    Utrzymania optymalnego bilansu azotowego, co jest niezwykle ważne dla Twoich komórek mięśniowych.
    Stymulacji wydzielania silnie anabolicznych hormonów.
    Efektywnej regeneracji i odbudowy Twoich włókien mięśniowych, które uległy uszkodzeniu.
    Ratunku energetycznego podczas ekstremalnego i długiego treningu.

Plusy produktu

    Bardzo duża dawka skoncentrowanej formy BCAA w jednej porcji - aż 2000mg
    Dodatek elektrolitów, których wyjątkowo duże ilości Twój organizm wydala podczas treningu.
    Produkt wzbogacony o stabilną formę magnezu, który wspomoże BCAA w procesach syntezy Twoich białek mięśniowych, co z kolei pozwoli mięśniom znacznie lepiej się rozwijać.

Jak Mutant BCAA Caps wspiera rozwój Twoich mięśni?
Mutant BCAA dzięki swojej skoncentrowanej formie znacznie efektywniej może działać na Twoje mięśnie zarówno w obrębie katabolizmu (procesy niszczące/destrukcyjne), jak i anabolizmu (faza budująca/rozrostu). Oba procesy składają się na metabolizm i są nieodzowne do jego poprawnego przebiegu. Akurat aminokwasy rozgałęzione mają tę zaletę, że działając na jedną sferę, działają również i na drugą. Fundamentalną funkcją BCAA jest aktywny i bezpośredni udział w procesach syntezy białek mięśniowych, co de facto jest zjawiskiem niezbędnym by Twoje mięśnie mogło się efektywnie rozwijać. Szczególną rolę w produkcie pełni aminokwas leucyny, który wchodzi w ścisłą reakcję z tzw. Kinazą mTor, czyli enzymem treoninowo-serynowym zaliczanym do kinaz białkowych. Co to oznacza dla Ciebie? W organizmie każdego człowieka - zatem również i w Twoim - funkcjonuje coś takiego jak szlak insulinowy… Kinaza mTor będzie w przypadku tego szlaku pełniła funkcję transmitera między komórkami, również mięśniowymi. Odpowiedni przebieg szlaku insulinowego, a więc również i komunikacji międzykomórkowej, odbije się silnie anabolicznie na Twoje mięśnie, zatem mocno pobudzi je do wzrostu - leucyna będąca jednym z głównych aminokwasów wchodzących w skład BCAA bierze ścisły udział w tychże procesach. Teraz spójrz na to z nieco innej strony: zwiększając spożycie leucyny, przy udziale innych aminokwasów rozgałęzionych w skoncentrowanej formie Mutant BCAA, jesteś w stanie zwiększyć aktywność wcześniej wspomnianej kinazy białkowej mTor, a co za tym idzie usprawnić procesy translacyjne, które wiążą się z niezwykłą okazją do rozwoju Twoich mięśni. Dzięki właśnie tej mieszance umożliwiasz efektywniejsze wiązanie innych aminokwasów do formy o długich łańcuchach cząsteczek białkowych.

Anabolizm do faza budująca Twoje mięśnie, więc bardzo ważnym jest by stymulować te właśnie procesy pod różnymi kątami. Między innymi BCAA posiada zdolność do pobudzania wydzielania niezwykle silnych pod kątem anabolicznym hormonów takich jak: insulina czy hormon wzrostu (GH).

Białko, które dostarczasz z pożywienia lub suplementów proteinowych jest niezbędnym materiałem budulcowym dla Twoich mięśni - bez nich nie są w stanie dalej się rozwijać. Organizm przyjmując białka, rozbija jego cząsteczki na coraz to mniejsza, aż osiągną formę aminokwasów i krwioobiegiem są doprowadzane do ośrodków, które ich najbardziej potrzebują w danym czasie i warunkach. Co to oznacza? Otóż jeśli zastosujesz Mutant BCAA, to będziesz miał możliwość znacznie szybszego zareagowania na niszczące Twoje włókna mięśniowe procesy kataboliczne - dzieję się tak, gdyż organizm szybciej rozporządza aminokwasami ze względu na brak konieczności rozbijania ich na mniejsze cząsteczki, tak jak ma to miejsce w przypadku protein. Jest to szczególnie istotne jeśli chodzi o okres po treningowy, przed treningowy czy chociażby poranny - możesz również stosować podczas treningu. Dlaczego akurat te momenty? Chociażby dlatego, że budząc się rano mogą Cię dosięgnąć efekty katabolizmu nocnego, kiedy podczas snu nie mogłeś dostarczać swoim mięśniom żadnych składników pokarmowych. Przed treningiem szybko zabezpieczysz się i zarazem zminimalizujesz destrukcję włókien mięśniowych wywołaną wysiłkiem fizycznym o dużej intensywności. Po treningu natomiast musisz zahamować katabolizm, aktywować fazę regeneracji i odbudowy włókien, a następnie zaś zapoczątkować i pobudzić procesy anaboliczne służące wzrostowi Twoich mięśni, aby Twój trening dawał znacznie lepsze efekty.

Warto zauważyć, że proporcje trzech sztandarowych aminokwasów rozgałęzionych składających się na kompleks BCAA w produkcie Mutant BCAA występują w najbardziej optymalnych proporcjach - w takim wydaniu mogą działać niezwykle efektywnie i synergicznie. Każdy aminokwas wspomaga inny w działaniu na swój sposób, natomiast żaden nie przeszkadza drugiemu dzięki doborowi ilościowemu składników. W tym przypadku stosunek aminokwasów leucyny, waliny i izoleucyny, to kolejno (proporcje) 2:1:1. Dodatkowo, jeśli zastosujesz produkt Mutant BCAA w czasie około treningowym, to Twoje mięśnie otrzymają niezbędną w tym właśnie okresie dawkę elektrolitów - straty tych składników w wyniku treningu o dużej intensywności są stosunkowo duże, zatem będzie to dla Ciebie odpowiednie opcja również w tym zakresie. Dla poprawienia przebiegu syntezy białek wzbogacono produkt również o pierwiastek magnezu w najbardziej przyjaznej dla Twojego organizmu formie.

Kiedy Twój trening trwa długo i jest niezwykle męczący, zapasy energetyczne ulegają drastycznemu wyczerpywaniu. Co wtedy? Możesz właśnie skorzystać z BCAA. ponieważ ze względu na ilość aminokwasów na porcję organizm skutecznie będzie mógł wykorzystać połączenia metylowe składające się z węgla i wodoru, co nazywamy szkieletem węglowym. Co to oznacza? W skrócie: Twój organizm może spalić szkielety węglowe uzyskując materiał energetyczny, przedłużający tym samym możliwości treningowe.

Porcja 4 kaps
Ilość porcji w opakowaniu 100
Opakowanie 400 kaps
Magnez 57mg
MUTANT BCAA (2:1:1) 2000mg
L-Leucyna 1000mg
L-Walina 500mg
L-Izoleucyna 500mg
Mieszanka 8 elektrolitów 131mg
Tlenek magnezu, Cytrynian potasu, Cytrynian Sodu,
Fosforan trójwapniowy, Mleczan wapnia,
Wodorowęglan sodu, Cytrynian wapnia, Chlorek sodu
Agent-BioPerine 2,5mg
Czarny pieprz - 95% Piperyna


DAWKOWANIE

    W dni treningowe oraz te bez treningu (katabolizm oraz rozbudowa mięśni nie występuje tylko w czasie treningu, a również podczas regeneracji).
    Skorzystaj z porcji przed treningiem, aby ochronić się przed katabolizmem treningowym oraz w celu stymulacji mięśni przed sesją ćwiczeń.
    Porcja po treningu pozwoli na zahamowanie szybko postępujących procesów niszczących włókna mięśniowe i zapoczątkowanie fazy rozbudowującej Twoje mięśnie.
    Dawka spożyta w czasie treningu możesz dodatkowo stymulować mięśnie, a przy tym zyskać nieco energii.
    Po przebudzeniu możesz zminimalizować skutki katabolizmu nocnego i zahamować go.
    Popij dużą ilością wody.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu