Real Pharm Joint Flex na problemy ze stawami!

Dodane przez: . Komentarze: 0 977

  Problemy ze stawami często dotykają ludzi ciężko pracujących: rolników, budowlańców, tancerzy, zawodowych sportowców, ponieważ ich stawy są stale przeciążane. Dolegliwości ze strony stawów są często odczuwane także przez pracowników biurowych. Siedząc stale, dopływ krwi do stawów ulega pogorszeniu i brakuje im substancji niezbędnych do odnowienia tkanki chrzęstnej.

  Skutecznym rozwiązaniem tych problemów jest suplement diety Real Pharm Joint Flex, który posiada starannie dobraną kompozycję białka kolagenu, L-proliny, metylosulfonylometanu, glukozaminy, wapnia, ekstraktu z indyjskiego kadzidłowca (Boswellia Serrata), chondroityny i kwasu hialuronowego. Wymienione substancje pozwalają pozbyć się problemów ze stawami i zapomnieć o bólu.

Real Pharm Joint Flex na problemy ze stawami!

  Real Pharm Joint Flex jest produktem odpowiedzialnym za ochronę i regenerację tkanek stawów, chrząstki, ścięgna, torebki stawowej i kości, a przez to poprawia elementy ruchowe stawów, chroni stawy przed uszkodzeniem i zmniejsza ból, a także zapobiega zwapnieniu kości.

    Suplement diety powstał dla ludzi narażonych na intensywne treningi, a także tych, którzy mają skłonność do wielokrotnych urazów lub problemów zwyrodnieniowych. Białko kolagenu w produkcie jest głównym składnikiem ścięgna i jest odpowiedzialne za elastyczność skóry. Natomiast glukozamina znacznie zmniejsza procesy kataboliczne w chrząstce stawowej i bierze udział w tworzeniu tzw. płynu stawowego.

  L-prolina i chondroityna są budulcami odpowiedzialnymi za regenerację tkanek, więc chroni ona chrząstkę przed degeneracją. Metylosulfonylom uczestniczy w tworzeniu włókien kolagenowych, a kwas hialuronowy jest uważany za istotny składnik płynu maziowego pozakomórkowej masy chrząstki. Wszystko to zostało wsparte przez dodanie witaminy C, która jest niezbędna w procesie enzymatycznym.

    Tak, więc formuła powinna zadowolić tych, którzy szukają ukojenia dla przeładowanych i uszkodzonych stawów.  Real Pharm Joint Flex zawiera białko kolagenowe w ilości 15 g na porcję dzienną, co jest źródłem szerokiego zakresu aminokwasów i peptydów do udziału w tworzeniu kolagenu. Zapewnia to prawidłowy rozwój, odżywia i chroni stawy. Poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci.

Real Pharm Joint Flex – tabela składu

Aktywne substancje

1 tabletka

3 tabletki

Siarczan glukozaminy, w tym: glukozamina

500 mg

1500 mg

Siarczan chondroityny

266.6 mg

800 mg

Metylosulfonylometan (MSM)

50 mg

150 mg

Ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 60% kwasu bosweliowego

25 mg

75 mg

Kwas hialuronowy

6.66 mg

20 mg

Właściwości i korzyści z najważniejszych składników Real Pharm Joint Flex

  Kolagen - wzmacnia kości, więzadła i stawy, zmniejsza ryzyko urazu, zapobiega redukcji tkanki chrzęstnej, sprawia, że więzadła, ścięgna i mięśnie są elastyczne. Kolagen zapewnia wiązanie organicznych struktur komórkowych i stworzenie jednolitego szkieletu dla ciała. Chroni przed odwodnieniem z powodu braku wilgoci dzięki czemu tkanka chrzęstna stawów nie pęka i nie kruszyć się. Przy braku kolagenu rozwijają się zmiany degeneracyjne w stawach sprzyjając wprowadzeniu infekcji i zachorowaniu na zapalenie stawów. Dlatego uzupełnianie poziomu kolagenu w organizmie jest tak ważne zarówno dla sportowców, ludzi aktywnych fizycznie i borykających się z dolegliwościami stawów.

  Kwas hialuronowy - poprawia pracę stawów poprzez zwiększenie elastyczności chrząstki, a także lepkości płynu stawowego. Jedną z jego funkcjonalnych właściwości jest wiązanie znacznej liczby cząsteczek wody z wytworzeniem żelowej konsystencji. W płynie stawowym kwas hialuronowy zmniejsza tarcie między powierzchniami stawowymi i pełni rolę smaru. Kwas hialuronowy ma również działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

  Metylosulfonylometan (MSM) - wzmacnia stawy i więzadła, zmniejsza częstość występowania nieprzyjemnych wrażeń z powodu ekspozycji na impulsy bólowe, dlatego można go uznać za znieczulenie. Stymuluje produkcję płynu stawowego, zwiększa ruchomość stawów i siłę więzadeł, zmniejsza zapalenia stawów oraz zmniejsza ból pourazowy. MSM uczestniczy w odnowie komórek, błony zaczynają lepiej pomijać składniki odżywcze.

  Siarczan chondroityny bierze udział w tworzeniu głównej substancji tkanki kostnej i chrzęstnej. Hamuje aktywność enzymów powodujących degradację chrząstki stawowej, wzmacnia procesy metaboliczne w chrząstce i kości podchrzęstnej. Substancja normalizuje produkcję płynu stawowego, co prowadzi do poprawy ruchomości stawów, zmniejszając intensywność bólu.

  Siarczan glukozaminy jest lekiem przeciwzapalnym, który zapobiega szkodliwym działaniem glikokortykosteroidów na chrząstkę stawów, gdy jest stosowany. Jest głównym materiałem budulcowym dla tkanki chrzęstnej. Glukozamina jest również niezbędna dla chrząstki, ponieważ bierze udział w wprowadzaniu siarki do tkanki chrzęstnej, co jest ważne dla jej produkcji i odzyskiwania.

  Indyjski kadzidłowiec (Boswellia Serrata) ma działanie przeciwzapalne, spowalnia proces niszczenia chrząstki, następuje aktywacja procesów jej odzyskiwania. Posiada działanie przeciwbólowe. Roślina wpływa na usunięcie sztywności w stawach, zmniejszenie obrzęku w nich. Powoduje wzmocnienie krążenia krwi w tkankach stawowych.

  L-prolina - bierze udział w tworzeniu substancji kolagenowej, która jest podstawą dla tkanek łącznych: kości, skóry właściwej, chrząstki, ścięgien. Potrafi i wzmacniać funkcje odbudowujące tkanki, odpowiada za stan skóry, włosów, paznokci. Bezpośredni związek L-proliny i kolagenu ma korzystny wpływ na mięsień sercowy, wzmacnia tętnice, zapobiegając tym samym wielu chorobom serca i obniżając wysokie ciśnienie krwi.  

  Witamina C jest nieprzezwyciężalną barierą dla patologicznych czynników zagrażających wirusowemu lub bakteryjnemu uszkodzeniu stawu. 

  Wapń jest główną funkcją makroelementu pełni funkcję materiału strukturalnego, tworzenia i utrzymywania wysokiej, jakości zębów i kości. Wspomaga układ odpornościowy.

Real Pharm Joint Flex – sposób użycia

Suplement diety należy przyjmować w ilości 1 tabletki 3 razy dziennie.

Podsumowanie

  Produkt Real Pharm Joint Flex to unikalne połączenie składników, które spełniają podstawowe potrzeby tkanki łącznej i stawów w żywieniu, rehabilitacji i ochronie. Aby zawsze poruszać się sprawnie i utrzymywać stawy, więzadła i kości w idealnym stanie.

Komentarze

Napisz komentarz

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu