Ranking 6 najlepszych białek

Dodane przez: . Komentarze: 0 2483

Każdy kto trenuje, potrzebuje dla rozwoju i zdrowia mięśni solidnej porcji białek, które pozwolą uzyskać najlepsze rezultaty ćwiczeń. Białko to ważny składnik diety aktywnych fizycznie osób, a jego dobroczynne działanie to nie tylko możliwości budulcowe mięśni, ale przede wszystkim wspomaganie regeneracji. Nie da się zatem ukryć, iż jednym z ważniejszych elementów dbałości o formę, jest odpowiednia dieta, bogata w produkty uzupełniające spore zapotrzebowanie naszego organizmu na najwyższej jakości proteiny.

Rynek odżywek białkowych jest obecnie bardzo rozbudowany, a wybór najlepszych opcji staje się nie małym wyzwaniem. Oto nasz ranking produktów białkowych, które cieszą się popularnością, a przy tym są bardzo pozytywnie oceniane.

 

•         Real Pharm SHAKE IT

 

Ta niesamowita odżywka białkowa, to jedyny suplement w kategorii mieszanek, który w swojej kompozycji zawiera aż 7 różnych frakcji białkowych. Wszystkie z nich są istotne podczas regeneracji naszych mięśni, gdyż chronią białka mięśniowe przed katabolizmem, a kompletność składu Shake It połączona w suplemencie daje ogromną skuteczność działania.

 

Obecność tej pozycji w rankingu to nie tylko zasługa kompleksowego składu, ale również unikalnej formuły instant, która zwiększa biodostępność protein, usprawnia wchłanialność i pozwala osiągać najlepsze rezultaty. Najwyższa jakość i szybkość działania zapewnia rewelacyjne efekty treningowe i zauważalnie zwiększoną siłę.

 

•         Muscle Care Pro Isolate 90

 

Jeżeli intensywnie trenujesz, zależy Ci na ochronie mięśni podczas redukcji, szybszej regeneracji oraz lepszym przyrostom masy mięśniowej, ta kompleksowo złożona odżywka białkowa to doskonały wybór, stąd i jego solidna pozycja w naszym rankingu. Najwyższej jakości białko zawarte w Pro Isolate 90 od Muscle Care daje ekspresowe wzmocnienie mięśni, a izolat białka serwatki i mleka w stosunku 1:1 stanowi efektywne działanie anaboliczne, antykataboliczne oraz regeneracyjne.

 

Czysta odżywka posiada wysoką biodostępność, dzięki czemu w szybkim tempie zaspokaja zapotrzebowanie na białko zarówno u zawodowych sportowców, jak również u osób, które amatorsko uprawiają różnego rodzaju sporty. Jest to świetny suplement także w okresie rekonwalescencji, a bioaktywne składniki w formie izolatu mają zwiększoną wchłanialność, a co za tym idzie szybsze działanie na cały organizm.

 

•         Pro Active Isolate 500g INSTANT

 

Obecność w naszym rankingu tej nowości na rynku, dowodzi jej rewelacyjnej skuteczności! ProActive Isolate to wysokobiałkowa odżywka, która podobnie jak powyższa, oparta została na izolacie białka serwatki o wysokiej biodostępności, dając solidną dawkę aż 27 gramów aminokwasów w porcji. Aminokwasy egzogenne, jak i te o rozgałęzionych łańcuchach aminokwasy BCAA, zostały w suplemencie połączone z tauryną i kreatyną dla maksymalizacji efektów. Bogata oferta smakowa, to dodatkowa zaleta tej rewelacyjnej odżywki białkowej.

 

Jest to suplement stworzony z myślą o osobach ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko, dlatego też sprawdzi się zarówno u sportowców wyczynowych, sportowców siłowych, jak również tych, których pasją są sporty sylwetkowe. Skorzystają z jej licznych zalet także osoby na dietach redukcyjnych i odchudzające się. Szczególnie wartym uwagi jest wspomniany wyżej dodatek kreatyny – dla zwiększenia siły mięśni oraz tauryny – dla maksymalizacji wytrzymałości i tempa regeneracji potreningowej. Ten suplement to prawdziwie ekstremalne doładowanie mięśni w białka najwyższej jakości.

 

•         Olimp Whey Protein Complex

 

Niezwykły matrix białkowy łączący ultrafiltrowany koncentrat białek serwatkowych WPC instant oraz zaawansowany technologicznie izolat białek serwatkowych WPI-CFM® to doskonała rozpuszczalność, wyborny smak i jakość. Jego uniwersalność, gdyż jest idealny do stosowania w czasie około treningowym lub jako uzupełnienie diety w ciągu dnia, czyni go produktem wyjątkowo przystępnym.

 

Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna białek czyni z produktu wartościowe źródło protein, tak ważnych dla sportowców wyczynowych i kulturystów.

 

•         Muscletech Platnium Beef Protein

 

Ten solidnie skoncentrowany suplement oparty na wysokiej jakości hydrolizacie białka wołowego, to porcja protein o 390% większa niż ta pozyskana ze spożycia steka! Nie da się zatem ukryć, że taka pozycja musiała znaleźć się w rankingu. Suplement to kumulacja korzyści, których nie daje każde białko, mianowicie zawiera on – zero tłuszczu, zero cukru, zero cholesterolu i zero laktozy.

 

Porcja Muscletech Platnium Beef Protein to pełen profil aminokwasowy z BCAA, glutaminą oraz aż 3 gramami kreatyny dla maksymalizacji budowy masy mięśniowej, zwiększenia siły oraz lepszej wydajności.

 

•         Hi Tec Protein

 

Szybki przyrost suchej masy mięśniowej, efektywność każdego treningu, doskonałe rezultaty treningowe i niewygórowana cena – jeżeli takiego połączeniu szukasz, ta odżywka to strzał w dziesiątkę. Ta nowoczesna kompozycja białek zwierzęcych i roślinnych daje zaskakujące efekty wspomagając przyrost mięśni, jednocześnie zapobiegając reakcjom katabolicznym. To suplement który działa i wspomaga motywację jednocześnie.

 

Długotrwałe działanie Hi Tec Protein wspierać może zarówno osoby wyczynowo trenujące, jak również amatorów sportów wszelkiego rodzaju. Doskonale sprawdzi się także jako uzupełnienie diety podczas redukcji czy też w okresie rekonwalescencji.

 

Komentarze

Napisz komentarz

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu