Nowy lokal w Katowicach już otwarty!

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o otwarciu naszego kolejnego sklepu stacjonarnego, który możecie znaleźć w Katowicach. Mamy głęboką nadzieję, że zlokalizowanie naszego oddziału w tym śląskim mieście, ułatwi wielu osobom dokonywanie zakupów produktów, jakie są dostępne w naszej ofercie.

Skoro już mowa o ofercie, to z pewnością wszyscy nasi klienci przyznają, że jest ona wyjątkowo bogata. Teraz również Katowice mają możliwość zaoferowania Państwu najwyższej jakości produkty, takie jak odżywki dla sportowców. Nasze sklepy to nie tylko ogrom dostępnego towaru, ale również fachowa pomoc profesjonalnej kadry pracowników, którzy z pewnością będą potrafili doradzić w kwestii wyboru odpowiednich wspomagaczy.

Bardzo gorąco zapraszamy do odwiedzin naszego nowego lokalu w Katowicach, przy ulicy Warszawskiej 63A. Tym, którzy mają nieco daleko do wspomnianego miasta, polecamy zakupy w naszym sklepie internetowym. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.


Godziny otwarcia poniedziałek
piątek: 9:00 - 19:00
sobota, niedziela: 10:00 - 15:00

Telefon 883-670-870


Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu