Hi Tec HMB 70ml

Hi Tec HMB 70ml kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

HI TEC HMB LIQUID

Nowy produkt

56,90 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

Hi Tec HMB 70ml

Hi Tec HMB 70ml

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Hi Tec HMB 70ml to bardzo silny antykatabolik w  formie 100% kwasu B-hydroksy B-metylomasłowego.  HMB to produkt metabolizmu leucyny, która uwalniana jest w białek mięśniowych w czasie intensywnego treningu. Pełni on dwie bardzo istotne funkcje w  organizmie człowieka. Przede wszystkim hamuje enzymy proteolityczne w mięśniach, które degradują białka mięśniowe. W ten sposób w znacznym stopniu ogranicza katabolizm wysyłkowy i powysiłkowy tkanki mięśniowej .

Ponadto jako prekusor HMG-CoA oraz mewalonianu stanowi podstawowe źródło syntezy cholesterolu w komórkach mięśniowych czy gruczołowych. Cholesterol natomiast jest składnikiem podstawowym  błon biologicznym, który zużywa się w procesie regeneracji uszkodzonych komórek czy syntezy nowych.

HMB przyspiesza adaptację organizmu do intensywnego wysiłku fizycznego. Przy okazji pobudza wzrost czystej masy mięśniowej, a przy tym zwiększa jej siłę oraz wytrzymałość. Oprócz tego wpływa bardzo korzystnie na wydolność tlenową organizmu. Kwas B-hydroksy B-metylomasłowy hamuje także gromadzenie tzw. tłuszczu zapasowego w organizmie. Stanowi więc idealny suplement dla każdej osoby, która chce szybko poprawić swoje umięśnienie.

Zastosowanie

Hi Tec HMB w formie płynu to substancja, która stanowi podstawowy produkt przemiany leucyny uwalnianej na skutek syntezy białek. Hamuje ona zachodzące w czasie i po treningu procesy kataboliczne. Przy okazji jest głównym źródłem cholesterolu. Cholesterol w nadmiarze oczywiście jest szkodliwy, ale w odpowiednich ilościach jest organizmowi ludzkiemu niezbędny. Jest bowiem jednym z głównych elementów błon komórkowych. Jest on intensywnie zużywany w czasie regeneracji zniszczonych komórek i w czasie tworzenia nowych.

Jednocześnie HMB pozwala organizmowi człowieka przystosować się do bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, który dla niego może być naprawdę dużym szokiem. Substancja ta zwiększa też wytrzymałość tkanki mięśniowej i skutecznie wspomaga proces jej rozrostu. Beta-hydroksy beta-metylomaślan dobrze wpływa prazy okazji na gospodarkę tlenową organizmu. W praktyce wiele przemian komórkowych nie może odbyć się bez tlenu. Podstawowy składnik suplementu diety, a więc HMB pozwala na szybkie i skutecznie pozbycie się nadprogramowej tkanki tłuszczowej i zastąpienie jej mięśniami.

Hi Tec HMB w formie płynu jest bardzo skuteczny. Stosują go przede wszystkim sportowcy, którzy na co dzień zmagają się z intensywnymi treningami. Dzięki temu suplementowi diety można uzyskać w bardzo krótkim czasie doskonałe efekty. To największa zaleta produktu. Trzeba go jednak stosować regularnie i zgodnie z zaleceniami producenta podanymi na opakowaniu.

Okazuje się, że już 2,5 g HMB dziennie pokrywa większą część zapotrzebowania ludzkiego organizmu na ten kwas. Dzięki niemu regeneracja potreningowa jest trzy razy szybsza niż normalnie. Osoba ważąca 100 kg powinna przy tym spożywać średnio 10 g HMB każdego dnia. Jest to bardzo trudne w przypadku nawet najlepszej diety. Dlatego z pomocą przychodzą suplementy diety takie jak omawiany  Hi Tec HMB w postaci łatwo przyswajalnego płynu.

Uwagi

Hi Tec HMB to suplement diety, który nie może być stosowany jako zamiennik czy substytut zróżnicowanej, normalnej diety. Nie należy również przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży czy matek karmiących dzieci piersią. Powinno się przechowywać go poza zasięgiem małych dzieci, w miejscu suchym i zacienionym w temperaturze do 25 stopni Celsjusza. Suplement należy bezwzględnie chronić przed światłem. Promieniowanie słoneczne może niekorzystnie wpływać na właściwości suplementu diety.

Jednorazowo powinno stosować się dawkę około 1 ml preparatu rozcieńczonego sokiem owocowym. W dni treningowe produkt należy spożywać 3 razy dziennie (po jednej porcji) - rano, po treningu i przed snem. W dni nietreningowe wystarczy robić to dwa razy dziennie - rano i przed snem.

Jedna porcja (1 ml produktu) zawiera 100 mg beta-hydroksy beta-metylomaślanu HMB.

Bądź pierwszym który napisze recenzję !

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu