Ranking top 5 BCAA

Posted By: Anna Anna On: czwartek, sierpień 24, 2017 Comment: 0 Hit: 77

Jeżeli podejmujesz się wyzwania rozpoczęcia programu treningowego – zwłaszcza związanego z treningiem siłowym, odpowiednia dieta to gwarancja osiągnięcia najlepszych rezultatów. Ważne w tak intensywnym wysiłku jest również zastosowanie odpowiednich suplementów, a ich nieuwzględnienie może utrudnić dążenie do zmiany składu ciała, a dodatkowo będzie wiązało się z brakiem energii i zmniejszoną efektywnością ćwiczeń.

Najlepszym rozwiązaniem stanie się zatem wplecenie do diety suplementów z pełnym spektrum aminokwasów BCAA, które jako dodatek uzupełniający do odpowiedniej diety sprawią, że wysiłek na treningach przyniesie wymarzone efekty.

 

Aminokwasy rozgałęzione to składnik obowiązkowy w planowaniu zdrowej diety, a w przypadku osób intensywnie trenujących, zwiększone zapotrzebowanie na nie trudno zaspokoić bazując jedynie na bogatych w aminokwasy produktach spożywczych. Trzeba pamiętać, że dla poddanego ogromnemu wysiłkowi ciała, nawet niewielkie niedobory BCAA mogą oznaczać zaburzenia pracy organizmu, a te z kolei utrudniają realizację wyznaczonych celów treningowych.

 

Główne aminokwasy BCAA: L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina stanowią 35% masy mięśniowej oraz około 75% wszystkich białek w ludzkim organizmie! Dlatego ich obfitość w diecie jest jak najbardziej wskazana.

 

Ponieważ wśród suplementów z BCAA łatwo się pogubić, przedstawiamy nasz top 5 produktów z BCAA, które warte są uwagi:

 

1. Muscle Care Pro BCAA

 

ProBCAA od Muscle Care to suplement o najwyższej jakości aminokwasów rozgałęzionych BCAA, które są sekretem szybkiej i efektywnej regeneracji, a ich formuła w postaci proszku czyni go naszym faworytem wśród produktów tego rodzaju. Szybkość przygotowania doskonałego i wyjątkowo smacznego napoju, który w równie ekspresowym tempie poprawia funkcjonowanie całego organizmu sprawia, że mięśnie zyskują zastrzyk energii i moc, tak ważne w budowaniu pięknej sylwetki.

 

Suplement od Muscle Care to połączenie doskonałych proporcji poszczególnych aminokwasów BCAA, w którym L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina połączone są w stosunku 2:1:1. Jest to porcja idealna dla harmonijnego rozwoju sylwetki oraz prawidłowego funkcjonowania całego ciała. Suplement jest szczególnie polecany zawodnikom dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych, ale również dla amatorów aktywnego trybu życia i osobom w trakcie rekonwalescencji pourazowej. ProBCAA to 100% najwyższej jakości aminokwasów i najlepsze działanie.

 

2. Real Pharm BCAA 

 

BCAA Caps od Real Pharm to suplement numer 2 na naszej liście, za sprawą ciekawej formy kapsułek, które tworzą skondensowaną porcję L-leucyny, L-waliny, L-izoleucyny w stężeniu 950 mg. Łatwo rozpuszczalne kapsułki, są szybko wchłaniane przez organizm, co daje im sporą przewagę nad tabletkami, a dodatkowo są poręczne dzięki czemu można mieć je zawsze pod ręką.

 

Real Pharm stworzył ten produkt z najwyższej jakości aminokwasów rozgałęzionych BCAA w formie, która doskonale sprawdza się dla uzyskania najszybszego, najefektywniejszego i najmocniejszego działania, które objawia się zwiększoną efektywnością treningów i regeneracją organizmu.

 

3. ProActive BCAA

 

ProActive BCAA Advance to zupełna nowość na rynku, ale już zdobyła nasze serca. Prezentuje ona świeże, najbardziej innowacyjne podejście do suplementacji BCAA,  a doskonale skondensowany skład, sprawia że działanie mocy L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny daje wyjątkowe doładowanie dla całego organizmu. W naszym rankingu, suplement ten znalazł się nie przez przypadek, a wszystko to dlatego, że w porcji zawiera on mega dawkę - aż 5000 mg czystego kompleksu trzech aminokwasów BCAA.

 

Potrójna moc BCAA wspomaga siłę, wytrzymałość, regenerację i budowę masy mięśniowej, a liczne dodatkowe funkcje aminokwasów rozgałęzionych cudownie wzmacniają także nasz układ odpornościowy.

 

4. Olimp BCAA Xplode

 

Olimp BCAA Xplode jest suplementem BCAA w największej obecnej na rynku dawce aż 6000 mg w porcji, przez co musiał znaleźć się w naszym rankingu. Odżywka ta wykazuje silne działanie antykataboliczne, zapobiega rozpadowi mięśni, zwiększa regenerację i skutecznie wspomaga budowanie tkanki mięśniowej.

 

Szybko wchłanialny produkt dodaje energii i wspomaga intensyfikowanie treningów dla osiągnięcia najlepszych rezultatów. Odżywka w swoim składzie wzbogacona została w L-glutaminę i witaminę B6, dla bardziej kompleksowego działania.

 

5. UNS Classic BCAA

 

Ten wysokiej jakości suplement BCAA to doskonała proporcja aminokwasów rozgałęzionych 2:1:1 i również dostępna jest w formie łatwego w suplementacji proszku, przez co jego działanie jest ekspresowe.

 

Jego zastosowanie wspiera nasze wysiłki w uprawianiu ulubionych dyscyplin sportowych i warto stosować UNS Classic BCAA także profilaktycznie celem przyspieszania regeneracji i ochrony mięśni przed uszkodzeniami. Jest to suplement, który dostępny jest w stosunkowo niewysokiej cenie.

 

 

Komentarze

Napisz komentarz