Jak szybko i skutecznie przytyć?- Budowanie masy.

Dodane przez: Klaudia D. Komentarze: 0 1676

Osoby, które mogą pochwalić się szybką przemianą materii, będą miały z pewnością pod górkę w procesie budowania masy mięśniowej. Problem przybierania na wadze może powodować brak wyraźnych efektów podczas ćwiczenia na siłowni. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób można skutecznie przytyć i nie martwić się brakiem efektów podczas treningu na siłowni. 

Na początku HMB, później kreatyna i białko

Na samym początku z pewnością wystarczą odżywki, które mają w sobie HMB. Są to suplementy diety, które mogą przyczyniać się do zwiększania apetytu. Oczywiście stosowanie takich suplementów diety jest bezpieczne i w wielu przypadkach okazuje się niezwykle skuteczne. Rolą takich odzywek jest zwiększanie łaknienia, które niezwykle ważne jest podczas wysiłku na siłowni i podczas budowania masy. Osoby, które mają szybką przemianę materii, w sposób szybki pozbywają się tego, co zjedli. Tak działa organizm. Stosowanie takich preparatów, które zwiększają apetyt, z pewnością doprowadzi do tego, że organizm z czasem zacznie gromadzić zapasy i zacznie przybierać na wadze. Warto również skorzystać z pomocy dietetyka, który po sporządzeniu dokładnego pomiaru ciała, sprawdzeniu BMI i po sprawdzeniu wyników badań, dobierze odpowiednie produkty, które zmniejszą przemianę materii, co w rezultacie doprowadzi do zgromadzenia kilku kilogramów. 

Tłusta dieta i brak aktywności powoduje rozrost tkanki tłuszczowej

Ćwiczenia fizyczne mają sprawić to, że podczas treningu możemy zgubić kilka kilogramów, a dodatkowo białko, które spożyliśmy będzie mogło zamienić się z masę mięśniową, a nie masę tłuszczową. Takie postępowanie może sprawić, że człowiek już po miesiącu zauważy, że jego masa staje się większa, niż poprzednio. To spowolni przemianę materii i da pożądane efekty, jakie chcemy osiągnąć. Oczywiście HMB, kreatyna i białko muszą być spożywane z odpowiednich ilościach. Niestety w przypadku osób z szybką przemianą materii proces budowania tkanki mięśniowej może wiązać się z dużymi stratami finansowymi i czasowymi. Warto w tym przypadku wspomnieć również o budowaniu silnej woli i motywacji. Dzięki wytrwałej pracy i stałemu zdobywaniu wiedzy będziemy mogli cieszyć się masą mięśniową i dobrym samopoczuciem bardzo szybko. Połączenie tych wszystkich składników, odpowiedniej diety i ćwiczeń może dać nam szybkie i widoczne efekty, których się nawet nie spodziewamy. Nie można o tym zapominać. Treningi mogą przynieść wiele pozytywnych skutków. To walka o lepszą wersję siebie. Inwestycja na całe życie.

Co polecamy?

Real Pharm Real Mass

HMB Real Pharm 300 caps

Muscle Care Berberine

Komentarze

Napisz komentarz

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu