Suplementy wspomagające odchudzanie

Dodane przez: Klaudia D. Komentarze: 0 762

Stosowanie suplementów pozwala pożegnać się z problemami, które pojawiają się w trakcie odchudzania. Suplementy mogą przyczyniać się do większego spalania tkanki tłuszczowej, do zażegnania wszelkich problemów związanych z przemianami metabolicznymi, oraz do zmniejszania się kłopotów związanych z poziomem kwasów we krwi. Co warto wiedzieć o suplementacji stosowanej podczas odchudzania?

Dlaczego warto podejmować suplementację?

Suplementacja z pewnością przyspiesza proces odchudzania. Jest to wręcz nieodłączny element podczas przystępowania do jakichkolwiek działań związanych z dietą. Produkty, które mają wspomagać odchudzania, można podzielić jednak na kilka grup. Pierwsze z nich przyspieszają termogenezę, inne to spalacze tłuszczu, a jeszcze inne hamują łaknienie i chęć podjadania. Każda osoba musi znaleźć coś dla siebie, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. 

Jakie preparaty przyspieszają proces odchudzania?

guarana i kofeina

To dwa preparaty, które najczęściej można spotkać w spalaczach tłuszczu. Kofeina przyczynia się do przyspieszania metabolizmu, przyspieszenie trawienia i do utrzymywania ciepłoty ciała. Dzięki temu nie tylko możemy przyczynić się do utraty zbędnych kilogramów, ale również do utrzymywania niskiej wagi.

yerba mate

Składnik stosowany przede wszystkim ze względu na to, że ma w sobie mateinę. To ona inicjuje uzyskiwanie energii z tłuszczów. Stosowanie suplementu diety, który zawiera yerba mate pozwala nie tylko zrzucić kilka kilogramów, ale również ograniczyć głód i łaknienie.

ketony malinowe

To owoce pozyskiwane z malin. Hamują apetyt. Dodatkowo wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. 

Gorzka pomarańcza

Dzięki zawartej synefrynie i oktopaminie może przyczynić się do większego spalania kalorii. Kobiety powinny stosować ją przed posiłkami, natomiast mężczyźni pomiędzy posiłkami. To pozwoli uzyskać jak najlepsze efekty. 

Zielona herbata

Jest pita chętnie przez wiele osób, które niekoniecznie chcą zrzucić zbędne kilogramy. Zielona herbata jest po prostu bardzo dobra, dlatego stosowana jest przez wiele osób. Ma ona działanie termogeniczne i w bardzo skuteczny sposób redukuje tkankę tłuszczową. 

l-karnityna 

To ona przyspiesza i wzbudza procesy spalania tkanki tłuszczowej. Zwiększa procesy transportu tłuszczów do mitochondriów. Zostaje on w nich wykorzystany. 

kapsaicyna

Uwalnia tłuszcz do krwiobiegu i zapobiega jego magazynowaniu. Zmniejsza również objętość komórek tłuszczowych. Suplementacja jest bardzo ważna. Pozwala ona uzyskać świetne efekty.

Co polecamy?

Polecamy jeden z najpopularniejszych preparatów na odchudzanie: Muscle Care Guarana 90 tab

Oraz równie popularny suplement Muscle Care Caffe 200 90 tabletek

 

Komentarze

Napisz komentarz

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu