ActivLab Creatine Tabs 120 tab.

ActivLab Creatine Tabs 120 tab. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

ACTIV TABS

Nowy produkt

18,51 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

ActivLab Creatine Tabs 120 tab.

ActivLab Creatine Tabs 120 tab.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

Kreatyna uznawana jest za najlepszy suplement dla sportowców. Jest tania, a jednocześnie zapewnia ogromne wsparcie dla ćwiczącego organizmu. ActivLab Creatine Tabs to dawka czystego monohydratu kreatyny w postaci małych tabletek. Regularne przyjmowanie produktu pozwoli na zwiększenie energii, siły i wytrzymałości organizmu, zmniejszy odczuwanie zmęczenia w trakcie treningu, a także pomoże w budowie czystej tkanki mięśniowej. Zwiększy również regenerację mięśni po najbardziej intensywnym treningu. ActivLab Creatine Tabs Cię nie zawiedzie. Przekonaj się sam.

Działanie

Kreatyna nazywana jest przez sportowców "królową suplementów". Najbardziej popularną odmianą jest monohydrat kreatyny, który znajdziemy właśnie w ActivLab Creatine Tabs.

Kreatyna jest peptydem. Oznacza to, że jest zbudowana z aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny. Jej działanie jest związane przede wszystkim z przyspieszeniem syntezy ATP (wysokoenergetycznego związku). Zwiększenie produkcji ATP z procesów fosforyzacji substratowej prowadzi do zmniejszenia zakwaszania organizm, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie dłuższych i bardziej intensywnych treningów.

Kreatyna jest naturalnie produkowana przez nasz organizm, można ją znaleźć także w produktach takich jak:

 • czerwone mięso (znajdziemy w nim około 4g kreatyny na 1kg mięsa)
 • ryby takie jak śledź, tuńczyk i łosoś

Zawartość kreatyny w takich produktach jest jednak niewielka i należałoby spożywać je w ogromnych ilościach, by dało to wymierny efekt. Nie jest to jednak możliwe i dlatego stosuje się suplementacje kreatyną, szczególnie u osób trenujących siłowo.

Monohydrat kreatyny to najprostsza z form kreatyny. Wiele badań potwierdziło jego skuteczność, a także bezpieczeństwo stosowania. Jest to również bardzo tania forma suplementacji, co również wpływa na popularność produktu.

Kreatynę ciężko przedawkować. Zbyt duże jej ilości są wydalane przez organizm wraz z moczem w postaci kreatyniny. Dzięki temu może być bezpiecznie stosowana także przez osoby początkujące, które nie znają jeszcze właściwości swojego organizmu.

Monohydrat kreatyny to suplement anaboliczny (stymulujący przyrost mięśni). Stymuluje on syntezę białek i pomaga w budowie beztłuszczowe masy mięśniowej. Kreatyna zwiększa dodatkowo siłę i poprawia wydajność organizmu dzięki zwiększeniu syntezy ATP w mięśniach. Poprawia także regenerację organizmu dzięki stabilizowaniu poziomu kwasowości w mięśniach. Mięśnie po długotrwałym i intensywnym wysiłku są mocno zakwaszone, a dzięki kreatynie daje się zniwelować nadmiar kwasu mlekowego.

Stosowanie kreatyny zwiększa przyrost czystej masy mięśniowej nawet o 1,5kg w ciągu 3 miesięcy treningu.

Suplementacja monohydratem kreatyny wiąże się również z gromadzeniem się wody w komórkach mięśniowych. Grubość włókien zwiększa się wtedy o około 15%. Mięśnie powiększają się wizualnie, a także zwiększa się w nich produkcja białka, co przekłada się na szybszy przyrost masy mięśniowej.

Nic nie działa jednak samo. Żeby kreatyna była naprawdę skuteczna to konieczne jest wykonywanie systematycznego treningu w trakcie suplementacji, a także stosowanie dobrej, zbilansowanej diety. Tylko w taki sposób uda nam się zbudować duże ilości beztłuszczowej masy mięśniowej.

Istnieją różne szkoły przyjmowania kreatyny. Przy dawkowaniu polecanym dla tego produktu (o nim poniżej) dobrze jest stosować przerwy w cyklach, gdyż w innym przypadku organizm uodporni się na ten związek i przestanie on skutecznie działać. Po cyklu kreatynowym należy więc dać organizmowi przynajmniej miesiąc odpoczynku. Dzięki temu organizm nie przyzwyczai się do tego suplementu i po powrocie do suplementacji dalej będzie on bardzo skuteczny.

Przeznaczenie

ActivLab Creatine Tabs przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. Sprawdzi się szczególnie dobrze u osób trenujących sporty siłowe, a także wytrzymałościowo-siłowe. Kreatyna nie jest uznawana jako doping, więc można ją używać także przed startami w zawodach, bez żadnych konsekwencji.

Uwagi

Nie należy przekraczać porcji zalecanej przez producenta, do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 
Zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla zdrowego funkcjonowania organizmu. 
Preparat należy przechowywać w zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Produkt należy przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.
Produkt nie powinien być stosowany przez matki karmiące i kobiety w ciąży.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Produkt zawiera czysty monohydrat kreatyny w ilości 1g na jedną tabletkę.

Jedną porcje preparatu (4 tabletki - 4g) należy stosować 1 lub 2 razy dzienni, zależnie od zapotrzebowania organizmu na kreatynę. Każdą porcję należy popić przynajmniej szklanką wody.

Suplementacja w dni treningowe:

2 porcje w następującym układzie:

 • 1 porcja - 30 minut przed treningiem
 • 1 porcja - bezpośrednio po zakończeniu treningu

Suplementacja w dni nietreningowe:

2 porcje w następującym układzie:

 • 1 porcja na czczo z samego rana
 • 1 porcja pomiędzy posiłkami w ciągu dnia

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

 • al. Niepodległości 152
 • Sabały 55
 • Chmielna 104
 • KEN 90
 • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu