Real Pharm Diosmina max z hesperydyną 60tabl.

Real Pharm Diosmina max z hesperydyną 60tabl. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

REAL PHARM DIOSMINA

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 36 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,08 zł.

36,11 zł

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Real Pharm Diosmina max z hesperydyną 60tabl.

Real Pharm Diosmina max z hesperydyną 60tabl.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną jest preparatem skierowanym do wszystkich osób borykających się z problemem ciężkich, zmęczonych nóg. W swoim składzie posiada dwie znane oraz cenione w świecie medycyny substancję o działaniu fleboprotekcyjnym (chroniącym nasze naczynia żylne) - diosminę oraz hespedryne

Zastosowanie preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną.

Jak wspominaliśmy na wstępie produkt REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób borykających się z szeroko rozumianym problemem ciężkich, zmęczonych nóg. Co więcej, preparat może być stosowany również jako potencjalne remedium w przypadku bólu nóg, nocnych kurczy nóg, czy rozpoczynających się żylaków kończyn dolnych. Z czego jednak wynikają te potencjalne pozytywne skutki stosowania opisywanego przez nas preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną?

Diosmina - znana i ceniona substancja fleboprotekcyjna.

Każda tabletka preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną zawiera w swoim składzie 400,5 miligramy diosminy. Substancji, której pozytywne działania na naczynia żylne zostało udowodnione w licznych badaniach klinicznych. Jakie jednak dokładnie działania wykazuje diosmina i jakie mają one znaczenie w aspekcie walki z problemem ciężkich, zmęczonych nóg?

 • Działanie przeciwobrzękowe - diosmina wykazuje działanie zapobiegające oraz zmniejszające już istniejące obrzęki, zwłaszcza kończyn dolnych. Skutkuje to zazwyczaj istotną redukcją objawów bólowych.
 • Działanie uszczelniające naczynia krwionośne - diosmina wzmacnia i uszczelnia ściany naczyń żylnych. W znacznym stopniu może to redukować ryzyko nieprzyjemnych i bolesnych obrzęków, a tym samym zespołu ciężkich nóg.
 • Działanie poprawiające przepływ limfy - brak zastoju limfy i jej lepszych drenaż równa się zdrowszych i niebolącym nogom.
 • Działanie przeciwzapalne - diosmina posiada udowodnione działanie przeciwzapalne i redukujące tym samym ryzyko żylaków kończyn dolnych (stan zapalny jest jednym z czynników biorących udział w rozwoju niewydolności żylnej w obrębie kończyn dolnych).

Hespedryna - przyjaciółka naszych żył.

Drugim, również ważnym co diosmina, składnikiem preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX jest hespedryna. Substancja ta, podobnie jak poprzedniczka, wykazuje szereg fleboprotekcyjnych właściwości. Spośród nich można wymienić między innymi:

 • Działanie przeciwzapalne - podobnie jak wyżej.
 • Działanie przeciwutleniające - należy pamiętać, że wolne rodniki są znanym czynnikiem uszkadzającym komórki naszego organizmu.
 • Działanie usprawniające funkcję naczyń włosowatych - hespedryna poprawia przepływ krwi w małych kapilarach i zapobiega zjawisku ich nadmiernej przepuszczalności.

REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną - uwagi co do stosowania.

REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną, jak każdy suplement diety, może wywoływać dwoje działania niepożądane. Co za tym idzie, należy pamiętać, aby przed jego użyciem zapoznać się dokładnie z dołączoną ulotką informacyjną, a w przypadku jakichkolwiek pytań skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Co więcej, należy pamiętać, że suplementacja preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną nie może zastąpić fachowej pomocy lekarskiej. Opisywany przez nas produkt może być świetnym wsparciem dla prowadzonej przez specjalistę terapii, ale nie może nigdy być jej alternatywą. Oczywiście, nie należy zapominać, że istnieje szereg sytuacji, w których produkt REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną będzie preparatem w pełni wystarczającym. Nie zmienia to jednak faktu, że polecanym jest wcześniejsza konsultacje specjalistyczna z lekarzem prowadzącym.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

 • al. Niepodległości 152
 • Sabały 55
 • Chmielna 104
 • KEN 90
 • Grochowska 249/251

Może cię zainteresuje

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu