Muscle Care Caffe 200 90 tabletek

Muscle Care Caffe 200 90 tabletek kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

(5/5)
3 ocena - 3 opinia
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MUSCLE CARE CAFFE

Nowy produkt

Muscle Care Caffe 200 kofeina podnosi wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego i jest powszechnie stosowana przez zawodowych sportowców oraz amatorów. Caffe 200 Muscle Care docenią także osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną oraz szukające sposobu na zwiększenie swojej efektywności w czasie intensywnego wysiłku umysłowego.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,54 zł.

12,96 zł

Najbliższa wysyłka już
Monday, 23.09.2019 15:00

Zadaj pytanie

Muscle Care Caffe 200 90 tabletek

Muscle Care Caffe 200 90 tabletek

Muscle Care Caffe 200 kofeina podnosi wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego i jest powszechnie stosowana przez zawodowych sportowców oraz amatorów. Caffe 200 Muscle Care docenią także osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną oraz szukające sposobu na zwiększenie swojej efektywności w czasie intensywnego wysiłku umysłowego.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Muscle Care Caffe 200 kofeina podnosi wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego i jest powszechnie stosowana przez zawodowych sportowców oraz amatorów.

Caffe 200 Muscle Care docenią także osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną oraz szukające sposobu na zwiększenie swojej efektywności w czasie intensywnego wysiłku umysłowego.

Stosując Care Caffe 200 Muscle Care to możliwość dostarczenia do organizmu optymalnej dawki kofeiny dla uzyskania pożądanych efektów.

Preparat występuje w formie łatwej do przyjęcia i szybko przyswajalnej tabletki.*

Caffe 200 zawiera, aż 400 mg czystej kofeiny, czyli dawkę porównywalną z ilością kofeiny zawartej w około 8 filiżankach espresso lub 4 mocnej filiżankach kawy rozpuszczalnej!

Oficjalnie od 2005 roku kofeina została uznana za legalny doping i wykreślona z listy substancji zabronionych w sporcie, może być więc stosowana także przed i w trakcie zawodów, jednakże jej stężenie w moczu zawodnika nie może przekraczać 12µg/ml.

Kofeina skutecznie podnosi wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego i jest powszechnie stosowana przez zawodowych sportowców oraz amatorów. Jej właściwości docenią także osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną oraz szukające sposobu na zwiększenie swojej efektywności w czasie intensywnego wysiłku umysłowego.

Zalety stosowania suplementacji kofeiny:

- zwiększenie koncentracji
- poprawa refleksu i skrócenie czasu reakcji
- zwiększenie czujności
- wydłużenie czasu pracy mięśni
- zwiększenie siły skurczu mięśni i napięcia mięśniowego
- zwiększenie wytrzymałości mięśni oddechowych
- zwiększenie pojemności oddechowej płuc
- redukcja zmęczenia i przepływ energii

Kofeina to silny stymulant, który m.in. poprzez działanie na ośrodkowy układ nerwowy pozwala osiągać lepsze wyniki sportowe. Po spożyciu kofeina w dużej mierze kumuluje się w mięśniach, co powoduje, że efektywnie wpływa na zwiększenie wydolności fizycznej oraz wytrzymałości podczas wysiłku fizycznego.

Ponadto kofeina przyczynia się do zwiększenia wydzielania adrenaliny.

*Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Składnik aktywny

1 tabletka

2 tabletki

Kofeina

200 mg

400 mg

Składniki: kofeina, substancja wypełniająca – celuloza, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Sposób użycia: spożywać 1 raz dziennie 2 tabletki. Spożyć na godzinę przed wysiłkiem. Produkt dla osób wykonujących ćwiczenia wytrzymałościowe. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

By (Lublin, Polska) on  25 Apr 2018 (Muscle Care Caffe 200 90 tabletek) :
(5/5

MUSCLE CARE CAFFE

Muscle Care Caffe zapewnia idealne pobudzenie podczas intensywnego treningu!

 Zgłoś naruszenie
By (Łódź, Polska) on  16 Mar 2018 (Muscle Care Caffe 200 90 tabletek) :
(5/5

polecam

Odkąd stosuję ten produkt odzwyczaiłam się pić kawę a efekty są jeszcze lepsze! Polecam

 Zgłoś naruszenie
By (Łódź, Polska) on  07 Feb 2018 (Muscle Care Caffe 200 90 tabletek) :
(5/5

5!

Mam mnóstwo energii a dodatkowo polepszyła mi się pamięć, koncentracja i refleks. Jestem o wiele mniej zmęczony, super cena. Polecam

 Zgłoś naruszenie

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu