San Estrodex 90 kaps

San Estrodex 90 kap. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

SAN ESTRODEX 90

Nowy produkt

100,93 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

San Estrodex 90 kaps

San Estrodex 90 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Estrodex - jest nowo opracowaną formułą, która została zaprojektowana w celu wytworzenia optymalnego anabolicznego środowiska poprzez obniżenie produkcji estrogenów, a zwiększenie testosteronu.

    Optymalizuje metabolizm estrogenów
    Oczyszcza organizm ze szkodliwych toksyn
    Promuje spalanie tkanki tłuszczowej
    Usuwa zatrzymaną wodę w organizmie
    Optymalizuje poziom testosteronu
    Największa dawka DIM na rynku


SAN Estrodex dzięki odpowiedniemu zarządzaniu estrogenami i detoksykacji organizmu jest niezwykle ważnny dla zdrowia i dobrej sylwetki. Brak równowagi hormonalnej może utrudniać redukcję tłuszczu i powodować obrzeki wywołane zatrzymaniem wody w tkankach, psując tym samym definicję mięśni.

Pracując nad powstaniem suplementu Estrodex firma SAN miała na celu stworzenie idealnego produktu do walki z podniesionym poziomem estrogenów. Co więcej użytkownicy suplementu czerpią znaczne korzyści wynikające z prozdrowotnego działania zawartych w nim składników.

D-glukaran wapnia jest substancją, która wspiera proces oczyszczające zwane  glukoronidacją. Glukuronidacja usuwa toksyczne i potencjalnie toksyczne substancje z naszego organizmu, a także "zużyte" hormony takie jak estrogeny, androgeny, T4, niektóre sterydy lub ich metabolity, bilirubiny, sole kwasów żółciowych, niektóre leki, ksenobiotyki oraz toksyny środowiskowe!
 
Indole-3-Carbinol zawarty w San Estrodex korzystnie dysponuje metabolizmem estrogenów i indukuje enzymy detoksykacji wątroby w celu neutralizacji szkodliwych metabolitów estrogenów oraz ksenoestrogenów (szkodliwych substancji chemicznych podobnych w budowie do estrogenów).
 
I3C promuje korzystny poziom testosteronu, zapobiega jego konwersji do DHT oraz optymalizuje metabolizm estrogenu i efektywne spalanie tłuszczu!

Związki czynne pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) wpływają na aktywność występujących w tkance prostaty 5-alfa reduktazy konwertującej testosteron do dihydrotestosteronu i aromatazy, która bierze udział w przemianie testosteronu do estrogenów. Wyciąg z korzeni pokrzywy hamuje aktywność aromatazy w stopniu zależnym od dawki.

Resveratrol generalnie występuje w dwóch izo-formach. Noszą one nazwy Cis oraz Trans. To druga z nich czyli właśnie Trans Resweratrol (zawarta w Peak Resveratrol) jest tą najbardziej biologicznie aktywną i korzystną dla naszego organizmu formą.
 
Trans Resweratrol odgrywa również rolę w regulacji równowagi energetycznej, co chroni przed otyłością i jej patologicznymi skutkami, którymi może być w skrajnych przypadkach niemożność poruszania ze względu na zbyt dużą masę ciała. Działanie resweratrolu jest związane z aktywowaniem białek z rodziny sirtuin. Są to enzymy, które umożliwiają przeżycie w niekorzystnych warunkach środowiska. Uaktywniają się przy restrykcji kalorycznej, obniżonej temperaturze otoczenia oraz stresie antyoksydacyjnym. Białko SIRT1 odgrywa istotna rolę w utrzymaniu homeostazy glukozy oraz regulacji procesów wydzielania insuliny przez komórki β wysp trzustki. W przypadku tkanki tłuszczowej pobudza mobilizację tłuszczów i hamuje powstawanie nowej tkanki tłuszczowej.

Estrodex w naturalny sposób zwiększa poziom testosteronu lecz nie powoduje skutków ubocznych takiego stanu jak retencja wody oraz charakterystyczne odkładania się tkanki tłuszczowej w rejonie brzucha.
Dzięki synergistycznemu działaniu zawartych składników, Estrodex blokuje konwertowanie się testosteronu do żeńskich hormonów płciowych – estrogenów.
 
Ponadto SAN Estrodex pomaga metabolizować estrogeny do nieaktywnych metabolitów, blokuje receptory estrogenne w komórkach w okolicy klatki piersiowej zapobiegając ginekomastii i lipomastii.

 
Składniki aktywne:     Ilość w porcji (3 kap.)
D-Glukuronian Wapnia     300 mg
Urtica Dioica (Aqueous Ext., Aerial Parts)     120 mg
Indole-3-Carbinol     100 mg
Trans Resveratrol (50%) (3,5,4`TriHydroxy-Transstilbene) [root]     50 mg

Wielkość porcji: 3 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 3 kap. Estrodex dziennie, najlepiej z głównym posiłkiem.

Bądź pierwszym który napisze recenzję !

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu