Trec CM3 - 500g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz
72 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 72 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,24 zł


Preparat Trec Cm3 zapewni Ci doskonałą biodostępność oraz zwiększone przyswajanie zawartego w suplemencie jabłczanu kreatyny w najczystszej z możliwych formie, oraz maksymalnie wysokiej dawce.

More details

Uwaga: Ostatnie sztuki w magazynie!

72,49 zł brutto

Dostępny - wysyłka w 24H

Trec Cm3

Kreatyna nie bez powodu nazywana jest „królową suplementów”, a w postaci 100% jabłczanu daje jeszcze lepsze i trwalsze efekty! Preparat Trec Cm3 zapewni Ci doskonałą biodostępność oraz zwiększone przyswajanie zawartego w suplemencie jabłczanu kreatyny w najczystszej z możliwych formie, oraz maksymalnie wysokiej dawce!

Tri creatine malate, czyli czysty jabłczan kreatyny marki Trec to najlepszy wybór zarówno dla doświadczonych sportowców, jak i rozpoczynających swoją przygodę z intensywnymi treningami. Jeżeli dążysz do zwiększenia suchej masy mięśniowej oraz chcesz poprawić swoją sprawność i siłę podczas każdego treningu, to Trec Cm3 jest właśnie dla Ciebie!

Trec Cm3 – siła i masa na miarę oczekiwań!

Jabłczan kreatyny w postaci suplementu Trec Cm3 zapewni Ci zauważalny i szybki wzrost siły oraz pozwoli zbudować imponującą muskulaturę! W przeciwieństwie do monohydratu kreatyny jabłczan nie ulega szybkiemu rozpadowi w kwaśnym środowisku żołądka i nie jest rozkładany do kreatyniny. Ponadto jabłczan wykazuje lepszą rozpuszczalność w środowisku wodnym oraz jest stabilny pod względem chemicznym, co dodatkowo wpływa na skuteczność jego działania.

Jabłczan kreatyny w postaci profesjonalnej odżywki Trec Cm3 dedykowany jest każdemu, kto chce usprawnić działanie swojego organizmu oraz poprawić dotychczasowe wyniki treningowe. Trec CM3 zapewni Ci szybkie działanie anaboliczne oraz doskonale wpłynie na rozwój Twojej siły. Z tego względu stosowanie Trec Cm3 sprawdza się podczas uprawiania sportów siłowych oraz szybkościowych, a także daje maksymalnie silny efekt podczas amatorskich treningów ukierunkowanych na poprawę proporcji zarówno męskiej, jak i kobiecej sylwetki.

Trec Cm3 pozwoli Ci przyśpieszyć przyrosty suchej masy mięśniowej, a także zapewni odczuwalny zaraz po zastosowaniu efekt zwiększonej energii oraz siły! Wykorzystaj potencjał płynący z przyjmowania jabłczanu kreatyny i ciesz się efektem, którego do tej pory nie zapewnił Ci żaden inny suplement! Z Trec Cm3 nie tylko unikniesz rozczarowania z efektów suplementacji, ale również skutków ubocznych obserwowanych podczas przyjmowania monohydratu między innymi w postaci kumulowania wody w tkance mięśniowej.

Jabłczan kreatyny – Twój sposób na doskonałą formę!

100% jabłczanu kreatyny w maksymalnej dawce zapewni Ci spektakularny wzrost siły i energii oraz pozwoli zbudować mocne i twarde mięśnie na miarę Twoich oczekiwań! Sprawdź i przekonaj się, że sama kreatyna w postaci monohydratu nie zapewni Ci takiego efektu suplementacji!

Stosując czysty jabłczan kreatyny w postaci dostępnej w formie proszku oraz tabletek odżywki efektywnie wesprzesz swój organizm podczas każdego treningu! Wybierz swój Trec Cm3 i ciesz się stosowaniem suplementu stworzonego specjalnie dla szukających skutecznej i szybko działającej suplementacji!

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Dawkowanie:

Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

Składniki:

Składniki:

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Dawkowanie:

Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

Składniki:

Składniki:

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Potrzebujesz pomocy?

Infolinia
22 379 76 23
Porady na email
hurt@centrumodzywek.net
Gadu Gadu - 50992960
Rozpocznij rozmowę

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

POWIĄZANE PRODUKTY