Vitargo – świetne źródło energii!

Dodane przez: Paulina M. Komentarze: 0 607

Vitargo to suplement, który cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, czym prędzej dowiedz się, co to takiego i czy warto po nie sięgnąć. Być może Vitargo okaże się doskonała propozycją dla Ciebie!

Kilka słów o Vitargo

Vitargo to suplement, który ma na celu dostarczenie organizmowi węglowodanów. Uznawane jest za rewelacyjne źródło energii, a o jego skuteczności świadczyć może fakt, że sięgają po nie nawet olimpijczycy! Vitargo pozyskiwane jest ze skrobii jęczmiennej i odznacza się charakterystyczną, wysoką masą cząsteczkową.

Podczas treningu w organizmie człowieka wytrącany jest glikogen, wielocukier zbudowany z resztek glukozy. Około 75% glikogenu przechowywane jest w mięśniach, jednak spadki w czasie intensywnego wysiłku są ogromne. Vitargo przyspiesza uzupełnienie glikogenu nawet o 70% i sprawia, że jest on błyskawicznie transportowy z żołądka do jelit, a dalej do mięśni. Dzięki niemu Twoje zapasy energii zostaną szybko uzupełnione, a Ty będziesz cieszyć się dłuższym i bardziej efektywnym treningiem.

Nie pozwól na spadki energii!

Należy pamiętać, że Vitargo nie będzie skuteczne u każdego. Jeśli trenujesz rzadko, uzupełnianie węglowodanów nie jest aż tak konieczne, ponieważ ilość glikogenu uzupełnia się w ciągu 48 godzin. Jeżeli jednak w jednym dniu masz dwie jednostki treningowe w przeciągu kilku godzin – na przykład rano siłownia, po południa jazda na rowerze, sięgnięcie po Vitargo jest bardzo sensownym rozwiązaniem. Uzupełnienie glikogenu w mięśniach pozwoli Ci cieszyć się pełnią energii bez charakterystycznych spadków formy.

Dwa treningi w ciągu dnia przestaną być problemem dzięki Vitargo. Wystarczy, że sięgniesz po nie po zakończeniu pierwszej części aktywności, a przez wspomnianą jazdą na rowerze będziesz tryskał energią. Czyż nie brzmi to jak najlepszy sposób na maksymalną efektywność każdego dnia?

Vitargo świetnie sprawdzi się w przypadku treningów wytrzymałościowych. Jeśli biegasz dłużej niż godzinę, warto sięgnąć po nie nawet w trakcie ćwiczeń. Jeżeli jednak Twój wysiłek jest krótkotrwały i jeździsz na rowerze przez 30 minut dziennie, stosowanie Vitargo nie będzie konieczne, ponieważ ilość glikogenu nie spadnie tak drastycznie. Sporty siłowe to kolejna dziedzina, przy której uprawianiu możesz wesprzeć organizm Vitargo. Pozwoli Ci na dłuższy i cięższy trening, a po jego zakończeniu przyspieszy proces regeneracji.

Na czym polega przewaga Vitargo?

Przede wszystkim jest ono o wiele lepszym źródłem energii niż popularne preparaty, bazujące na maltodekstrynie, glukozie, sacharozie, fruktozie czy skrobii modyfikowanej. Nie trzeba wspominać, że jest też znacznie lepsze niż sklepowe batoniki, które mogą zaszkodzić Twojej sylwetce. Vitargo błyskawicznie się wchłania przez co nie powoduje dyskomfortu ze strony układu pokarmowego.

Vitargo – rodzaje suplementów i dawkowanie

Najczęściej stosuje się Vitargo w postaci proszku, który można dodać do dowolnego napoju. Jest to niezwykle wygodna forma, bo dzięki temu możesz mieć swoje własne źródło energii zawsze pod ręką! Istnieje także Vitargo w formie batonów energetycznych i żeli.

Dawkowanie zależne jest od rodzaju treningu. Jeśli ćwiczysz często i intensywnie, możesz wypić 200 ml preparatu przed treningiem i w trakcie, a po jego zakończeniu nawet 500 ml. W ten sposób błyskawicznie uzupełnisz energię i już po chwili będziesz gotowy do działania!

Polecamy!

Przekonaj się, jak działa nowoczesne źródło energii i sięgnij po doskonałej jakości Vitargo! Polecamy:

Komentarze

Napisz komentarz

Nasze filmy

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu