ActivLab Tribu Stallion 60 kaps

ActivLab TribuStallion 60kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

ACTIVLAB TRIBU STAL

Nowy produkt

23,14 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

ActivLab Tribu Stallion 60 kaps

ActivLab Tribu Stallion 60 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

 Dużą rolę w skuteczności treningu siłowego odgrywa poziom testosteronu, aby zwiększyć męski hormon płciowy we krwi sportowca, zalecany jest produkt ActivLab Tribu Stallion. Jest on wyprodukowany na bazie naturalnych składników, dlatego nie powoduje efektów ubocznych. Może być stosowany przez sportowców w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

  Preparat ActivLab Tribu Stallion zawiera jedną z największych dawek buzdyganka ziemnego (Tribulus Terrestris) w pojedynczej kapsułce. Roślina ta od dawna stosowana jest do zwiększania siły mięśni i poprawy kondycji fizycznej, ceniona jest także, jako afrodyzjak. Po spożyciu protodioscyny zawartej w buzdyganku można osiągnąć złagodzenia skurczów mięśni. Składnik rośliny ulega przekształceniu w DHEA, który jest prekursorem testosteronu.

  Zwiększenie poziomu DHEA we krwi przyczynia się do skuteczności treningu i siły seksualnej. Produkt ActivLab Tribu Stallion polecany jest dla profesjonalistów i amatorów uprawiających sporty siłowe. Można, więc stwierdzić, że buzdyganek ziemny stymuluje organizm do zwiększenia naturalnej produkcji hormonu testosteronu, który odgrywa kluczową rolę wśród wszystkich czynników wpływających na wydolność fizyczną.

Zastosowanie

  Preparat ActivLab Tribu Stallion bogaty jest w testosteron, który jest wskaźnikiem siły i wytrzymałości osoby aktywnej fizycznie, wpływa pozytywnie na szybkość procesów regeneracyjnych i budowanie masy mięśniowej, a zwłaszcza suchej masy mięśniowej. Ponieważ produkt jest całkowicie naturalny, może być stosowany przez sportowców o dowolnej kondycji, wieku i posturze. A także spożycie tego produktu będzie przydatne dla osób, które nie uprawiają sportu, aby wpłynąć na naturalną produkcję testosteronu i poprawę ogólnej wytrzymałości organizmu.

  W ciele mężczyzny testosteron jest uważany za główny hormon. Bierze udział w procesie wzrostu mięśni, w procesie spalania tłuszczu i pociągu seksualnego. Z tego powodu ActivLab Tribu Stallion stał się tak popularny wśród wszystkich sportowców.

   Bez względu na to, jak kompetentnie i starannie planowana jest dieta, dość trudno jest zapewnić produkcję testosteronu we właściwych ilościach tylko poprzez żywność. Właśnie, dlatego opracowano produkt ActivLab Tribu Stallion w kapsułkach zawierający dużą ilość substancji, która pomaga organizmowi produkować odpowiedni testosteron. W tym przypadku ten kompleks w żadnym wypadku nie może być przypisany steroidom, jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla organizmu.

  Oprócz zwiększania energii i siły mięśniowej zapewni najszybsze przywrócenie prawidłowej równowagi hormonalnej, co nie tylko zwiększy sprawność fizyczną, ale także uchroni przed depresją i nadmierną drażliwością. Siła po treningu zostaje przywrócona bardzo szybko, a nastrój zawsze jest pozytywny.

W skrócie można stwierdzić, że ActivLab Tribu Stallion:

 • Powoduje wzrost testosteronu we krwi
 • Przyspiesza syntezę białek mięśniowych
 • Przyczynia się do skutecznej regeneracji powysiłkowej mięśni
 • Wpływa dodatnio na witalność i większą energię
 • Poprawia odporność na odczuwanie stresu
 • Wzmaga popęd seksualny.

Uwagi

  ActivLab Tribu Stallion jest jaskrawym przedstawicielem kategorii produktów mających na celu naturalne zwiększenie poziomu męskiego hormonu testosteronu. Ten suplement sportowy nie wprowadza żadnej nierównowagi w pracy układu hormonalnego, naturalnie stymuluje organizm do produkcji własnego testosteronu.

  Hormon ten odpowiada za funkcje rozrodcze organizmu człowieka, a także jest głównym składnikiem anabolicznym w ludzkim ciele. Im więcej testosteronu w organizmie, tym szybciej i łatwiej rozwija, się mięśnie. ActivLab Tribu Stallion nie może być traktowany, jako zamiennik zróżnicowanej diety. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży.

Dawkowanie: Stosować 1-2 kapsułki dziennie.

Wartość odżywcza w 2 kap.
Ekstrakt z Tribulus Terrestris 2000 mg
- w tym saponiny

1200 mg

Bądź pierwszym który napisze recenzję !

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

 • al. Niepodległości 152
 • Sabały 55
 • Chmielna 104
 • KEN 90
 • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu