Dymatize Iso 100 Protein - 2,27 kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz
289 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 289 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 13,01 zł


Dymatize ISO 100 to najwyższej jakości odżywka białkowa, której skład obejmuje w 100% hydrolizowany izolat białek serwatki. To doskonała forma, która jest najszybciej absorbowana przez nasz organizm i stanowi nieodzowną pomoc podczas budowania wymarzonej sylwetki. Proteiny te są przyswajalne znacznie szybciej niż w postaci klasycznego izolatu.

More details

289,00 zł brutto

-26,00 zł

315,00 zł brutto

Dostępny - wysyłka w 24H

Dymatize Iso 100 Protein

Dymatize ISO 100

Dymatize ISO 100 to najwyższej jakości odżywka białkowa, której skład obejmuje w 100% hydrolizowany izolat białek serwatki. To doskonała forma, która jest najszybciej absorbowana przez nasz organizm i stanowi nieodzowną pomoc podczas budowania wymarzonej sylwetki.

 Dymatize ISO 100 to białko o działaniu natychmiastowym, gdyż tuż po spożyciu trafia ono tam, gdzie jest najbardziej potrzebne. Warto pamiętać, iż forma białka dostępna w suplemencie to hydrolizowany izolat białka serwatki, co oznacza, iż proteiny te są przyswajalne znacznie szybciej niż te w postaci klasycznego izolatu. Preparat Dymatize ISO 100 jest zatem białkiem doskonałym pod każdym kątem – składu, przyswajalności, a także smaku.

 NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI BIAŁKO

 Porcja 28 gramowa suplementu, to aż 25 gramów najlepszej jakości białka, które pozbawione jest laktozy i tłuszczu. Jest to zatem doskonała podstawa dla budowy mięśni. Dymatize ISO 100 jest preparatem stworzonym dla tych, którzy dbają o najwyższą jakość składników diety, pragną uzyskać pełną regenerację po wysiłku fizycznym, co pozwoli na intensywniejsze i bardziej efektywne treningi. Suplement pozwala zachować dodatni bilans azotowy, co przekłada się na zwiększenie tempa procesów anabolicznych w organizmie.

Białko zawarte w Dymatize ISO 100 w formie izolatu białek serwatki to wyjątkowa kompozycja z wysoką zawartością aminokwasów rozgałęzionych BCAA, które dodatkowo wsparte procesem hydrolizy mogą znacznie szybciej zostać przyswojone i efektywnie dostarczone do mięśni. Działanie to jest nie tylko ochroną przed katabolizmem, ale również sposobem na przyspieszenie procesów anabolicznych. Dzięki tak doskonale opracowanej formie protein, masz pewność, że jesteś w stanie utrzymać i systematycznie zwiększać intensywność wysiłku, tak aby dać z siebie 100%.

 SZEROKIE ZASTOSOWANIE

 Dymatize ISO 100 stanowi suplement dla najbardziej wymagających sportowców i kulturystów, ale sprawdza się także jako preparat dla amatorów i osób stawiających swoje pierwsze kroki na drodze ku wymarzonej sylwetce. Proteiny w tej formie świetnie nadają się do spożywania w ciągu dnia jako źródło najlepszej jakości białek w diecie, ale również w charakterze odżywki potreningowej, za sprawą której można zwiększać maksymalnie przyrost masy mięśniowej.

Porównując preparat Dymatize ISO 100 do innych produktów tego typu dostępnych na rynku, można niemal natychmiastowo poczuć różnicę. Hydrolizowany izolat białek serwatki powstaje bowiem na skutek skomplikowanego procesu, w którym to poza maksymalizacją wchłanialności, proteiny uwolnione są z węglowodanów, laktozy i tłuszczu. Suplement ten jest zatem najlepiej biodostępnym białkiem wśród tych obecnie znajdujących się w obrocie.

Dymatize ISO 100 to:

• doskonała wchłanialność najwyższej jakości białek
• możliwość utrzymania dodatniego bilansu azotowego
• hamowanie procesów katabolicznych
• szybka regeneracja po najbardziej wycieńczającym treningu – siłowym, wytrzymałościowym czy aerobowym
• połączenie najwyższej jakości białek (wysoka zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA)
• pomoc w budowaniu beztłuszczowej masy ciała, czyli szybszy wzrost muskulatury
• wsparcie dla układu odpornościowego
• pomoc przy podwyższaniu aktywności hormonu wzrostu proporcjonalnie do ilości i jakości białka serwetkowego które spożywamy
• doskonały smak i łatwość stosowania
• produkt dla najbardziej wymagających sportowców oraz tych, którzy dopiero startują ku swojej wymarzonej sylwetce

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

 Dawkowanie

Rozpuścić jedną miarkę Dymatize ISO 100 w 300 ml wody lub chudego, odtłuszczonego mleka

Zalecane dawkowanie: 1 miarka, 2 do 3 razy w ciągu dnia.

Najlepiej stosować rano na czczo, po treningu i między posiłkami

Wartość odżywcza w 100 g:
Białko - 89,3 g
Węglowodany - 0 g
Tłuszcz - 0 g

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

 Dawkowanie

Rozpuścić jedną miarkę Dymatize ISO 100 w 300 ml wody lub chudego, odtłuszczonego mleka

Zalecane dawkowanie: 1 miarka, 2 do 3 razy w ciągu dnia.

Najlepiej stosować rano na czczo, po treningu i między posiłkami

Wartość odżywcza w 100 g:
Białko - 89,3 g
Węglowodany - 0 g
Tłuszcz - 0 g

Potrzebujesz pomocy?

Infolinia
22 379 76 23
Porady na email
hurt@centrumodzywek.net
Gadu Gadu - 50992960
Rozpocznij rozmowę

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: