PVL Mutant Whey 2270g

PVL Mutant Whey 2270g + shaker kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

166,66 zł

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

PVL Mutant Whey 2270g

PVL Mutant Whey 2270g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Mutant Whey to odżywka proteinowa, która jest kluczem do sukcesu Twoich mięśni - wszystko dzięki zróżnicowaniu najlepszych rodzajów białek wspomagających antykataboliczno-anaboliczny rozrost Twoich włókien mięśniowych. Unikalna formuła z dodatkiem glutaminy sprawi, że Twoje mięśnie będą zawsze bezpieczne i stale stymulowane do wzrostu w momentach, w których jest to najbardziej korzystne i wskazane.

Dlaczego Mutant Whey - co sprawia, że będzie dla Ciebie idealny?
• Wartościowe źródło składników budulcowych dla Twoich mięśni.
• Surowce najwyższej jakości zapewniające silną stymulację wzrostową Twoim włóknom mięśniowym.
• 100% ochrony antykataboliczne przeciwdziałającej nadmiernemu rozpadowi włókien mięśniowych.
• Zawartość pełnej puli aminokwasów niezbędnych, w tym BCAA - co o wiele zwiększa i usprawnia syntezę Twoich białek mięśniowych.
• Zwiększona retencja azotu w mięśniach.
• Maksymalna regeneracja i odnowa Twoich włókien mięśniowych, co dodatkowo pozwala na ich dalszą rozbudowę, a same zregenerowane włókienka stają się znacznie bardziej wytrzymałe.
• Uzupełnienie diety i zachowanie odpowiedniego bilansu białkowego.

Unikalne zalety produktu:
• Zróżnicowana i 5-cio stopniowa mieszanka protein, co z kolei zapewni Twoim mięśniom zwiększoną stymulację i syntezę białek.
• Pełna pula aminokwasów oraz BCAA.
• Dodatek glutaminy, który wspomoże regenerację glikogenu i wpłynie na zwiększenie wydolności i wytrzymałości Twoich mięśni.
• Brak aspartamu.
• Zmniejszona zawartość laktozy, co odciąży Twój żołądek i cały system trawienny - aż 33% ludzi w Polsce nie jest w stanie poprawnie trawić laktozy, co przekłada się na problemy żołądkowo-trawienne.
• Idealna opcja w okresie porannym, przed treningowym i po treningowym (okienko anaboliczne).
• Bardzo dobra rozpuszczalność.
• Walory sensoryczne - smak od którego się uzależnisz.
• Niska zawartość tłuszczu, a w tym cholesterolu.
• Efektywność potwierdzona badaniami.

Jak Mutant Whey wspomoże Twoje mięśnie i dlaczego jest idealnym wyborem?

Mutant Whey jest idealną odżywką białkową specjalnie stworzoną, aby wspomóc Cię w walce o zbudowanie solidnej masy mięśniowej. Jest opcją znakomitą bez względu na cel treningowy - równie dobrze sprawdzi się także na redukcji tkanki tłuszczowej, jak i podczas rekompozycji. Większość surowców do uzyskania odżywek białkowych pozyskiwana jest z serwatki protein mlecznych - są zatem pochodzenia zwierzęcego. Do czego zmierzam? Otóż od długiego czasu, tylko białka zwierzęce uznane są za pełnowartościowe, zawierające pełną pulę aminokwasów, w tym tych niezbędnych, których Twój organizm sam nie jest po prostu w stanie wytwarzać we własnym zakresie. Identycznie jest z odżywkami proteinowymi i Mutant Whey, w którym znajdują się wyłącznie najwyższej jakości składniki pozyskane z najlepszych surowców o pełnym aminogramie intensyfikującym tempo oraz efektywność syntezy białek Twoich mięśni. Mięśnie potrzebują zwiększonej dawki pełnowartościowych białek szczególnie w stanach zagrożenia katabolizmem oddziałującym na nie wręcz destrukcyjnie. Trening o wysokiej intensywności (i nie tylko) powoduje, że włókienka zostają uszkodzone, co nie działa sprzyjająco na ich rozbudowę. Można jednak nieco wykorzystać to zjawisko i przy tym zadziałać profilaktycznie. Sugeruję, abyś skorzystał z dawki przed treningowej Mutant Whey, abyś zabezpieczył swoje mięśnie przez procesami katabolicznymi, co ograniczy ich działanie i zminimalizuje niekorzystne efekty. Po treningu natomiast powinieneś uzupełnić straty białkowe, zahamować wzmożony silnym wysiłkiem fizycznym katabolizm oraz tym samym zapoczątkować fazę anaboliczną, czyli budującą. Sprzyja to stymulacji Twoich mięśni do rozrostu, a nawet gwałtownego wzrostu poprzez możliwość osiągnięcia stanu hipertroficznego. W czasie po treningowym istnieje zjawisko zwana okienkiem anabolicznym, które wykorzystujesz na swoją korzyść poprzez przyjęcie dawki odżywki proteinowej, która de facto wpłynie na zwiększoną stymulację mięśni oraz samą syntezę białek mięśniowych. Warto to zrobić na około 15 minut po treningu, aby wydzielający się hormon kortyzolu zdołał w tym czasie oczyścić Twoje mięśnie z nagromadzonych w czasie wysiłku różnego rodzaju toksyn. Pamiętaj też, że prawdziwe budowanie masy mięśniowej w dużej mierze opiera się na wzorowo przebiegających procesach regeneracyjnych i odnowy względem mięśnia. Rosną one również podczas samego odpoczynku, gdy nie trenujesz, jednakże zapoczątkowanie fazy regeneracyjnej zaraz po zakończeniu sesji treningowej jest dla Ciebie szczególnie istotne. Dlaczego? Otóż włókna mięśniowe, które zostały uszkodzone, dzięki odżywce Mutant Whey nie tylko zostaną pobudzone do wzrostu, ale również poddane procesom naprawczym - zaczną się regenerować, a co za tym idzie staną się grubsze i bardziej wytrzymałe, co de facto da Ci korzyść poczynienia postępów siłowych i wytrzymałościowych.

Z reguły odżywki proteinowe szybko się wchłaniają, a następnie sprawnie rozbijane do postaci mniejszych cząsteczek, czyli aminokwasów zostają rozprowadzane w krwioobiegu do ośrodków zapotrzebowania - w tym Twoich mięśni. Wywołują zatem szybką odpowiedź anatykataboliczno-anaboliczną (ochronno-budującą). Mutant Whey jest nieco inny… Unikalna formuła składa się z 5-cio stopniowej mieszanki białek, która wystarczy Twoim mięśniom na znacznie dłuższy okres czasu niż w przypadku zwykłych, klasycznych preparatów tego typu. Dlaczego? Wyobraź sobie, że wypijasz Mutant Whey rozkoszując się przy tym oryginalnym smakiem, który został skomponowany w celu dostarczenia Ci przyjemności sensorycznej (smakowej). Część białek z produktu zostanie wchłonięta bardzo szybko i dostarczona do Twoich mięśni, natomiast reszta odczeka trochę zanim zostanie uwolniona. Zapewni to Twoim mięśniom dostęp do składników budulcowych prze znacznie dłuższy okres czasu - oczywiście nie ma to takiej rozpiętości jak w przypadku matrixów proteinowych, czy typowych odżywek „nocnych”, ale jest to rozwiązanie godne Twojej uwagi. Różnorodność białek oraz bogactwo aminokwasów egzogennych i w tym rozgałęzionych (BCAA) w płynie na Twoje mięśnie pozytywnie również w kierunku zwiększenia retencji azotu, przez co będziesz mógł pobrać znacznie więcej składników pokarmowych i odżywczych, a co za tym idzie więcej ich wykorzystać na cele budulcowe/regeneracyjne.

W produkcie Mutant Whey użyto także dodatkowej porcji aminokwasu glutaminy. Dlaczego i co Ci to da? Otóż sama glutamina uczestniczy już w transporcie azotu do komórek (w tym mięśniowych), co wspomaga pośrednio również stymulację nieaktywnych włókienek mięśniowych o wpływa pozytywnie na wytwarzanie nowych białek mięśniowych. Coś jeszcze? Oczywiście, że tak. Korzystanie z Mutant Whey z dodatkiem glutaminy wspomoże Twój organizm podczas ciężkich treningów, kiedy to często brakuje Ci sił na zrobienie długiej sesji treningowej - zapasy energetyczne i glikogen mięśniowy mogą przy dużej intensywności wyczerpać się niezwykle szybko… Do czego zmierzam? Jedną z właściwości glutaminy jest wszak efektywne wspieranie uszczuplonych już zapasów glikogenu, co de facto przełoży się na zwiększoną wytrzymałość treningową, a zarazem wytrzymałość Twoich mięśni.

Ciekawostką jest fakt, że w procesach produkcyjnych użyto najlepszych do odżywek białkowych technologii, a więc mikrofiltracji i nanofiltracji. W mieszance białek znajdują się również hydrolizowane frakcje protein, a o te jak wiesz zapewne ciężko na polskim rynku. Jaka to dla Ciebie korzyść? Otóż zgodnie z badaniami mają one szczególnie istotne znaczenie względem regeneracji sił oraz samych mięśni zarówno w przypadku treningu na ciężarach, jak i aerobowych form typu rower lub szybkościowych jak biegi sprinterskie. Pozwalają Ci więc nawet na maksymalną regenerację w krótkim czasie (nawet 6 godzin) - oczywisty plus i kolejny powód by sięgnąć po Mutant Whey!

Wartość odżywczaw porcji (36g)
Wartośœć energetyczna 140 kcal
Białko 22g
Węglowodany 5g
Tłuszcz 3g
Nasycone 0,3g
Sód 90mg
Potas 250mg

Dawkowanie:
• Na około 30-45minut przed treningiem zażyj Mutant Whey w celu zminimalizowania skutków katabolicznych wywołanych Twoim intensywnym treningiem.
• Dawka po treningowa pozwoli Ci na szybką reakcję ochronną przed zniszczeniami włókien mięśniowych oraz na aktywowania budujących procesów i fazy regeneracyjnej.
• Możesz zastosować rano po przebudzeniu w celu zastopowania katabolicznych, postępujących zmian wywołanych brakami w dostarczaniu składników budulcowych podczas regeneracji nocnej.
• Stosuj zgodnie z brakami w Twojej diecie w celu zachowania równowagi białkowej żywienia.
• Porcję Mutant Whey najlepiej rozmieszać w około 400- 500ml zimnej wody.

Bądź pierwszym który napisze recenzję !

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu