Naturalne suplementy z natury- Furostanole

Dodane przez: Klaudia D. Komentarze: 0 1357

Niewiele osób wie, że suplementy mają również pochodzenie naturalne. To dodatkowe substancje sprawiają, że ciało jest bardziej gotowe na podjęcie trudu działań i na efektywną pracę. Warto wiec zastanowić się, co tak naprawdę dzieje się z naszym organizmem podczas wysiłku fizycznego. Pora naprawić wszelkie braki w wiedzy. 

                  Furostanole- Czym są?

Można powiedzieć, że furostanole mają niezwykle podobną budowę do hormonów steroidowych. Oczywiście sterydy, które nie są wykorzystywane w celach leczniczych człowieka, są w kraju zabronione. Nie można pod żadnym pozorem stosować dopingu, zwłaszcza, jeżeli bierzemy aktywny udział w zawodach sportowych i jesteśmy narażeni na badania pod kątem dopingu. Warto wiedzieć, że furostanole działają niezwykle podobnie do wspomnianych już boosterów testosteronu, które zyskały przeogromną popularność. 

Jak działają furostanole?

Mechanizm ich działania jest stosunkowo prosty. Występują w dużym stopniu w roślinie o tajemniczej nazwie buzdyganek ziemny, czy w kozieradce, która jest znana paniom ze swoich właściwości wzmacniania włosów. Pierwsze badania, jakie powstał nad tym hormonem miały charakter badań pod kątem anabolicznym. Co wykazały? Potwierdził to, że działają one razem z testosteronem! To niesamowite, że naturalny składnik, może mieć budowę i sposób działania podobny do naturalnego hormonu znajdującego się w człowieku. Takie wyniki zafascynowały naukowców, którzy podejmowali kolejne próby ukazania prawdziwego oblicza furostanoli. Badania dowiodły również, że wręcz sprawowały one władzę nad procesami anabolicznymi, ponieważ nie ingerowały w żaden sposób na układ hormonalny. Inne poważne badania ukazały, że faktycznie furostanole w dużym stopniu przyczyniają się do zwiększenia procesów anabolicznych. Jednak te badania dodatkowo przedstawiły, że furostanole mają możliwość zwiększania masy mięśniowej! W ogromnym stopniu podnoszą nie tylko poziom testosteronu, który niestety stracony jest wraz z wiekiem przez kobiety i przez mężczyzn, ale również aktywuje jego wolną formę, która często ulega zniszczeniu i jest pomijana w organizmie. Suplementacja tym składnikiem jest najlepsza dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć masę mięśniową, jednak nie zależy im tak mocno na utracie masy tłuszczowej, jak innym sportowcom. Dzięki temu zwiększa się poziom testosteronu, a za nim zwiększają się możliwości człowieka pod względem wykonywanych ćwiczeń i ogólnej siły. Nie można o tym zapominać.

Co polecamy?

Polecamy preparat, który idealnie pomoże zbudować masę mięśniową SAN Tribuvar - 90 kaps.

Komentarze

Napisz komentarz

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu