Muscle Care Magnesium Calcium Vitamine B6 90 tabs

Muscle Care Magnesium Calcium Vitamine B6 90 tabs kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

(4/5)
1 ocena - 1 opinia
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MAG CALC

Nowy produkt

 • uzupełnienie niedoborów najważniejszych składników diety kulturysty: magnezu, wapnia oraz witaminy B6
 • więcej energii, lepsza synteza białek i wzrost mięśni
 • kompleksowy skład

Suplement dedykowany dla sportowców , którzy chcą cieszyć się maksymalnymi efektami treningowymi i zadbać o uzupełnienie niedoborów niezbędnych składników odżywczych.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,27 zł.

9,25 zł

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Muscle Care Magnesium Calcium Vitamine B6 90 tabs

Muscle Care Magnesium Calcium Vitamine B6 90 tabs

 • uzupełnienie niedoborów najważniejszych składników diety kulturysty: magnezu, wapnia oraz witaminy B6
 • więcej energii, lepsza synteza białek i wzrost mięśni
 • kompleksowy skład

Suplement dedykowany dla sportowców , którzy chcą cieszyć się maksymalnymi efektami treningowymi i zadbać o uzupełnienie niedoborów niezbędnych składników odżywczych.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Magnez, wapń oraz witamina B6 Muscle Care na Centrum Odżywek to kompozycja dla intensywnie trenujących sportowców i amatorów aktywnego stylu życia.

Składniki Magnesium Calcium Vitamine B6 Muscle Care stanowią połączenie najważniejszych w diecie kulturysty składników mineralnych oraz witamin i współgrają ze sobą doskonale, tworząc suplement o skutecznym działaniu.*

Korzyści:*

 • uzupełnienie niedoborów najważniejszych składników diety kulturysty: magnezu, wapnia oraz witaminy B6,
 • więcej energii, lepsza synteza białek i wzrost mięśni,
 • kompleksowy skład w doskonałej proporcji.

Magnez, jako najważniejszy ze składników odżywczych diety sportowca, jest elementem, który wpływa na cały organizm. Jego głównym zadaniem jest wspomaganie wytwarzania energii i synteza białek. Sportowcy, na skutek intensywnego wysiłku, wykazują nadmierne straty magnezu poprzez pot, czego rezultatem są niedobory i związane z nimi skutki uboczne. Ponieważ sama dieta jest niewystarczającym sposobem na uzupełnienie magnezu, stosowanie suplementu może skutecznie wspomóc organizm i wzmocnić efekty treningowe.

Wapń zawarty w Magnesium Calcium Vitamine B6 Muscle Care jest drugim najważniejszym minerałem w diecie kulturysty. Trudności z utrzymaniem prawidłowego stosunku wapnia i fosforu u osób intensywnie trenujących (1:1), powodują częste niedobory tego istotnego pierwiastka. Dieta kulturystyczna bogata w białko, bogata jest również w fosfor, czego skutkiem (dla wyrównania poziomów) jest nadmierne wydalanie wapnia z moczem. Wapń jest głównym minerałem, który odpowiedzialny jest za skurcze mięśni, stąd naprężenie strukturalne związane z treningiem siłowym sprawia, że stała podaż wapnia – niezbędna dla utrzymania wysokiej gęstości kości jest konieczna. Wraz z wapniem dobrze jest suplementować także witaminę D, która wspomaga jego wchłanianie.

Witamina B6 jest odpowiedzialna za metabolizm białka, wzrost mięśni i wykorzystanie węglowodanów. Jak wykazują badania, jest to witamina, której niedobory bardzo często towarzyszą osobom intensywnie trenującym, stąd jej obecność w kompozycji suplementu Magnesium Calcium Vitamine B6 Muscle Care jest jak najbardziej uzasadniona. Jest to jedyna witamina związana bezpośrednio ze spożyciem białka, dlatego im więcej białka spożywasz – tym więcej witaminy B6 potrzebujesz.

* Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

1 tabletka:

wapń 266.7 mg, - %RWS 33%

125mg magnez,- %RWS 33%

vitamin b6 0,47mg -  %RWS 33%

3 tabletki:

wapń 800 mg, - %RWS 100%

magnez 375mg, - %RWS 100%

vitamin b6 1,4mg - %RWS 100%

By (Koło, Polska) on  07 Feb 2018 (Muscle Care Magnesium Calcium Vitamine B6 90 tabs) :
(4/5

Stawy

Stosuje, polecam. Jak ktoś ma problemy ze stawami to niech się nie zastanawia.

 Zgłoś naruszenie

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

 • al. Niepodległości 152
 • Sabały 55
 • Chmielna 104
 • KEN 90
 • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu