San Free-T 120 caps

San Free-T - 120 caps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

SAN FREE T

Nowy produkt

87,96 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

San Free-T 120 caps

San Free-T 120 caps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

San Free-T

URUCHAMIA PIORUNUJĄCO SZYBKI EFEKT PRZYROSTU MIĘŚNI I SPALANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ!

ABY UZYSKAĆ DRAMATYCZNĄ POPRAWĘ KOMPOZYCJI CIAŁA - KUP FREE-T FIRMY SAN!

Chcesz budować masę mięśniową i błyskawicznie pozbyć się tkanki tłuszczowej? Zrób tak: zatrzymaj się i rozejrzyj po siłowni. Czy naokoło są sami pakerzy? Oczywiście, że tak, a odpowiedź dlaczego doskonale znasz - wspomaganie hormonalne. Wolny testosteron dramatycznie zmienia zasady gry.

Zwiększony poziom wolnego testosteronu oznacza większą syntezę białka, zapewniającą lepsze spożytkowanie białka dostarczanego z pożywienia i suplementów. To oznacza,że jedzenie staje się dosłownie anaboliczne.

Stajesz się większy i silniejszy. Z każdym treningiem szybciej się regenerujesz, a metabolizm skuteczniej wykorzystuje tłuszcz jako źródło energii.

Free-T firmy SAN został stworzony z myślą o zwiększeniu poziomu wolnego testosteronu i hormonu wzrostu, jednocześnie radząc sobie z estrogenem, a wręcz wyciągając korzyści z niego. Wolny testosteron i hormon wzrostu są odpowiedzialne za dramatyczne zmiany w kompozycji ciała. Całe Twoje pożywienie, suplementy oraz treningi mają na celu:

- Spowodować przyrost masy mięśniowej
- Poprawić szybkość
- Przyspieszyć regenerację
- Zwiększyć siłę
- Kosmicznie zwiększyć wytrzymałość
- Poprawić wydolność fizyczną
- Zwiększyć popęd seksualny, żeby kobiety błagały Cię o więcej!

Free-T zawiera wysokie dawki składników zwiększających zawartość testosteronu, wspomagających uwalnianie hormonu wzrostu oraz utrzymujących prawidłowe poziomy estrogenów. Badania wskazują jak szybko, efektywnie i bezpiecznie zbudować stalowo mocne mięśnie i spalić tkankę tłuszczową.

WSPARCIE WOLNEGO TESTOSTERONU

D-kwas asparaginowy (DAA) - badania kliniczne wykazały, że u mężczyzn występuje wzrost LH o 118% (hormon sygnalizujący jądrom produkcję testosteronu) podczas używania DAA.

Produkcja testosteronu... zwiększona o 48%!

Badania wskazują, że DAA powoduje znaczący efekt hormonalny w drugim tygodniu stosowania. Dodatkowo badania na zwierzętach wykazują, że poziom innych hormonów przysadkowych, jak hGH także może być zwiększany dzięki DAA.

NAUKA, PAMIĘĆ I FUNKCJE POZNAWCZE

Dodatkowo najnowsze badania wykazują, że DAA wspomaga naukę, pamięć i funkcje poznawcze.

ZMNIEJSZONA ZAWARTOŚĆ TKANKI TŁUSZCZOWEJ...POPRAWA MASY KOSTNEJ...ZWIĘKSZONA MASA MIĘŚNIOWA

Forskolin - niezaprzeczalnie badania wykazują, że Forskolin powoduje znaczną poprawę kompozycji ciała poprzez zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej i poprawę masy kostnej. Dodatkowo badania wykazały, że nastąpiła znacząca poprawa w zawartości beztłuszczowej masy ciała. Badania wykazało także znaczący wzrost... wolnego testosteronu ...o 33.7%!

ZARZĄDZANIE ESTROGENEM

Wolny testosteron to rodzaj testosteronu, którego używa organizm to osiągnięcia efektu anabolicznego. Free-T został wyprodukowany z dodatkiem skutecznych składników radzących sobie z estrogenem.

Free-T firmy SAN zawiera zdrowe dawki synergicznie działającej Urtica Dioica, Indole-3-Carbinol i Calcium D-Glucarate, aby radzić sobie ze zwiększoną ilością testosteronu i zapobiegać jego przemianie w estrogen oraz efektami zatrzymania wody i gromadzenia tłuszczu. Składniki te posiadają właściwości wstrzymujące efekty SHBG (białko wiążące hormony płciowe) i zapobiegające wiązaniu z testosteronem całkowitym, który wpływa na zwiększenie poziomu wolnego testosteronu.

Formuła Free-T firmy SAN nie jest sterydem. Oferuje skuteczną, naturalną metodę zwiększającą zawartość wolnego testosteronu, kontrolując przy tym ilość estrogenu. Podczas przyjmowania Free-T doświadczysz przyrostu masy mięśniowej, większej szybkości, szybszej regeneracji, większej mocy, kosmicznej wytrzymałości, lepszej wydolności fizycznej i większego popędu seksualnego.

 EFEKTY

Po zaledwie dwóch tygodnia przyjmowania Free-T zobaczysz i poczujesz dramatyczny wzrost wolnego testosteronu. Wskocz na ścieżkę budującą mięśnie oraz spalającą tłuszcz i poczuj dramatyczną poprawę kompozycji ciała. Zbudujesz mięśnie i spalisz tłuszcz w piorunującym tempie!

Dawkowanie Free-T:
1 porcja: 4 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Zalecany sposób dawkowania Free-T:
Spożywać 4 kapsułki dziennie z posiłkami. Nie należy spożywać więcej niż 4 kapsułki w ciągu 24 godzin.

Ostrzeżenie:
Wyprodukowano w miejscu przetwarzania jaj, skorupiaków, ryb, soi, orzechów i produktów mlecznych.

Bądź pierwszym który napisze recenzję !

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu