SUPLEMENT ZMA- JAK DZIAŁA ?

Dodane przez: Emilia K. Komentarze: 0 737

Odpowiednio zbilansowana dieta oraz dobra suplementacja – to nieodłączne elementy w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych substancji wspomagających efekty treningu, jednak to suplement ZMA zasługuje na szczególną uwagę. 

ZMA to nic innego jak odżywka witaminowa, której zadaniem jest uzupełnienie cynku, witaminy B6 oraz magnezu w naszym organizmie, głównie po treningu siłowym. Działanie ZMA powoduje wiele pozytywnych skutków dla naszego funkcjonowania, ponieważ odpowiedni poziom cynku i magnezu  podwyższa poziom testosteronu i powoduje znacznie szybszy przyrost masy mięśniowej.

SKŁAD I DZIAŁANIE ZMA

Fenomen ZMA polega na tym, że poszczególne składniki suplementu posiadają inne działanie na organizm. Wspólnie tworzą mieszankę, która jest doskonale wchłaniana i przyswajana przez organizm, a także pozwala w bardzo krótkim czasie znacznie poprawić osiągane wyniki sportowe.

  • CYNK – uczestniczy w produkcji  testosteronu u kobiet i mężczyzn. Testosteron to najsilniejszy hormon stymulujący syntezę białek, jego niedobór znacznie spowalnia przyrost masy mięśniowej.
  • MAGNEZ – przesyła impulsy nerwowe do mięśni, jego obecność jest bardzo ważna, ponieważ zwiększa podatność mięśni na bodźce treningowe.
  • WITAMINA B6 – doskonale reguluje oraz uzupełnia działanie magnezu i cynku – przez co zwiększa ich przyswajalność.

EFEKTY STOSOWANIA ZMA

ZMA w sposób naturalny zwiększa poziom produkcji testosteronu oraz wielu innych hormonów anabolicznych, co jest wyznacznikiem znacznie szybszego przyrostu masy mięśniowej. Poza tym gwarantuje dobrą kurczliwość i odpowiednie funkcjonowanie mięśni, zapobiega także powstawaniu skurczów, zmniejsza ryzyko występowania kontuzji. 

Co ważne – do minimum skraca czas, potrzebny na regenerację pomiędzy treningami, niweluje stres, hamuje oddziaływanie kortyzolu, wspomaga spokojny, głęboko regenerujący sen,  a także poprawia koncentrację.

ZMA występuje w postaci kapsułek. Niezbędne wskazówki dotyczące dawkowania znajdują się na opakowaniu. Niewątpliwie ten suplement podbije serca osób, dla których ważna jest zdrowa aktywność fizyczna i spektakularne efekty, osiągane w znacznie krótszym czasie- lecz długotrwałe.

JAKI SUPLEMENT WYBRAĆ?

Polecamy Muscle Care ZMV 

Komentarze

Napisz komentarz

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu