ActivLab HOT - 1kg

ActivLab HOT - 1kg kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

23,14 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

ActivLab HOT - 1kg

ActivLab HOT - 1kg

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

ActivLab HOT - 1kg jest suplementem diety stanowiącym koncentrat napoju izotonicznego w proszku. Tym samy, produkt ten po rozpuszczeniu w wodzie staję się pełnowartościowym, użytecznym po treningu, jak i w trakcie niego źródłem energetycznych węglowodanów oraz potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu mikroelementów. 

Zastosowanie opisywanego suplementu diety.

ActivLab HOT - 1kg, jak wspomnieliśmy na wstępie, jest koncentratem napoju izotonicznego w proszku. Przekładają to na język bardziej przystępny, opisywany przez nas suplement diety stanowi zbilansowane źródło potrzebnych organizmowi składników, które tracone są podczas intensywnego wysiłku. Tym samy produkt ActivLab HOT - 1kg może być wykorzystywany zarówno podczas treningu, jak i po jego zakończeniu.

Dla kogo przeznaczony jest ten suplement diety?

ActivLab HOT - 1kg przeznaczony jest dla wszystkich osób aktywnych fizycznie. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że bez względu na to, czy jesteśmy profesjonalistami, czy wyłącznie amatorami, podczas treningu tracimy płyny oraz elektrolity. Płyny i elektrolity, które są niezbędne do prawidłowego, zdrowego i optymalnego funkcjonowania naszego organizmu. Tym samym, suplement diety ActivLab HOT - 1kg może być polecony wszystkich osobom, które chcą sport uprawiać zdrowo, z korzyścią dla swojego organizmu.

W czym suplement diety ActivLab HOT - 1kg jest lepszy od zwykłej wody? Zalet i przewag opisywanego przez nas produktu jest wiele, ale my postaramy się wymienić jedynie kilka, naszym zdaniem najważniejszych. Tak więc, ActivLab HOT - 1kg wykazuje przewagę nad wodą w następujących aspektach:

  • Zbilansowany skład elektrolitowy - wraz z wodą, podczas wysiłku fizycznego, tracimy elektrolity. Ich właściwe uzupełnianie jest równie ważne, co odpowiednia podaż płynów.
  • Zawartość energetycznych węglowodanów - zaraz po treningu, gdy nasze mięśnie są głodne energii, kluczowym dla ich wzrostu jest dostarczenie im odpowiedniej ilości łatwo przyswajalnych węglowodanów prostych.
  • Efektywniejsze nawadnianie organizmu - liczne badania wykazały, że nawadnianie organizmy płynami izotonicznymi jest o wiele bardziej efektywne niż zwykłą wodą.

Uwagi co do stosowania opisywanego przez nas suplementu diety.

ActivLab HOT - 1kg jest produktem bezpiecznym, ale jak każdy suplement diety, w wybranych grupach pacjentów, może wykazywać niekorzystne działania. Należy zatem, przed jego pierwszym użyciem, skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Jest to szczególnie ważne w przypadku pacjentów leczących się na jakiekolwiek choroby przewlekłe oraz pacjentów, którzy przyjmują leki na stałe (szczególnie niebezpieczne może być łączenie produktu ActivLab HOT - 1kg z lekami wpływającymi na gospodarkę elektrolitową organizmu).

Co więcej, należy pamiętać, że suplement diety ActivLab HOT - 1kg nie może stanowić alternatywy dla zdrowej oraz zbilansowanej diety. Jego używaniem może stanowić jedynie sposób na wspomaganie swojego organizmu w okresach wzmożonej utraty płynów oraz elektrolitów.

w porcji 37 g
Wartość energetyczna 135 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 33,67 g
Tłuszcz 0 g
Sód 197,21 mg
Potas 177,6 mg
Chlorek 214,6 mg
Wapń 45,51 mg
Magnez 21,09 mg
Witamina A 296 ug
Witamina D 1,85 ug
Witamina E 4,44 ug
Witamina K 27,75 ug
Witamina C 29,6 mg
Tiamina 0,41 mg
Ryboflawina 0,52 mg
Niacyna 5,92 mg
Witamina B6 0,59 mg
Kwas foliowy 74 ug
Witamina B12 0,93 ug
Biotyna 18,5 ug
Kwas pantotenowy 2,22 mg
L-karnityna 123,21 mg

Suplement diety ActivLab HOT - 1kg, według producenta, powinien być dawkowany w następujący sposób - dzienna dawka to 1 miarka dołączona do produktu, czyli 37 gramów. Producent nie zaleca przekraczania dziennej dawki.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu