Najwyższa pora odkryć AAKG – działanie i efekty, które Cię zaskoczą!

Dodane przez: Paulina M. Komentarze: 0 12923

Wszyscy sportowcy słyszeli o kreatynie i L-karnitynie, większość słyszała o L-argininie i Glukozaminie, jakaś część wie o berberynie i tribulusie. A ile osób wie o AAKG? Zdecydowanie za mało. Jak to możliwe, że tak niewiele osób ma pojęcie o substancji, która pozwoli Ci rozbudować masę jak nigdy dotąd? Dowiedz się, czym jest AAKG!

AAKG – co to takiego?

AAKG to tak naprawdę połączenie dwóch związków: Argininy i Alfa-ketoglutaranu. Alfa-ketoglutaran argininy to sól kwasu glutarowego i argininy. Jest pośrednim produktem cyklu Krebsa. Substancja ta znacznie poprawia wchłanialność argininy i hamuje jej rozpad do dwutlenku węgla i wody, dzięki czemu zwiększa się jej efektywność. AAKG przeznaczone jest do suplementacji sportowej, szczególnie dla kulturystów i doświadczonych bywalców siłowni, którzy chcą jeszcze efektywniej rozbudować swoją masę mięśniową.

AAKG – działanie

AAKG wzmacnia działanie argininy, która jest doskonale znana wszystkim kulturystom. Przypomnijmy jednak, jak działa ta kochana przez wielu substancja.

Arginina jest aminokwasem endogennym, który w naturalny sposób występuje w naszym organizmie. Ma szeroki i wszechstronny wpływ na organizm. Stymuluje produkcję hormonu wzrostu, reguluje poziom insuliny i glukagonu i wspomaga proces detoksykacji i oczyszczania ze zbędnych produktów metabolizmu. Oczyszcza również narządy wewnętrze z amoniaku. Arginina jest bardzo silnym antyoksydantem, dzięki czemu niweluje skutki niszczycielskiego działania wolnych rodników, które przyczyniają się do przedwczesnego starzenia się organizmu, wywołują wiele chorób i mogą zwiększać ryzyko wystąpienia nowotworu. Ponadto arginina usprawnia pracę między innymi wątroby, nerek i układu nerwowego.

Przede wszystkim jednak arginina jest prekursorem tlenku azotu, co jest świetną wiadomością dla osób, które dążą do rozbudowania masy mięśniowej. Tlenek azotu zapewnia idealny dla organizmu rozkurcz mięśni gładkich, chroniąc w ten sposób organizm przed zbyt wysokim ciśnieniem krwi. Przyczynia się również do optymalnego odżywienia mięśni, które otrzymują niezbędny tlen i mnóstwo substancji odżywczych. Jest to niezbędne, szczególnie po intensywnym treningu, kiedy mięśnie dostają… w kość! Tlenek azotu skutecznie zwiększa ukrwienie tkanki mięśniowej, aby mogła ona łatwiej napełniać się krwią. W ten sposób uzyskujesz upragniony efekt pompy mięśniowej. Dodatkowo tlenek azotu przyspiesza regenerację mięśni, ponieważ produkty metaboliczne są szybciej odprowadzane z mięśni. Staje się więc Twoim silnym sprzymierzeńcem w unikaniu znienawidzonych zakwasów.

Czy AAKG jest niezbędne?

Jeżeli od dłuższego czasu stosujesz czystą argininę i powoli przestajesz odczuwać efekty jej działania, zdecydowanie powinieneś sięgnąć po AAKG. Suplement ten kryje w sobie nadzwyczajną moc, dzięki której może zwiększyć działanie argininy nawet dwukrotnie! Dzięki temu nie tylko uzyskasz nadzwyczajny i imponujący efekt pompy mięśniowej, ale też znacznie szybciej zregenerujesz się po treningu i będziesz jeszcze bardziej bezkompromisowy w budowaniu tkanki mięśniowej!

Dawkowanie AAKG

Większość kulturystów ma swoje własne przyzwyczajenia, dotyczące dawkowania AAKG. Są one skutkiem obserwacji i spostrzeżeń. Jednak najogólniej mówiąc, w dni treningowe dawkowanie AAKG powinno wyglądać następująco: 5 g suplementu należy popić 300 ml na 30 minut przed treningiem i zaraz po nim. W ten sposób zaliczysz dobry trening i szybko się zregenerujesz. Natomiast dawkowanie AAKG w dni nietreningowe wygląda nieco inaczej – należy spożyć porcję 5 g w trakcie posiłku, a drugą bezpośrednio przed pójściem spać. W ten sposób osiągniesz maksymalne efekty, a arginina w Twoim ciele zrobi dobrą robotę.

Dla kogo AAKG?

AAKG jest suplementem doskonałym dla osób, którym zależy na naprawdę widocznych efektach treningu. Sprawdzi się u osób, które mają już doświadczenie zarówno z treningami siłowymi, jak i z suplementacją. Jeśli czujesz, że zaczynasz stać w miejscu, nie zwlekaj i sięgnij po AAKG, a Twoje mięśnie będą ogromne jak nigdy.

Polecamy!

AAKG od Real Pharm spełni oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych kulturystów. Polecamy ten doskonałej jakości produkt!

Komentarze

Napisz komentarz

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu