Swanson Cytrynian Magnezu 120 tabl

Swanson Cytrynian Magnezu 120 tabl kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

SWANSON CYTRYNIAN

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 58 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 58 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,61 zł.

Ostatnie egzemplarze!

58,33 zł

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

Swanson Cytrynian Magnezu 120 tabl

Swanson Cytrynian Magnezu 120 tabl

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

SWANSON CYTRYNIAN MAGNEZU 120 TABL to suplement diety przeznaczony m.in. dla osób żyjących w ciągłym stresie, narażonych na intensywny wysiłek fizyczny czy nadużywające na co dzień kawy. Są one bowiem szczególnie narażone na niedobory magnezu w organizmie.

W suplemencie diety marki Swanson wykorzystany jest magnez w formie cytrynianu magnezu. To postać magnezu o najlepszej wchłanialności. Magnez jest wbrew pozorom bardzo istotnym pierwiastkiem dla ludzkiego organizmu. Razem z wapniem i fosforem odpowiedzialny jest za utrzymanie kości w odpowiednim stanie. Jest też niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mięśni. Utrzymanie jego odpowiedniego poziomu w organizmie wpływa pozytywnie na cały układ krążenia. Poza tym magnez wspomaga metabolizm i proces syntezy białek w organizmie.

Magnez stymuluje układ odpornościowy, utrzymuje odpowiedni rytm skurczu mięśni (również sercowego), a także przenosi rodniki acetylowane i hydroksylowe, które są niezbędne w procesie syntezy testosteronu itd. Ponadto magnez jest kofaktorem w wielu enzymach, które są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu oraz przebieg metabolizmu np. kinaz. To magnez w dużej mierze zapobiega procesowi demineralizacji kości za sprawą stabilizowania poziomu fosforanów wapnia.

Zastosowanie

SWANSON CYTRYNIAN MAGNEZU 120 TABL chroni organizm przed problemami z układem krążenia. Sprawdza się doskonale w stanach stresowych różnego rodzaju.

Minerały w formie cytrynianów cechują się doskonałą wchłanialnością jonów minerałów. W tym przypadku sprawdzają się o wiele lepiej niż inne formy np. węglany, siarczany czy fosforany, które w kwasach żołądkowych po prostu rozpadają się. Cytryniany zachowują znacznie lepsze właściwości i są o wiele bardziej wydajne. Wchodzący w skład produktu magnez również wpływa na zdrowie. W połączeniu z wapniem i fosforem stanowi główny składnik kości. Odpowiednie proporcje między magnezem i wapniem są podstawą zachowania zdrowych kości i zębów. Produkt pomaga w walce z osteoporozą i reguluje czynność mięśni. Magnez jest bardzo ważnym elementem metabolizmu i produkcji białek. Jego odpowiednie stężenie we krwi chroni ludzki organizm przed problemami z funkcjonowaniem układu krążenia. Niedobór magnezu w organizmie może występować w okresie nasilonej ekspozycji na stres czy u osób, które na co dzień żyją w pośpiechu.

Suplement diety marki Swanson:

 • warunkuje utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych,
 • w dużej mierze przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i całego układu nerwowego,
 • pomaga walczyć z uczuciem zmęczenia, przemęczenia organizmu,
 • warunkuje równowagę elektrolitową organizmu człowieka,
 • powoduje utrzymywanie się dobrego stanu kości i zębów,
 • bierze udział w procesie syntezy białek  oraz w metabolizmie energetycznym.

Uwagi

Produktu marki Swanson nie należy stosować jako zamiennika czy substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Suplement diety nie jest odpowiedni dla kobiet ciężarnych czy matek karmiących dzieci piersią. Należy przechowywać go w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej do 25 stopni Celsjusza i poza zasięgiem małych dzieci.

Przed zastosowaniem suplementu diety należy skonsultować się z lekarzem lub zapoznać się szczegółowo z ulotką załączoną do jego opakowania. Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.  1 tabletka 2 tabletki referencyjne
wartości spożycia
Magnez (z cytrynianu magnezu)  225mg 450mg  60% / 120%

Należy spożywać 1 tabletkę preparatu, 1-2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

 • al. Niepodległości 152
 • Sabały 55
 • Chmielna 104
 • KEN 90
 • Grochowska 249/251

Może cię zainteresuje

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu